Şimdi Ara

113 AKP’li, hakim ve savcılığa atandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
10.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: forumu

1-Bu elemanlar, bu ulkenin hukuk okumus avukat olmus insanlari. Herhangi bir suclari yoksa no problem.

2- Kral degil memur olarak atandilar. Kanun maddesine gore karar verecekler. Akp tuzugune gore degil.

3- Sadece bunlar mi hakim savci olmus? Benim chpli komsumun kizi da damadi da hakim olarak atandi. Hem de Yargitay'a.

4- Her seyin altinda bir duzenbazlik aramayi birakin.

Cevremdeki memurlara bakiyorum da 15 yillik iktidara oranlarsak kadrolasma az bile. Memurlarin genelde yaridan fazlasi hukumete kufrediyor. Hatta nefret ediyor.

Bazi partilerin, 1 yil bile olmayan iktidarlarinda ne kadrolasmalar yapildi.

Yahu ne mide bulandırıcı adamsın. Yazdığın rezillikten başka birşey değil. Sonra ben parti propagandası yapmıyorum diyorsun. Utan utan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 45 saniye mulakat nasil oluyor ki ?

+ Selamun aleykum

- aleykum selam. Ak partili misiniz ?

+ evet

- Tebrikler alindiniz.

Bu sekilde mi ?

• akp li isen hiç bir mesleği yapamazsın hiçbir mevkiye gelemezsin

hatta oralara gelirsen kesin akplisin derler başka yolu yok

ama zaten akp li isen oralara gelmemen gerekiyor çünkü sen bir akp lisin ölmen gerekir bir yerlere gelemezsin

oldu da geldiysen kesin akp li olduğundandır torpillisindir

ama olsun yinede gelmemen gerekir çünkü sen akp lisin

akp li olmak ve olmamak. işte bütün mesele bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeky

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kayihani

Benim gözümde 1 yıllık iktidarda haksız yere adam kayırarak memur almak, torpil vb yapmak nasıl kötü bir yönetim biçimiyle 15 yıllık iktidarda bu işi yapmak da aynı şeydir. Devlet iktidarın malı değildir.

Bu gün tekrar torpili olmayan iş bulamıyor.

Ayrıca torpil yapana öteki de yapıyordu bu da yapıyor demek 2 sonucu doğuruyor. 1.si Kalite olarak iki iktidar da aynı seviyede demek oluyor. 2.si haksızlığa karşı ses çıkarmamak hatta destek olmak sizi de bu hakka ortak yapıyor.

Dostum adam kayirma seklinde memur alimi tabiki yanlis. Ama adamin sartlari tutuyorsa, Akpli diye gorev verilmesin mi?

Ulkedeki insanlarin %50si Akp ye yakin. Alinan memurlar arasinda Akplilerin de olmasi dogal degil mi?

Onlari Akpli olduklari icin aldiklarini dusunmuyorum. Zaten sadece 113 kisi de almiyorlar.

Ayrica yillardir kendi kadrolarini ozellikle ve acik acik "mhplileri mi alacagiz" seklinde soyleyerek devlet kurumlarina dolduran kisilerin, tokmak baskasina gecince bagirmalari da onemsiz kaliyor.

Baskasi zaten yukarida demis ki sartlar uymuyor adamlar parti uyesi hala sartlar uyarsa diyorsun. Sen boyle savun savun. Ölünce bu kadar insanin hakkini nasil odeyeceksiniz. O zamanda allahim bunlar muslumandi ondan seyettim dersjn

Parti uyesi insan memur olamaz. Memur olmasi icin partiden istifa etmis olmasi gerek.

Ayrica bir insanin musluman olup olmamasi zerre umurumda degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zamanında sol kesmin yaptığını şimdilerde sağ kesim yapıyor normal bi durum yani

Yarında başka bi kesim türer (bizde kesim gruplaşma cok) o iktidara gelir o da aynısını yapar

Sol taraf hiç itiraz etmesin zamanında aşırı beterini zaten bu ülkeye yaptınız sıra bunlarda size izlemek düşer

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Arkadas sinava girdi. Hakim oldu. Birkac sene Karsta calisti. Gecen sene yargitaya atanmis. Yani toplamda 10 yillik meslek gecmisi yok.

