Şimdi Ara

12-24 ay kurumsal kiralama tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba şirketimiz için 12 ay araç kiralayacağız. C200d passat 1.6tdi skoda superb 1.6tdi arasından biri seçilecek.
    Firma tavsiyelerinizi beklyorum. Özellikle kaza anında pert durumunda dahil musteriye fatura odetmeyen genişletilmiş tüm kaskolara sahip bir firmadan kiralama yapmak istiyorum
    Not Satın alma söz konusu değildir araç kiralanacaktır.

• Garenta-Avis-Budget
    Kaza durumunda sıkıntı çıkmaz ama aylık kiralamalarda km sınırı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruling_S

Garenta-Avis-Budget
    Kaza durumunda sıkıntı çıkmaz ama aylık kiralamalarda km sınırı var.
    İntercity'den kiraladık biz aylık 1000 tl aşağı yukarı tabi araba Clio
  • Derindere'den,Leaseplan'dan,Fleetcorp'tan,Avis'ten,Çelik Motor Filo'dan,Ortaköy'den fiyat alabilirsiniz.
  • Leaseplan c200d için 24ay 100bin km 782 euro fiyat veriyor.Fleetcorb gerçekten sağlam firma duymadığım sigortaları dahi yapıyor musteriye ama fiyatı yüksek kaldı. Avıs ve budget ın 50bin km sınırı yoktu sanırım.
  • maxiromulus kullanıcısına yanıt
    Aviste aylık kiralamalarda km Sınırı var.
  • Leaseplan.
  • maxiromulus kullanıcısına yanıt
    24 aya toplam 800 Euro mu dediler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saat Mahkumu

24 aya toplam 800 Euro mu dediler?

Heee evet üstüne bir de gittiğinde önünde eğiliyorlar. Aylık aylık ne 24 ayı.

Konuyu açan arkadaş bence intercity ya da garentaya bak en çok araç onlarda var ikiside büyük firmalar. Ben garentadan bireysel kiralama yapıyorum sürekli hiç sorun yaşamadım, çok profesyonel herşey.
  • İntercity 1300 eurp teklif etti . Sanırım leaseplan en makul seçenek
  • Garenta tavsiye ederim celikmotor yani. Kaza kasko vs durumlarda hic sikinti yasamazsiniz.
  • Kimse enterprise dememiş
  • Leaseplan ilk ay kirayı 3 katı alır ve pert durumunda sözleşmeyi fesheder haberiniz olsun. Onun dışında kusurlu olduğunuz kaza başına 250tl keserler. Başka bir şey ödemezsiniz.
  • cellman406 C kullanıcısına yanıt
    Evt leaseplanin sozleşmesinde pert durumunda aracın güncel satış fiyatının %10u müşteriye fatura edilir yazıyor. Müşteri Hizmetleri bu art niyetli kişikerden korunmak için eklediğimiz bir madde aynı kişi araç 2-3 kez pert ederse ozaman uygularız dedi
  • Leaseplan 24 ay boyunca 26 ay kiradı alıyor. İlk ay 3 kira istiyor bunada balon ödeme demişler
  • Avis den kiralandı bize. 3000 km sınırı var aylık
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

Avis den kiralandı bize. 3000 km sınırı var aylık
    Mengerler filo kiralama dan teklif istedim bayram sonrası dönüş yaparlar muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxiromulus

Mengerler filo kiralama dan teklif istedim bayram sonrası dönüş yaparlar muhtemelen.

Alıntıları Göster
    VAG modelleri için Garanti Filo'dan bir fiyat alın derim.
    Garenta ve Çelik Moto Filo'dan Kia markalı otomobiller için uygun fiyat alabilirsiniz.
    Genelde markalar kendi araçları için çok cazip fiyatlar sunmuyorlar.Sebebini hala çözemesem de nedense böyle.
    Bu arada C200D için Deniz Filo'dan fiyat almanızı öneririm.Ne kadar yüklü bir araç alımı sayılır bilmem ama bir partide 300 tane C200D almışlardı.
    Bir ihtimal Mercedes için onlardan uygun fiyat alabilirsiniz.

• C200d yağ yakma problemi olan FL modeli çıkmamış sadece TR için üretilmiş TIPS çozum formu desteği gelmeyen bir model...
    Aracı hor kullanan birisi olarak kesinlikle arıza yaşayacağımı düşünüyorum. Bu sorunlar benden kaynaklı olmamakla birlikte kronik ve üretim hatası olmalıdır. Kiralama şirketinin beni yonlendireceği yetkili servis TIPS raporu olmayan bu araca müdahale ederken araç ile başbaşa kalmaktadır. Çozumu sök tak ile bulan servisler genelde musteriyi magdur edici kararlar almaktadır.
    Sonuç olarak eğer bu aracı kiralarsam rentacar firmasıyla olan sozleşmeye ilave ettireceğim bu maddeleri
  • İlave Ederler mi arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.