Şimdi Ara

11874 TL Monster Tulpar T7 V20.3 Core i7 10750H 16GB 512GB SSD RTX3060 17.3'' 144Hz IPS 2.5kg (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
4.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Kasada mosterdan farklı birşey beklemiyorum. Ama paneller iyi gibi. Daha önceki modellerde sorun görmüyorum incelemelerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampec kullanıcısına yanıt
    Genelde büyük ithalatçılar üreticiler dolar kurunu hedge eder. Bankayla yıllık şu kadar döviz kullanıcam bana şu kadar döviz için sabit kur ver derler ve anlaşırlar.

Yıl boyunca dolar düşsede çıksa da aynı birimden öderler. Bu hedge etme karşılığı da aylık belli bir komisyon öderler bankaya.

Yani ben sanmıyorum ki bunlar 8.5'dan ödeme yaptılar. Yapan vardır illa ki de onlar ufaklar.

Büyükler kurdan çok etkilenmez ama etkilendik der zammı dayarlar.
  • Bu ürün alınır mı? var mı aynı fiyat bandında alternatif?

• İntel işlemci koyarak fiyatı arttırmak yerine verimli dizüstü satmak her zaman 1 numara olur vizyonsuz çocuk tasarımlı ürünlerin ömrü kesinlikle kısa olur

AMD 4800U

RTX 3060 Max-Q  

17,3" SHARP 240Hz

thunderbolt 3

Renkli olmayan geniş ve aralıklı klavye li sistemler satsa peynir ekmek gibi satar

bu 5 faktör gerçekten önemli ayrıca herkese hitap eder

Firmaların es geçtikleri nokta bu klavyenin numerik olanını koymamak inanın bana bu klavyenin numerik olanını koysalar diğer dizüstü modellerin yüzüne bile bakılmaz

sade ve basit olan her zaman daha iyidir

11874 TL Monster Tulpar T7 V20.3 Core i7 10750H 16GB 512GB SSD RTX3060 17.3'' 144Hz IPS 2.5kg

Yapacakları sistem bu, klavye tuşu büyük yapmak (araştırsınlar %90 nı Touchpad kullanmıyor Touchpadi büyük yapıp klavyeyi küçük yapmak akıl işi değil)

11874 TL Monster Tulpar T7 V20.3 Core i7 10750H 16GB 512GB SSD RTX3060 17.3'' 144Hz IPS 2.5kg

Asus - MSI .... Böyle Bir Klavye Tuşu Olur Mu ? (Sizin tasarladığınız klavyenin ....)

Asus N56 serisi yeni serileri de böyle değişen bir şey yok 12 - 13 mm klavye tuşu mu olur

Bir klavye tuşu eni boyu en az 16 mm olur (17 - 18mm mükemmel boyuttur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 20 Şubat 2021; 3:27:6 >

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Hocam sadelik olsun diye klavyenden (.) ve (,) tuşlarını mi çıkardın?

Yazdığın zor anlaşılıyor, bize faydası olur

Bu arada touchpad ve yön tuşları tercihine hak veriyorum. Ama küçük laptoplarda rastlıyorum bu kısıtlı düzene. Büyük ekranlarda pek denk gelmiyor. Belki ergonomi açısından bu şekilde üretim yapıyor olabilirler.
  • sub_v S kullanıcısına yanıt
    çıkarmadım örnek olarak koydum
  • Bugün bir arkadaşım vesilesiyle kullanma şansım oldu bu laptobu. İşlemci ve ekran kartı için yorum yapamam ama kasa kalitesi benim hoşuma gitmedi. Başka birkaç eksiyi de konu alan bir blog yazısı yazacağım bu sistemle alakalı. Takipte kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ludwik

Bugün bir arkadaşım vesilesiyle kullanma şansım oldu bu laptobu. İşlemci ve ekran kartı için yorum yapamam ama kasa kalitesi benim hoşuma gitmedi. Başka birkaç eksiyi de konu alan bir blog yazısı yazacağım bu sistemle alakalı. Takipte kalın.

Kasa berbat alınmaz

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ludwik -- 21 Şubat 2021; 16:46:48 >
  • quote:

• quote:

Kusura bakmayın ama bu yazı incelemeden çok uzak.

17 ekran bana 17 gibi gelmedi

Adaptörde FSP yazıyor, niye monster yazmıyor.

Performansını test etmedim ama cihaz çok hafif.

Uzunca yazdığın yazıdan tek sonuç çıkıyor. Ben kasa malzemesini beğenmedim, kağıt üzerindeki özellikler performansa yansır mı tereddütlerim var ama bunu destekleyecek elimde hiçbir veri yok. Gidin görün öyle alın.

Budur.. bunun için blog yazına link vermene gerek yoktu. Boşuna bloğuna tik kazandırmış oluyoruz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.