Adam kayirma varsa da yanlis birsey diyorum. Neden anlamamazliktan geliyorsunuz onu anlamadim.

• Ak kadı heyeti ataması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

Zamanında sol kesmin yaptığını şimdilerde sağ kesim yapıyor normal bi durum yani

Yarında başka bi kesim türer (bizde kesim gruplaşma cok) o iktidara gelir o da aynısını yapar

Sol taraf hiç itiraz etmesin zamanında aşırı beterini zaten bu ülkeye yaptınız sıra bunlarda size izlemek düşer

Ne yapmış sol kesim.? Kaç sen iktidar olmuşta hakim atamış. Fetonun alkiscilari bos gevezelik etmeyin.

• quote:

1-Bu elemanlar, bu ulkenin hukuk okumus avukat olmus insanlari. Herhangi bir suclari yoksa no problem.

2- Kral degil memur olarak atandilar. Kanun maddesine gore karar verecekler. Akp tuzugune gore degil.

3- Sadece bunlar mi hakim savci olmus? Benim chpli komsumun kizi da damadi da hakim olarak atandi. Hem de Yargitay'a.

Cevremdeki memurlara bakiyorum da 15 yillik iktidara oranlarsak kadrolasma az bile. Memurlarin genelde yaridan fazlasi hukumete kufrediyor. Hatta nefret ediyor.

1- Bu elemanlar bizzat Akp li üye ve tarafsız olması mümkün değil ve hepsi torpilli atama.Bu dönem Akp li suç işlese bile vız gelir.

2- Evet bunlar kral değil ama kralın ... vs.... Kanun maddesine göre değil, Akp tüzüğüne göre karar verecek.

3- Sadece bunlar hakim savcı olmamış. Bak torpilli Danıştay Başkanının kızı, 1 gün hakimlik yapmadan yargıtay hakimi olmuş.

Ha o kadar Akp li aday bulsalar emin ol, başka kimse giremez zaten. Adam bulamamışlardır.

4- Akp nin olduğu her işte düzenbazlık vardır.

5- Akp nin torpilli işlerini savunmak için kendini çok zorlama, onların yaptıkları her işten sizde sorumlusunuz. Onlarla birlikle kul hakkını dibine kadar sıyırıyorsunuz.

Bize namazınız abdestiniz değil adaletiniz lazım. O namaz abdest, sözde müslümanlığınız sizi kurtarmayacak öbür tarafta troll kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ar-Bo -- 21 Mart 2018; 10:49:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Bundan önce bütün hakim savcı avukat chp ye gizli üyeydi, hepsi chp ye göre hareket ediyordu. Çok insanı siyasi görüşü nedeniyle yıllarca içeri tıktılar zulmettiler. O zaman kimse sesini çıkarmıyordu bu şimdi zırlayan kesimden!

Siz bizden değil diye kuduruyorsunuz sıkıntı bu.

Yırtınmaya devam edin.

Gizli üye hmmm sizin zamanında askere adalete yaptığınız kumpaslarda kullandığınız gizli tanıklar gibi mi? Madem gizli sen nasıl bildin? Adamlar açık açık tamamen AKP den yazık çıkar kör etmiş.

• quote:

Arkadas sinava girdi. Hakim oldu. Birkac sene Karsta calisti. Gecen sene yargitaya atanmis. Yani toplamda 10 yillik meslek gecmisi yok.

Adam kayirma varsa da yanlis birsey diyorum. Neden anlamamazliktan geliyorsunuz onu anlamadim.

Forumu yazdığın şeyler ortada. Arkadaşın sınava girmiş geçmiş.

Bunlar ise puanları düşürmüş kendi adamlarını almak için. Mülakat bahanesiyle hakkı olanın hakkını yemiş.

