Şimdi Ara

12,95 TL Asonic Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık (Şok Market) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
34.164
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önceden yorum yapmıştım şimdi 1 haftalık kullanıma göre söylüyorum. Kulaklık İçi kulaklık değil iphone tipi kulaklık sevenler için güzel. Bu fiyata müzik dinlemek için mükemmel ses beklemeyin. Ama fiyatına göre kullanılmayacak da kulaklık değil. Konuyu haber veren arkadaşa da teşekkür ediyorum. 6 mağaza dolaştım en sonunda cepteşok’tan aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Ekmek parası kazanmak için oldukça zor şartlarda ve düşük ücrete çalışan bir emekçiyi 10 TL için zor duruma düşürmek içinize siniyorsa yapabilirsiniz

Alıntıları Göster
    Dediğiniz %100 doğru hocam. Onun da kulaklığı denetmesi %100 yanlış ama. Orada çalışıyorsa keyfine göre hareket etmeyecek. Bedava verseler almam daha bu kulaklığı, kulak akıntısı diye bir şey var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YesugeiKhan

Bu mesaj silindi.
    12 liralık bir kulaklığın ne olabileceğini ben de biliyorum. Kimseye bir şey atmıyorum ancak aşağıda belirteceğim yoruma bakınca ucuza iyi bir kulaklık olduğunu düşünerek aldım. kulaklık o yorumu hakeder bir kulaklık değil.özetle ben bunu anlatmaya çalıştım.ama anlamamışsınız.

''Fiyatının üzerinde ses çıkış gücüne ve kalitesine sahip.''

bilmem anlatabildim mi? 0 | |
  • steganography kullanıcısına yanıt
    Dün aldım hocam

• anarki24 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sizi anladım ama diyorum ki bende aldım Xiaomi marka telefon kullanıyorum ve yanında kulaklığı yoktu aldığımda çok kulaklık kullanan biri değilim aldığımda denedim ve bana 12 lira karşılığında alabilcegim en iyi performansı verdi daha önce bu paralara hiç kulaklık almadım fakat ses kalitesi vs çok kötü değil sizin söylediğinizin aksine gayet başarılı buldum

• 20 küsüre langsdom alabilirsiniz, ses makul. Trust ziga var, geçen turkcell 10 tl ye satmıştı, 20 civarı o vasat. En kötüsü ithink, referans olacak seviyede kötü, daha kötüsüne denk gelmedim

• ne diyeyim hocam herkesin düşüncesi farklı memnun olan da var olmayan da.Ben görüşme yaparak denememiştim.Onu da deneyeyim.
  • Hala guzel diyorlar ya boğuk bir sesi var arkadaslar sagir misiniz isteyen adres vereyim 12 tane var o subede gidin deneyin gorun denettiriyorlarda :d

• Cidden çok kötü, radyo vs dinlenir en fazla, müziğin içine ediyor. İhtiyaç varsa ve çok parasız kaldıysanız alın. Alayım dursun, lazım olur belki bile denilmeyecek bir kulaklık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12,95 tl.lik kulaklık için ne bekleniyordu acaba :)
    geçenlerde 300 tl. üstü kulaklık aldık bence beş para etmez ,yani böyle bir şey olsa neyse de ,12,95 tl.lik kulaklığa ya hiç bulaşılmaz yada amaan işte bir ses versin yeter denilerek alınır :)

kim sizin tahmin ettiğiniz kalitede bir kulaklığı o fiyata satar ?
  • Kulaklığım bozulduğu için ve yedek kulaklığıma 1 hafta sonra ulaşma şansım olduğu için 1 haftalık idareten aldım.Ses boğuk,belki açılır diye kenarda 4 5 saat son ses müzik çaldıracağım Akşama güncellerim yorumumu

Edit:Kulaklığı müzik açık bekletmeme gerek kalmadı arkadaşlar.Ekolayzır ayarlarından tiz değerini artırıp ayrıntılı ayarlardanda 8k değerini yükseltince gayet güzel ses vermeye başladı.Bu kulaklıkta anladığım kadarıyla bas değeri fazla hatta suyunu çıkarmışlar.Siz bunu tiz ile bastırırsanız çok güzel ses verir hale geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanDar05 -- 10 Ağustos 2019; 12:18:27 >
  • Müzik dinlemem de telefon görüşmesi için ideal. Malzeme kalitesi kötü ayrıca kabloların her an kopacak gibi bir hissiyatı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: HanDar05

Kulaklığım bozulduğu için ve yedek kulaklığıma 1 hafta sonra ulaşma şansım olduğu için 1 haftalık idareten aldım.Ses boğuk,belki açılır diye kenarda 4 5 saat son ses müzik çaldıracağım Akşama güncellerim yorumumu

Edit:Kulaklığı müzik açık bekletmeme gerek kalmadı arkadaşlar.Ekolayzır ayarlarından tiz değerini artırıp ayrıntılı ayarlardanda 8k değerini yükseltince gayet güzel ses vermeye başladı.Bu kulaklıkta anladığım kadarıyla bas değeri fazla hatta suyunu çıkarmışlar.Siz bunu tiz ile bastırırsanız çok güzel ses verir hale geliyor.
    Siz böyle söyleyince aklıma geldi bende ainur narsil+dolby digital plus+ViPER4Android FX+Audio Compatibility Patch var sanırım diğer arkadaşların beğenmemesinin benim beğenmemin de temel sebebi bu teşekkür yorumunuz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 11 Ağustos 2019; 6:0:17 >

• quote:

Siz böyle söyleyince aklıma geldi bende ainur narsil+dolby digital plus+ViPER4Android FX+Audio Compatibility Patch var sanırım diğer arkadaşların beğenmemesinin benim beğenmemin de temel sebebi bu teşekkür yorumunuz için

Alıntıları Göster
    Evet hocam,bende ilk takınca uyduruk bi kulaklıl demiştim ama ayarlardan dediğimi yapınca o boğukluğu bastırdım.Dediğim gibi gereksiz bir bas durumu var kulaklıkta,bunu tizlerle bastırınca gayet net ses veriyor

• Olması iyi olacak olan ekolayzır ayarlarının resmini paylaşır mısınız ?

• 1 adet aldim haber veren arkadaşa teşekkürler..
    Daha iyisi baska yerlerde olabilir..
    Fakat şok heryerde var..
    Çabuk ulasilabilir, ucuz orta halli is gorur kulaklik...
    Fiyatina gore iyi..

• quote:

Alıntıları Göster
    Spotify var ne yapabilirim bu kulaklık ile?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.