Şimdi Ara

SATILDI... MSI GTX 1070ti Gaming Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
33.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Stoklarımız tükenmiştir, iyi ya da kötü yorum yapan herkese teşekkürler.

Fiyat : SATILDI...
    istanbul / Beylikdüzü
    www.siyanurbilgisayar.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyanurbilgisayar -- 25 Ocak 2021; 14:46:13 >

• Kartlar ort. 1070ti ve 1080 ağırlıklı ve 26 tane şimdi bu kartlar mining çıkmasımı bilmiyorum.Şöyle bir durum var 1070ti nin ort satış fiyatı 1700tl (o da 1700 e zor gidiyor rtx2060 varken) 1080 inde 1900 (2000 isteyen satamıyor satanda 3 fanlı asus'u belki)hepsini ortalasan 1800 yapar 1800X26 desek 46.800 tl yapar.Sizden alan kişide peşin para verip toplu alım yapacak.Eğer ticaret yapacaksaki bu kadar kartı ticari amaçlı alır zaten.Adam 46 bine alsa kar edemez.İşin özüne gelirsek bende peşin para var bana özelden kar edebileceğim mantıklı bir fiyat atın hepsini sizden test edip alırım.
  • Firmanıza neden bu ismi tercih ettiniz merak ediyorum.
  • Tek satışınız yok mu hocam? Toplu alacak baba yiğit burada zor bulunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekli fiyatlarıda yazsaydınız keşke hocam sitenize baktım güncel değil sanırım fiyatlar arşa çıkmış 2. el ürünleri kredi kartı ile taksitli satışınız olursa bence çok güzel değerlendirilebilir tabi fiyatları düzgün frmdonanım seviyesine de getirirseniz tabi mal sizin daha iyisini bilirsiniz satışınız bol olsun
  • Tekli satış için takip
  • Kartlar büyük ihtimalle mining çıkmasıdır , alım yapan arkadaşların bi bakım yapmasında fayda var diye düşünüyorum. Hayırlı satışlar

• bulgar84 kullanıcısına yanıt
    28 kart hepsi aynı anda satışa çıkıyorsa yüksek ihtimal
  • Adres beylikdüzü , profil zeytinburnu..
  • Tek satış olursa diye takip.
  • Butun kartları piyasa fiyatı hesaplasan yine 48 bın yapıyor adam zaten mınıng cıkması almıs bu cok belli kartlarına 11 bın fazla ıstıyor ılgınc :) saglam sıyanur hacı da burda sokmez sanırsam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 30 bin veririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dükkan isminin hakkını veriyor
  • Kartlar ort. 1070ti ve 1080 ağırlıklı ve 26 tane şimdi bu kartlar mining çıkmasımı bilmiyorum.Şöyle bir durum var 1070ti nin ort satış fiyatı 1700tl (o da 1700 e zor gidiyor rtx2060 varken) 1080 inde 1900 (2000 isteyen satamıyor satanda 3 fanlı asus'u belki)hepsini ortalasan 1800 yapar 1800X26 desek 46.800 tl yapar.Sizden alan kişide peşin para verip toplu alım yapacak.Eğer ticaret yapacaksaki bu kadar kartı ticari amaçlı alır zaten.Adam 46 bine alsa kar edemez.İşin özüne gelirsek bende peşin para var bana özelden kar edebileceğim mantıklı bir fiyat atın hepsini sizden test edip alırım.
  • Bir firma yanlış fiyattan alım yaptığında nasıl batar izliyoruz.

• Mining kartları olduğu kesin.

• hiçbir miningci mining çıkması kartları almaz sıfır alıp garanti bitimine doğru satar
    boşa uğraşıyorsun siyanürcü
  • keşke bir bilene danışsaydın,

ne umutlarla aldıgını bilmiyorumda ne umutlarla ilan açtıgını anlayabiliyorum
  • Yorumları okudum 3 ay olmuş kartlar satılmamış.Tekli uygun fiyata satsaydı çoğu kart satılmış olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: trust88

Yorumları okudum 3 ay olmuş kartlar satılmamış.Tekli uygun fiyata satsaydı çoğu kart satılmış olurdu.
    2500 mu ne yazdı bana dm den 1080 e minning yapılmış karta şaşırmış arkadaş biraz :)
  • 1500e 1070ti alabilirim Sn siyanürbilgisayar :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.