Şimdi Ara

12.9 inçlik iPad Pro yaz ortalarında dağıtıma başlayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12.9 inçlik iPad Pro yaz ortalarında dağıtıma başlayacak

Apple’ın iPad tarihinde belki de en önemli dokunuşu yaptığı ve performans açısından rakipsiz bir konuma taşıdığı 12.9 inçlik yeni iPad Pro yaz aylarında piyasaya çıkacak. Üretimde gecikmeler olduğu bilinen ürünün sevkiyat tarihleri de ortaya çıktı. 

Yaz ortasında geliyor

Apple M1 işlemcisi ile performansın zirvelerine çıkan 12.9 inçlik iPad Pro modeli ayrıca Mini LED ekranı ile de segmentinde bir ilke imza atıyor. Bununla birlikte Mini LED ekranların üretiminde sıkıntılar olduğu biliniyordu. Diğer taraftan global yonga krizi de üretimi etkiliyor. 

Ayrıca Bkz.Son oyunuyla hayal kırıklığı yaşatan WWE'nin yeni oyunu duyuruldu: WWE 2K22

ABD Apple Store üzerinde siparişe başlayan 12.9 inçlik yeni iPad Pro modelinin sevkiyat süresi iki ay olarak belirlenmiş. Yani yaklaşık olarak Temmuz ayının ortalarına denk geliyor. Ülkemizde ise bir tarih mevcut değil yani muhtemelen kapasiteye göre bölge bölge sevkiyat tarihleri belirlenecek. 

11 inçlik standart iPad Pro modeli için ise bir erteleme gözükmüyor. Sipariş verenler ay sonunda ürünü elde edebilecek ancak yine ülkemiz için bir tarih belirlenmiş değil. Muhtemelen gelecek ay siparişler açılacaktır. 

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2021/05/07/apple-ipad-pro-2021-late-delivery/

• Muazzam güçlü bi cihaz ama içinde iPadOs var yazık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xloud X kullanıcısına yanıt
    Guclusunu bir kenara biraktim sarji su gibi iciyor. Ipad air vardi cok yavasladigindan gecen seneki proyu aldim, muhtemelen pil degisse eski hizina kavusurdu. Onun pili bile bundan daha iyi gidiyordu. Oyunda oynasam nettede dolansam ayni hizda bitiyor bununki. O konuda hic memnun degilim.

900€ odedim. Kesinlikle bu paranin ederi degil.

• Sırf şu ekran için 12.9 olanı hayırlısı ise almak isterim

• IpadOs un akibeti onumuzdeki gelistiriciler konferansindan belli olacak. Tahminim kisa zaman icerisinde macos un yerini alacagi yonunde.
  • Babayn ayrınamı dağıtıyorsun. No money no funny.

• microled den gerisi yalan...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ne zevkli cihazdır be.

• WB kullanıcısına yanıt

Macos direkt buna getirilmeli bence. Aslında ipados avantajları da var. iki sistem birleştirilmeli vs vs

• cocainbar kullanıcısına yanıt

Güç tasarrufu modunda da mı öyle?

• Ekranı photoshoplar için gayet iyi ama geniş ekran dizi film izlerken mide bulandırıcı. Biraz daha enine genişletin şu ekranı be abi.

• Emre Tuna Mirliva kullanıcısına yanıt
    İlahi Emre, 15 bin liralık tablet alıp bunda dizi izlemek de nedir:)) Bunu alacak kişinin zaten bir odası, dev ekran TV ünitesi vardır merak etme, bunda ya sanatçılar milyarlık çalışmalar yapar yada CEO'lar sunum yapar, kimse televizyonsuz odasına çekilip yorgan içinde dizi izlemez bunla merak etme...

• monacomen kullanıcısına yanıt

İlahi monacomen benim param var şükürler olsun. Ama tablet konusunda samsun ile apple arasında gidip geliyorum. Samsung ekran olarak ilgimi çekiyor ipad güç olarak. shopla uğraşan birisiyim. Ama her ne kadar devasa tvye sahip olursam olayım yatakta oturur netflix takılırım. Apple'ı öyle bir kalıba soktun ki sanki yurtdışında da orta gelirli aileler alamıyormuş gibi konuşmuşsun. Bu tablet o kadar pahalı değil gözünde büyütme ;)

• Arkadaşlar APPLE fanboyu değilim ve aksine Samsung a daha çok sempatim var ama harbi güzel bir şey, tablette M1 olması.

