Şimdi Ara

1117 TL ASUS ROG STRIX RX570 4G GAMING EKRAN KARTI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
4.931
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben oğluma oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Bu kartı alarak başlasam, bana anakart ve diğer parçalarda hangi ürünleri önerebilirsiniz? Ortalama 4000 liraya kadar uzun süre kullanabileceği bilgisayar toplamak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doganozlu D kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 gun once hb kampanyasind 3300e ryzen 2600,1050ti sistem aliniyordu simdi yok kasim11 bekleyin

Ama bu kart bu fiyata bi daha bulunur mu bilmem isterseniz alin kasimda yardimci olalalim parcalar icin...

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

Hocam 2 gun once hb kampanyasind 3300e ryzen 2600,1050ti sistem aliniyordu simdi yok kasim11 bekleyin

Ama bu kart bu fiyata bi daha bulunur mu bilmem isterseniz alin kasimda yardimci olalalim parcalar icin...
    Teşekkür ederim hocam ilginiz için. Ben hiç anlamıyorum bilgisayar toplama işinden.Bahsettiğiniz sistem daha iyiyse onu bekleyeyim.Bu kart daha iyiyse bunuda alabilirim.Tavsiyelere göre bir sistem toplayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: doganozlu

Teşekkür ederim hocam ilginiz için. Ben hiç anlamıyorum bilgisayar toplama işinden.Bahsettiğiniz sistem daha iyiyse onu bekleyeyim.Bu kart daha iyiyse bunuda alabilirim.Tavsiyelere göre bir sistem toplayacağım

Bu kart çok daha iyi ve fırsattı fakat fiyatı 2000TL olmuş şu an

https://www.teknolojipazar.com/asus-dual-radeon-rx-580-4gb-gddr5-256bit-dvi-2hdmi-2dp-ekran-karti-90yv0aq2-m0na00?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    Bir üst modeli hala duşuk fiyatta bunu alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 22 Ekim 2018; 15:32:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1122 lira olmuş yine de inanılmaz iyi fiyat eğer site sorunlu değilse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Strix fırsatıyla güncelledim tekramarket güvenilirdir bu arada
  • 2. el 1050ti için 900-1000 isteyenler bir bitse çok daha cazip fiyatlarla 2.el kart alabiliriz ama sıfır 1100 liraya 1050ti'den bariz daha iyi bir kart varken 900-950 verip 2. el 1050ti almak için kafayı sıyırmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Bu aralar kovaliyorum ancak ya 11.11 i ya da kasim 20 lerde black friday ya da sene sonu kampanyalarini beklemeyi dusunuyorum. Sizi etikletledim zira nerde bir firsat var altinizda yorumunuz ya da konunuz var. Tesekkur etmek istedim. Sizce hangi zamani beklemeli? Yil sonu mu? 11.11 mi? Black fridayi mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nvidia gtx 1060 6 gb ekran kartından iyi performans verir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimKimimBen

Nvidia gtx 1060 6 gb ekran kartından iyi performans verir mi ?
    Hayır vermez
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Hayır vermez

Alıntıları Göster
    Peki 8 gb lık versiyonu verir mi ?

Ek olarak rt modelini mi tercih edersiniz yoksa gtx mi ?
  • selamlar ,

1 adet asus rog sipariş ettim.Hocam bir süredir baya güzel sıcak fırsat paylaşıyorsunuz.Sayenizde güzel ürünler, uygun fiyata alıyoruz.Allah razı olsun.

Saygılar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

selamlar ,

1 adet asus rog sipariş ettim.Hocam bir süredir baya güzel sıcak fırsat paylaşıyorsunuz.Sayenizde güzel ürünler, uygun fiyata alıyoruz.Allah razı olsun.

Saygılar,
    Merhaba, Bu ürün ilk paylaşılan üründen daha mı iyi?Ben diğer ürünü 1065 lira iken alamadan pahalandı. 11.11 imi beklesem bu ürün iyiyse bunu mu alsam tereddütte kaldım

• BenKimimKimimBen kullanıcısına yanıt
    Fazlasını bile verir duruma göre. Özellikle G-SYNC monitörlerin 2000 TL üzerinde olduğunu düşünüldüğünde rx 580 8gb ortalama bütçeli bir gaming pc için ideal ekran kartı. HB indirimlerinde 1450 TL'ye satılmıştı
  • hoodan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun gezerken farkettim ürün açıklamasına expedition modelini koymuşlar. O da gelebilir uçurum fark yok arasında bu fiyata her iki kart da güzel
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    3 sene önce ekran kartı almıştım onlarsan. Tekrar indirim yaparlarsa sistemi tekradan toplarız.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.