Şimdi Ara

1125 TL Inno3D GTX 1060 Compact 3GB GDDR5 Ekran Kartı (Aynı Gün Kargo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Stoktan hızlı gönderim ibaresi var siz yine de canlı destek üzerinden aynı gün kargolanıp kargolanmayacağını öğrenip sipariş verin

http://www.nanokatalog.com/urun/inno3d-geforce-gtx-1060-compact-pcie-3gb-gddr5-ekran-karti

Resmi web sitesi:http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=270

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 4 Haziran 2018; 21:12:37 >

• nanokatalog sıkıntılı bir firma olduğu forumdaki yorumlardan belli uzak durmak lazım. bu tip sıkıntılı firmalardan kuruş alışveriş yapmamak lazım.
  • linkteki ürünü 1075 liraya almıştım geçen ay. dolar o zaman 3.80 lerdeydi tabi. kartı aldıktan bir hafta sonra başka bir yerde aynı kartın 6 gb versiyonunu 1250 liraya mal edebildiğimi görünce onuda kaptım. 3gb lık olanı nanokataloga iadeye yolladım. ürün açılmamış olduğu için kabul ettiler iadeyi. 2 hafta sonra parası kartıma iade edildi. bu 2 hafta içinde hiç arayıp sormadım iadem nerde kaldı vs. diye.

ama şu var. kartı iadeye yollayınca, bir vatandaş aradı, kartı kullandınız mı dedi, güvenlik bandrolü sanki açıp kapanmış gibi dedi. bende yok dedim. kısacası bandrolü açmış olsaydım iade almayacaklardı.

bu arada bu indo 3d ler kutusuz olarak statik poşetlerde satılıyor, bilginize.
  • Bu siteden termal macun istedim 3. günden sonra birer gün arayla toplamda 3 gün aradım 4. gün tam arayacaktım kargoya verilmiş aynı gün elime ulaştı

Genel olarak sıkıntılı bir site şikayetimvar sitesinde bol bol şikayet var tavsiye etmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bunxkaya -- 1 Haziran 2018; 23:56:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exponent

linkteki ürünü 1075 liraya almıştım geçen ay. dolar o zaman 3.80 lerdeydi tabi. kartı aldıktan bir hafta sonra başka bir yerde aynı kartın 6 gb versiyonunu 1250 liraya mal edebildiğimi görünce onuda kaptım. 3gb lık olanı nanokataloga iadeye yolladım. ürün açılmamış olduğu için kabul ettiler iadeyi. 2 hafta sonra parası kartıma iade edildi. bu 2 hafta içinde hiç arayıp sormadım iadem nerde kaldı vs. diye.

ama şu var. kartı iadeye yollayınca, bir vatandaş aradı, kartı kullandınız mı dedi, güvenlik bandrolü sanki açıp kapanmış gibi dedi. bende yok dedim. kısacası bandrolü açmış olsaydım iade almayacaklardı.

bu arada bu indo 3d ler kutusuz olarak statik poşetlerde satılıyor, bilginize.
    kutusu yok mu? o zaman düpedüz (vergi ödemeden) kaçak geçiriyorlar ülkeye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.