Şimdi Ara

12-13 yaşında lol ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
70
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> 12-13 yaşında lol ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    573 Mesaj
    biz zaten cok kufur eden bi milletiz. sadece cocuklar degil buyuklerde kufur ediyor. ve eger oyununuza 10 yasinda bi geldiyse ayni seviyede oynuyorsunuz demektir. ustelik oyun sirasinda insanlar cok gercekten cok sinirlenebiliyor ve kufur edebiliyorlar bunun bence yasla bi alakasi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: knosy

biz zaten cok kufur eden bi milletiz. sadece cocuklar degil buyuklerde kufur ediyor. ve eger oyununuza 10 yasinda bi geldiyse ayni seviyede oynuyorsunuz demektir. ustelik oyun sirasinda insanlar cok gercekten cok sinirlenebiliyor ve kufur edebiliyorlar bunun bence yasla bi alakasi yok.

küfür etmek başka hocam, ana bacı kaymak en ufak birşey ayrı mevzular.. sen karıştırıyorsun bunu. bende sinirlerinirim yeri geldimi adama oyun sırasında ama asla ona küfretmem. bence yaşla alakalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 7 Ocak 2014; 23:58:02 >
    |
    |
    Ne yazık ki bizim mahallede de var. Hatta 2 tane ufaklık, orta okuldalar, benden görüp başladılar. Yapmayın etmeyin dedim dinletemedim, yanlarında oynamak büyük hataydı :/ Küçük kardeşim gibi severim 2 sini de ama oyunda ban yedikçe yeni hesap alıyorlar, cidden durum vahim.
    |
    |
    oyunu zaten çocuklar oynasın diye türkçeleştirdiler, şimdi çocuklar oynuyo diye boşuna şikayet etmeyin. zaten biraz oynamayı biliyosanız çocuklarla aynı oyuna düşmezsiniz. küfretmenin de yaşla ilgisi yok 22 yaşındayım 3 kere küfürden permaban yedim.
    Ben icimden kufur ediyorum. Yazmaya useniyorum. Tum oyun boyunca kufur edenleri de anlayamiyorum. Arkadas hic mi yorulmazsin kufur yazmaktan...

|
    |

Ama soyle birsey vay daha once denk geldigim sword of the new world ve aion online adli oyunlarin yas ortalamasi minimum 22 falan oldugu icin ne kufur var ne hile ne hurda ne de sacma sapa nhareketler. Yas her zaman beyinle dogru orantili gelisir.
    East Diamond 1 XhzR
  • Yarbay
    2650 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Auspexa

oyunu zaten çocuklar oynasın diye türkçeleştirdiler, şimdi çocuklar oynuyo diye boşuna şikayet etmeyin. zaten biraz oynamayı biliyosanız çocuklarla aynı oyuna düşmezsiniz. küfretmenin de yaşla ilgisi yok 22 yaşındayım 3 kere küfürden permaban yedim.

çilingir talks
    |
    |

Orijinalden alıntı: Tides Of Blood

21 yasindayim kufur gectim oyle bir flame yaparim ki haksiz durumda da olsaniz bana haklisin dersiniz o derece agir flame yaparim. Yasla alakasi yok dedigim gibi .

Ama soyle birsey vay daha once denk geldigim sword of the new world ve aion online adli oyunlarin yas ortalamasi minimum 22 falan oldugu icin ne kufur var ne hile ne hurda ne de sacma sapa nhareketler. Yas her zaman beyinle dogru orantili gelisir.

çileden çıkarıcak, sinir edicek herifler her zaman her online oyunda var. küfür biraz basitliğe giriyor. he etmiyormuyuz? ediyoruz paşa gibi ama oyun sırasında o adama küfür etmek hem kendini strese sokarsın, hemde oyununa odaklanamazsın. tabi bazı arkadaşlarda küfür edip rahatlıyor orası herkesin kendi dünyası laf söyleyemem:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 8 Ocak 2014; 3:02:02 >
    |
    |

• Yarbay
    4944 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Auspexa

O yüzden tr ye geçtin sanırım tr dilediğince sövebilme imkanı sağlıyor

|
    |

Oyun bilgini geliştirdiğin zaman neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlıyosun,kendi yanlışını görüp başkasını flamelemiyosun. Ama bazıları da var ki "gel bana saatlerce küfret." diyo
    |
    |
    bizde 12 yaşındayken internet kafelerde counter strike, vice city falan oynuyorduk. Hatta abimler kalabalık olsun diye benide götürürlerdi cs'ye. O zamanlar internet kafelerde o oyunlar olduğu için onları oynuyorduk lol olsa onuda oynayacaktık garipsenecek bir durum yok bence.
    |
    |
    nasıl bu kadar küçüklere rastlamadın? kendin dısındamı bu kadar küçüklere rastlamadın? nedir bu küçük yaş fobisi ben bunu anlayamıyorum. 13 yaşında olmasının neresi yanlış sen hiç 13 yaşında olmadın mı? yada o yaşlarda hiç mi online oyun oynamıyordun?