Artık cidden senin için üzülmeye başladım. Bir insan bu kadar düşmemeli, acı ama artık cidden paralı troll olduğunu düşünüyorum.

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Üyelikler gizli faaliyetler aşikar olduğundan biliyoruz.

Geçin bu ayakları kimin ne mal olduğu ortada.
  • Bu durumu bile savunuyor ya bazı beyinler, artık bu ülke bitmiştir.

Daha öncekilerde yaptı diye bunu haklı bulmalar, ypg'li olsa itiraz etmezlerdi diyen müsvetteler, işte ülkenin yeni temeli bu beyinler üzerine kurulu.

çok güzel, çok iyi bir gelecek bekliyor bu ülkeyi, harikasınız.

elbirliği ile içine ettiniz ülkenin, sonunu görmek de inşallah size nasip olur.
  • En az %11 işsizlik varken, çalışanların yarısından fazlası asgari ücretli yani açlık sınırının altında, karı koca çalışsalar bile yoksulluk sınırının altında maaş alırken, ülkede yaşanan durumlara bak! Memurluklar, özel sektör derken şimdi sıra üst makamlarda. Ne olacak böyle?!

• quote:

Sevgili kardeşim, vicdan aldırma ameliyatını nereye yaptırdın? Anlat da biz de yaptıralım. Öbür türlü hakkaten çekilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Bundan önce bütün hakim savcı avukat chp ye gizli üyeydi, hepsi chp ye göre hareket ediyordu. Çok insanı siyasi görüşü nedeniyle yıllarca içeri tıktılar zulmettiler. O zaman kimse sesini çıkarmıyordu bu şimdi zırlayan kesimden!

Siz bizden değil diye kuduruyorsunuz sıkıntı bu.

Yırtınmaya devam edin.

Moğultayın militanları.

• Vaudeville kullanıcısına yanıt
    Konu ben miyim baska birsey mi?

Konuyla ilgili fikrini yaz ki okuyanlar olumlu olumsuz fikir sahibi olsunlar.

• quote:

Kadrolaşma az bile diyor. Bu ülke son 15 yılda olan kadrolaşma gibisini hiç görmedi. FETÖ/PDY’yi ben kadrolaştırmadım, ben sızdırmadım. Üniversitelerde isme özel ilan açılıyor, hakimlik savcılıkta insanlar torpil bulmak için hükümetin yakın olduğu cemaatlere gidiyor.

İnsan senin gibi yalaka olabilir, menfaati olabilir, şu forumda yazdıkların için para alıyor olabilirsin. Bunları anlarım. Ama gelip burda 2x2=5 deme. O zaman iyi söverim.

• Bu konudan da anladığım kadarıyla ülke paradokstan kurtulmayacak.

yarın B parti gelir bu sefer ona yakın düşünceye sahip insanlarla doldurulur.

C parti gelir hooop değişir. Yin-yang misali. Bu sürtüşme, bu kavga , bu saçmalama devam eder durur.

Bizler göçer gideriz, 8 kuşak sonrası da bu şekilde kavga eder durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eldarion

quote:

Kadrolaşma az bile diyor. Bu ülke son 15 yılda olan kadrolaşma gibisini hiç görmedi. FETÖ/PDY’yi ben kadrolaştırmadım, ben sızdırmadım. Üniversitelerde isme özel ilan açılıyor, hakimlik savcılıkta insanlar torpil bulmak için hükümetin yakın olduğu cemaatlere gidiyor.

İnsan senin gibi yalaka olabilir, menfaati olabilir, şu forumda yazdıkların için para alıyor olabilirsin. Bunları anlarım. Ama gelip burda 2x2=5 deme. O zaman iyi söverim.

Allah askina bir sovsene. Sendeki agizdan da dalgadan da bizde de var.

Ibsanin yuzune soyleyemeyecegin sozlerle burada artistlik yapma.

Konu hakkinda konus.Benim hakkimda bidi bidi yapma.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.