• Emre Tuna Mirliva kullanıcısına yanıt

Ipadda oyle bir mod yok diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cocainbar kullanıcısına yanıt

iPhone'larda o mod var diye öyle düşünüyordum öğrendiğim iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Tuna Mirliva

İlahi monacomen benim param var şükürler olsun. Ama tablet konusunda samsun ile apple arasında gidip geliyorum. Samsung ekran olarak ilgimi çekiyor ipad güç olarak. shopla uğraşan birisiyim. Ama her ne kadar devasa tvye sahip olursam olayım yatakta oturur netflix takılırım. Apple'ı öyle bir kalıba soktun ki sanki yurtdışında da orta gelirli aileler alamıyormuş gibi konuşmuşsun. Bu tablet o kadar pahalı değil gözünde büyütme ;)

Yapmayın yahu, iPad pro 15 bin lira ve üzeri, pahalı değil diyorsun da ama kime göre ucuz? Siz de iyice Appleı ucuzlatmışsınız dünyanın en güçlü bilgisayar ve telefon tablet markası zaten 3+5 senede bir ürün çıkarıyor ve çıkardığı ürün rakiplerinin fersah fersah önünde bir teknolojik başarıya sahip bunun da fiyatının çok ucuz olduğunu aslında Türkiye'de pahalı olduğunu söylemek bence sadece siz zenginlerin fakirler ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler kıvamında bir romantik hayali:) Sizin yurt dışı dediğiniz galiba Almanya, Amerika ve Avrupanın zengin ve seçkin ülkeleri, dünya onlardan ibaret değil ve ülke sınırından çıktığında sadece bu seçkin ve zengin ülkeler komşumuz öyle mi? Dünyadaki en zengin 42 kişinin mal varlığı, dünya nüfusunun %50’sine tekabül eden 3,6 milyar insanla eşittir; en zengin 10 ülkenin geliri de en fakir 10 ülke gelirinin tam 77 katıdır. Siz bu zengin 10 ülkeyi dünya sanıyorsanız sizin sırça köşkünüzde 15 bin liralık tablet ile Netflix seyrederken fakirlerin bunu alamamasını anlamanız zor tabii :))

• Şu tabletleri bir türlü oled yapmadılar gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • monacomen kullanıcısına yanıt

Neden bu söylemimden "pis fakirler!!!" anlamını çıkardın. Bence biraz daha az ıkınmalısın. Çünkü midyatlı olan benim 5 param dahi yoktu ve tamamen kendi emeğimle kazandım. euro veya dolar üzerinden çalışan biri için kesinlikle pahalı değil. Türkiye'nin düştüğü aciz durum senin gözünü iyice karartmış. Senin canın sağ olsun sokayım elmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Tuna Mirliva

Neden bu söylemimden "pis fakirler!!!" anlamını çıkardın. Bence biraz daha az ıkınmalısın. Çünkü midyatlı olan benim 5 param dahi yoktu ve tamamen kendi emeğimle kazandım. euro veya dolar üzerinden çalışan biri için kesinlikle pahalı değil. Türkiye'nin düştüğü aciz durum senin gözünü iyice karartmış. Senin canın sağ olsun sokayım elmaya.

Ben bir yere pis fakir filan yamadım, sen öyle algılayıp üzerine alınmışsın. Ayrıca kim Euro veya Dolar kazanıyor merak ettim, tabii ki dolar kazanan için daha uygundur ama pahalı değil demek aptalca. Gelişmiş ülkelerde de orta halli insanlar var ve bu tabletler ucuz ve bedava değil o senin sanrın. Sana güre bütün dünya zengin Türkiye fakir gibi bir algı kasmakla meşgulsün ama bunu artık ilk okul çocuğu bile yemiyor, elinde internet var kim zengin kim fakir görüyor. Suudiler zengin diye oturup ağlayalım mı adamların petrolü çıkıyor ayaklarının altından. Belki suudlara ucuzdur, Riyal kazanıyorlar ama onlar dolar değil :))

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.