bende küçükken basladım bu oyunlara ultima ile baslamıştım, o zamanlar o vardı. ve int cafede benden en az 15 20 yaş büyük abilerimle oynuyordum ve gayetde güzel günlerdi. benim gibi baskalarıda vardı ve hiç küfürsüz gayet eglenceli bir şekilde oynardık oyunumuzu

ayrıca hikayende bana sallama gibi geldi. daha dogrusu sallama bi hikaye oldugundan eminim
    Küfür bana saçma geliyor,ben de ediyorum ama çok çok nadir. Yani bizim oyunlarımıza da afk geliyor troll geliyor. Oturup destan gibi küfür yazmıyorum, bekliyorum oyunun bitmesini. Şans işi bu. Troll dolu, elbet bana da gelecek. Bazen dayanamayıp patladığım oluyor tabi, insanız sonuçta.

Küfürün saçma gelmesinin sebebiyse boşa uğraş. Sabaha kadar küfretsem ne olcak ya da karşımdaki bana saydırıp sövünce ne oluyor ki? Cevap bile vermiyorum oyun boyunca küfretsin dursun. Yanımda olsa abi demeye korkacak çocukların küfür etmesine mi kafayı takıcam
    quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Küfür bana saçma geliyor,ben de ediyorum ama çok çok nadir. Yani bizim oyunlarımıza da afk geliyor troll geliyor. Oturup destan gibi küfür yazmıyorum, bekliyorum oyunun bitmesini. Şans işi bu. Troll dolu, elbet bana da gelecek. Bazen dayanamayıp patladığım oluyor tabi, insanız sonuçta.

Küfürün saçma gelmesinin sebebiyse boşa uğraş. Sabaha kadar küfretsem ne olcak ya da karşımdaki bana saydırıp sövünce ne oluyor ki? Cevap bile vermiyorum oyun boyunca küfretsin dursun. Yanımda olsa abi demeye korkacak çocukların küfür etmesine mi kafayı takıcam

Küfür bi deşarj olma yöntemi kendini tatmin ediyorsun maçta hakeme hiç mi sövmedin? Ya da zoruna giden bir harekete? Seni samimi bulmadım hepimiz sövüyoruz söveriz söveceğiz ben destan yazan kesimdenim ayrıca küçük bir çocuğun benim anneme bacıma küfretmesi üstüne beni sinir edicek bir çok harekette bulunması daha sıkıntılı şeyler

Ama seni sevdim sende sabahlayanlardansın sanırım :)

|
    |

• Çavuş
    63 Mesaj
    Arkadaslar benim yaşım 21 ben bayadır oynuorum kardeşim de benimle başladı yası 14 ama asla kufur ettigini gormedim kufur edenleri goruyo macta engellio mac sonu report aileden kaynaklı birşey bu

|
    |

|
    |
    Ne 12 yaşında çocuklar tanıyorum hem kişisel ahlak hem oyun ahlakı bakımından 20 30 yaşındakilere taş çıkartır. Bizim millet olarak oyun ahlakımız yok. Gereğinden fazla ciddiye alıyoruz oyunu ve buda çizgiyi aşıp gereksiz şeyler yapmamıza sebep oluyor. Halbuki oyunun oyun olduğunun farkında olarak oynasak zaten başarılı olunacağını düşünemiyoruz çoğu zaman.

Edit ;

quote:

Orijinalden alıntı: ultimatesonic

14 yaşındayım oyundayken birisi ölünce ss vermeyince yanlış hareket yapınca sövmem

Buda ayrı bi muamma SS diye bir tabir yok aslında şu oyunda bitti artık çok geride kaldı. Midden aşağı gelen adam ping ile 1 kere uyarılırsa uyarılır gerisi senin görevin. 1 Ward oyun çevirir bunu unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M u c K -- 8 Ocak 2014; 8:53:02 >
    |
    |
    Şimdiki nesilin sorunu bu. Kafelerde zamanında küfür edilmiyordu, edilse uyarılırdı. Şimdi kafelerde "ANANI .... " diye bağıranlar var... Aile de bu küfür konusunda çocuğuna sahip çıksa böyle küfür etmeler falan hiç olmayacaktı.

Yaşım 17, küfür etmeyi hiç sevmem. Edenleri de uyarırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.