Şimdi Ara

115 hp İnsignia Çekiş Problemi İçin Mahkeme Açtım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
21.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EaglesWing

quote:

Orijinalden alıntı: lJok3R

araba yokuşta ağlıyorsa yokuş kalkış desteği ne işe yarıyor.?

Geri viteste giderken yokuş yukarı hallerde oluyor bu sorun. Tabi niye geri geri yokuş yukarı gidilsin denilebilir ama istanbul yedi tepe. Park ediyorsun bilmem ne oluyor. Geri geri biraz yokuş çıkmak gerekebiliyor

yani geri geri giderken araba stop ediyorsa suçu birazdan araba da aramamak gerek. Soföründe hatası vardır kanımca.
  • stop etmiyorda dumanlar çıkıyor denildi. Fren diskleri falan çiziliyormuş. Her halde halledilir şeylerdir. Mekanik sonuçta. Ama öngürülebilir meselelerdi bunlar. Böyle dikkatsizlik Çin arabasında olsa tefe koyarlar.
  • İnsignia'nın 115HP'lik versiyonları hala mevcutmu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

İnsignia'nın 115HP'lik versiyonları hala mevcutmu arkadaşlar?

0 yok ama 2. el var
  • quote:

quote:

0 yok ama 2. el var

Sitesinde gözüküyor hala ilginç

http://www.opel.com.tr/opel-serisi/satis-alani/arabalar/insignia-4-door/modeller-ve-aksesuarlar/dosemeler-modeller.html

• quote:

quote:

quote:

0 yok ama 2. el var

Sitesinde gözüküyor hala ilginç

http://www.opel.com.tr/opel-serisi/satis-alani/arabalar/insignia-4-door/modeller-ve-aksesuarlar/dosemeler-modeller.html

süphanallah ibretlik bir paylaşım..

bu kadar millet niye kalktı diyor ki iyice kafam karıştı

• kac ton bu arac?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeasen

öncelikle yanlış anlama

kardeşim 115bg'in sen bu kasayı kaldıramayağını bilmiyor musun?
    alırken aklın neredeydi demezler mi adama?

biraz mantıksız geldi bana.

en basitinden test sürüşü yapsaydınız diye savunma yapabilirler.

Bu kadar saçma bi düşünce olabilirmi araç 115ps diye rampa çıkamıcakmı stop mu edecek eğer bu kadar zorlanıyorsa bu kadar kaldırmıyorsa aracı neden bu motoru insigniyaya koydular
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

kac ton bu arac?

1,5 ton
  • 1.6 115 Hp lik motorun şuan Tr de satışı durdurulmuş..

Önümüzdeki aylarda aynı motorun 125 veya 130 Hp lik yeni versiyonunun satışa sunulması öngörülüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

1.6 115 Hp lik motorun şuan Tr de satışı durdurulmuş..

Önümüzdeki aylarda aynı motorun 125 veya 130 Hp lik yeni versiyonunun satışa sunulması öngörülüyor..

Kaynak neresi hocam?
  • quote:

quote:

1.6 115 Hp lik motorun şuan Tr de satışı durdurulmuş..

Kaynak neresi hocam?

GM..

Daha önce aynı motor 105 Hp ikenden satıştan kalkmış ve bir süre sonrada Twinport özellikli 115 Hp lik versiyonu satışa sunulmuştu..

Şimdide yine satıştan kaldırıldı ve bu yine bir değişimin olacağının göstergesi..Ama bunu Opel servislerine sorsan belki onlar bile bilmez..Zaten günümüzde aklınıza gelen çoğu konuda, bizler satıcılardan çok daha fazla araştırma yapan ve bilgili kişiler değilmiyiz ki..

Sana bir örnek daha vereyim..Bu 1.6 lık motorun birde 110 Hp Ecotec (Twinport değil) lik versiyonu vardı..Bu motor aynı zamanda Chevrolet de de kullanılıyordu..Ama onlarda 110 Hp değil de 109 Hp idi..( sanki farklı motormuş izlenimi vermek için ) Geçen günlerde bu motorun yenilendiğini ve Chevrolet Cruze modelinde yeni 1.6 124 Hp lik motorun kullanılmaya başlandığını duymuşsundur herhalde..İşte belli bir süre sonra Insignia ya da bu motorun 125 Hp lik versiyonunun çıkarılması düşünülüyor..

