Şimdi Ara

112 açmıyor ne yapmalıyız!? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam Fahrettin Bey dün İstanbul 112 komuta kontrol merkezini ziyaret ettiği için ulaşamamışsınız. Normal koşullarda hiçbir şekilde ulaşamamak gibi bir durum söz konusu olamazdı zaten sebebi belli oldu. Ben onlar adına özür diliyorum.

• TROJ T kullanıcısına yanıt

155 ve 122 birleşeli çok oldu...

• 184 ü ara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 112 bilmem de ziraat bankasi musteri temsilcisine ulasamiyorsun 10 dk telesekreter ile cebellestikten sonra kapatiyor devlet kurumlari berbat halde kalite acisindan

• Kardeşim ziraat bankasını bilemem ama 112de çalışan biri olarak 112 sistemi takır takır çalışıyor ambulans çıkmaması gereken vakalara bile ambulans çıkarıyorlar mağdur olan yine sağlık çalışanları oluyor ama sağlık olsun halkımız memnun olsun bize yeter

• e sende 911'i ara  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bıçakla kovalandigimda 1 saat e yakin 155 düşmedi. allahtan bicaklanmadik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9AD227386

Hocam Fahrettin Bey dün İstanbul 112 komuta kontrol merkezini ziyaret ettiği için ulaşamamışsınız. Normal koşullarda hiçbir şekilde ulaşamamak gibi bir durum söz konusu olamazdı zaten sebebi belli oldu. Ben onlar adına özür diliyorum.

Hocam bu mesajınız beni çok mutlu etti, konuyu takip etmeniz,sorumluluk almanız ve birileri adına özür dilemeniz. Çok teşekkürler, keşke hepimiz böyle davransak, bir şeylerin sorumluluğunu almak hatta ve hatta özür dilemek çoğu insana o kadar zor geliyor ki...

• Nicolai Tesla kullanıcısına yanıt

Ben teşekkür ederim asıl, yaptığım işi hakkıyla yapmaya çalışıyorum sadece.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.