Şimdi Ara

1100 tl Bütçeli HTPC Tecrübeleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 gün 8 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • alyy (4 mesaj) freedom058 (2 mesaj) kesis10 (1 mesaj) nodar (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Medya Oynatıcılar >> 1100 tl Bütçeli HTPC Tecrübeleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alyy

dostum bütçe nekadar o önemli, anakartının üzerinde değil alacağın işlemcinin üzerinde dahili ekran kartı var, anakartta sadecee işlemcideki ekran yongasının görüntüsünü dışarı aktaracak çıkışlar mevcut, bu nedenle içinde hd 4600 olan i3 4330 gibi bir işlemci tavsiye edebilirim sana, ama oyunla ilgili beklentin yüksek olmasın benim denediğim kadarıyla düşük çözünürlük ve ayarlarda şuan piyasadaki oyunlarının birkaçı hariç oynayabiliyorsun ama beklentin nedir tam olarak bilemiyorum. bunun dışında film işi içinde hd 4600 çok çok yeterli olacaktır ben şuan yukardaki sisemdeki ekran kartını çıkardım için intel g2020 nin gpu sunu kullanıyorum, gpu çok dandik olmasına rağmen blu-ray iso lar dahil tık demeden her formatı destekliyor.1080p dahil beni hiç üzmedi,

eğer oyun oynama konusunu biraz daha önplanda tutmak istersen, sisteme ekran kartı eklemeyi düşünürsen kısıtlı bütçe varsamıyla sana benim kullandığım işlemcinin soket 1150 versiyonu g3220 yi tavsiye edebilrim, yanınada ikinci elden gtx 650, 650 ti , 7770, 7790 gibi bir ekran kartı eklersen bir çok oyunu full hd orta ayarlarda oynayabilirsin çünkü ben yukardaki sistemi aynı şekilde kullandım.

Hocam beklentılerım cok fazla degıl ama bır ekran kartınada 500 tl cıvarı veremem yanı cok buyuk rakamalar bunlar ,

hocam konu actım bunun ıcın sımdılık bu sekılde devam edıyorum yardımcı olursanız sevınırım

http://forum.donanimhaber.com/m_89230540/f_//tm.htm#89281362

anakart vede ıslemcı konsuunda cıdden suanda yenı nesıl ıcın bısey dıyemıyorum anakartın uzerınde ekran kartı varmı yokmu halen cozemeddm
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
konkasör
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,202
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.