Şimdi Ara

1117 TL ASUS ROG STRIX RX570 4G GAMING EKRAN KARTI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
4.931
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cohannan

Fazlasını bile verir duruma göre. Özellikle G-SYNC monitörlerin 2000 TL üzerinde olduğunu düşünüldüğünde rx 580 8gb ortalama bütçeli bir gaming pc için ideal ekran kartı. HB indirimlerinde 1450 TL'ye satılmıştı
    http://gpuboss.com/gpus/Radeon-RX-580-vs-GeForce-GTX-1060

Şu kıyaslamaya bakarsak nasıl 1060 nasıl kazanıyor ?
  • BenKimimKimimBen kullanıcısına yanıt
    Kurduğum cümleden rx 580'i övdüğümü anlayamadınız mı?
  • Güzel bir sistem kurmak istiyorum. En son çıkan oyunlari oynayabilmek icin. Bunu alıyorum simdi. Buna uygun anakart tavsiye eder misiniz lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Kurduğum cümleden rx 580'i övdüğümü anlayamadınız mı?
    Yok ben aksini iddaa etmedim zaten linkte 1060 ı daha iyi bulmuşlar sizin fikrinizi almak istedim.
  • Buna da bakın derim nanokatalog da rx 570 8 gb 1216 tl idi dün gece bakmıştım şu an öyle mi hala bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsohustle -- 24 Ekim 2018; 11:25:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    teknik olarak fark yok

ama oyunlarda bir miktar olabilir

örneğin pubg ultra ayarlarda 5.5 gb vram kullanıyor

BF1 ultra ayarlarda 4 GB vrami zorluyor

şuan için 4 gb sınır demek ilerde yeni çıkacak multi oyunlarda sorun olabilir single oyunlarda sorun olacağını sanmam
  • Merhaba , ürün bugün ulaştır . Asus rog strix modeli geldi , bilgilerinize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuyla alakasız bir şey soracam geçen senydi sanırım. bi firma ciddi indirimle bilgisayar bileşenleri satıyordu o knuya ne oldu firmaya ne oldu? hatırlyanlar var mı? firmaya dolandıcılar demişlerdi.
  • kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    ilk partyde alanlar gecikmelide olsa almıslardı bayada uyguna aldılar
    sonrası facia dolandırdılar milleti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

Merhaba , ürün bugün ulaştır . Asus rog strix modeli geldi , bilgilerinize
    Hayırlı olsun.Bu rog strix, expedition modelinden daha mı iyi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    sitenin ismi neydi konuyu merak ettim sizden rica etsem
  • kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    kaldırılmıs sanırım konusu aklımada gelmedi tam adları bakındım ama bulamadım gecen sene bu zamanların konusuydu
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Teşekkurler cevap için, o zamanda millet dolandırıcı demişlerdi dekimse inanmadı, artık nitelikli dolandırıcılar var, o zaman içimden dedim ki bu adamlar önce ortaya yem atıyorlar, 30-40 kişiye bayağı uygun satıp sonra gelen 1000 lerce siparişin parasını cebe indirecekler dedim. Ama içimden dedim, demek ki cidden dolandırmışlar.

Neyse aklımızda kalsın böyle işler, olmadı başka birileri böyle bir iş yaparlarsa ilk alanlardan olalım ki ucuza kapatalım ürünleri.

Ne acayip dünya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyae

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Biraz araştırdım siteyi nvdia ürünlerini övüyormuş hep
  • EDIT: Konu eskiymiş boşuna uyandırdık :) 4. sayfada 1 aylık konu olabileceğini düşünmedim hiç.

AMD'lerişn en büyük avantajı Freesync. Fps olarak düşük bile olsa akıcı oynamanıza olanak sağlıyor. RX570 yerine göre 1060'ı da geçiyor. Geride kaldığı durumlarda ise Freesync ile avantajı büyük. Zaten iki kartın da tamamen can çekiştiği durumlarda Freesync inanılmaz fark yapıyor.

Mesela "şu kart şu karttan %10 daha güçlü" diye tavsiyeler yapılıyor. %10 fark hiçbir zaman büyük performans farkı yaratmaz. Biri 60 veriyorsa diğer 66 versin. Aradaki fark birini akıcı diğerini oynanamaz hale getirmiyor.

Ama kartların gücünün yetmediği çözünürlük ve detay seviyelerine gelince Freesync farkı devasa oluyor. Mesela Ultra ayarlarda bir kart 40fps veriyor diyelim. Pek de akıcı diyemeyiz. Ondan %10 daha güçlü kart ise 44 verecek (oyundan oyuna değişebilen AMD-NVIDIA farkını saymıyorum). Bu durumda 44fps veren kartla akıcı olmayan deneyim yaşarken, 40fps veren ama Freesync özelliğini kullanabilen kart ile çok daha akıcı bir deneyim alabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 20 Kasım 2018; 20:32:8 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.