• Insignia hiçbir zaman 105hp olmadı ki
  • quote:

GM..

Daha önce aynı motor 105 Hp ikenden satıştan kalkmış ve bir süre sonrada Twinport özellikli 115 Hp lik versiyonu satışa sunulmuştu..

Şimdide yine satıştan kaldırıldı ve bu yine bir değişimin olacağının göstergesi..Ama bunu Opel servislerine sorsan belki onlar bile bilmez..Zaten günümüzde aklınıza gelen çoğu konuda, bizler satıcılardan çok daha fazla araştırma yapan ve bilgili kişiler değilmiyiz ki..

Sana bir örnek daha vereyim..Bu 1.6 lık motorun birde 110 Hp Ecotec (Twinport değil) lik versiyonu vardı..Bu motor aynı zamanda Chevrolet de de kullanılıyordu..Ama onlarda 110 Hp değil de 109 Hp idi..( sanki farklı motormuş izlenimi vermek için ) Geçen günlerde bu motorun yenilendiğini ve Chevrolet Cruze modelinde yeni 1.6 124 Hp lik motorun kullanılmaya başlandığını duymuşsundur herhalde..İşte belli bir süre sonra Insignia ya da bu motorun 125 Hp lik versiyonunun çıkarılması düşünülüyor..

Umarım dediğin gibi olur 125HP yeterli olabilir bekliyoruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: dctcagri

Insignia hiçbir zaman 105hp olmadı ki

çağrı ben bu motor insignia da kullanıldı demedim ki zaten..cevapları okurken kafan karıştı herhalde..

sadece zamanında gerçekleşen değişimin, şimdi farkına varılmasını sağladım..Vectra C lerin ilk üretimlerinde 105 Hp lik versiyon varken makyajlı versiyon olan 2007-2008 model C2 lerde 115 Hp lik motor kullanıldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeasen

öncelikle yanlış anlama

kardeşim 115bg'in sen bu kasayı kaldıramayağını bilmiyor musun?
    alırken aklın neredeydi demezler mi adama?

biraz mantıksız geldi bana.

en basitinden test sürüşü yapsaydınız diye savunma yapabilirler.

Suçu arkadaştan önce bu araca 115 hp koyanlarda aramak gerek bence.İnsanlar dünyanın parasını verip araba alıyor.Belkide arabadan anlamıyor veya mühendisler koyduysa kesin kaldırır diye düşünmüştür.Haa biliyorda sadece görkemine kapılıp aldıysa 'kendim ettim kendim buldum' cümlesi tam oturur.180 hp alsaydınız şimdi keyfini yaşardınız.o ağırlıkta bir arabaya 115 hp koymakta hata onu almakta.
  • quote:

quote:

çağrı ben bu motor insignia da kullanıldı demedim ki zaten..cevapları okurken kafan karıştı herhalde..

sadece zamanında gerçekleşen değişimin, şimdi farkına varılmasını sağladım..Vectra C lerin ilk üretimlerinde 105 Hp lik versiyon varken makyajlı versiyon olan 2007-2008 model C2 lerde 115 Hp lik motor kullanıldı..

yok c1'de 100hp vardı, c2'de 105hp yaptılar, bizde vardı iyi biliyorum ama oda ecotec-twinport değişiminden kaynaklandı, ben Opel'den böyle birşey beklemiyorum açıkçası :D

• quote:

quote:

quote:

yok c1'de 100hp vardı, c2'de 105hp yaptılar, bizde vardı iyi biliyorum ama oda ecotec-twinport değişiminden kaynaklandı, ben Opel'den böyle birşey beklemiyorum açıkçası :D

tamam çağrı sen haklısın.. takılıyorum haa sakın alınma..

İlk Vectra C ler 2002 Eylül- 2004 arası 1.6 100 Hp, 2005-2008 arası 100 - 105 Hp ( Twinport ) olarak üretilmiştir..

Bahsi geçen 1.6 115 Hp lik motor ise H kasa Astra Sedan larda kullanılmıştır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGets -- 23 Ocak 2011; 1:34:29 >

• evet 115 Astra'da kullanıldı, "2007-2008 model C2 lerde 115 Hp lik motor kullanıldı" yazmıştında onu diyordum ben
  • abi ufacık araç madem 1.5 ton sa neden 115 bg yapmıslar o kasa tabi kalkmaz şimdi,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 26 Ağustos 2011; 11:08:50 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.