Şimdi Ara

110 TL Netis WF2710 AC750 Wireless Dual Band Router/Repeater (802.11ac ve 5GHz) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
15
Favori
24.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Broon

hocam büyük ihtimal vardır. Modem arayüzü gibi seçenekli olması gerek.
    Genelde Belirli siteleri engelleme olur.Ben hiç istenilen siteleri açma görmedim böyle ev kullanıcıları olan cihazlarda
  • muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    aynen hocam yoktur o zaman
  • Gecen aylarda da 104 tl idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu routerlardan hiç anlamıyorum belki cevaplanmıştır ama anlamıyorum çoğu yazılanı.
    Şimdi benim fiber modem odada tv yanında diğer odalarda port yok o yüzden kendi odama kablo çektim ama sıkıntılı oluyo biraz üstüne telefonum zor çekiyo ordaki interneti.
    Şimdi ben bu cihazı aldıktan kendi odama koysam cihaz wifiyle interneti çekse sonra ethernet kablosuyla masaüstüme bağlasam aşırı ping sorunu yaşar mıyım ? Bide böyle bi seçeneğimiz var mı ?
  • Powerline adaptör öneririm

• Ürün bugün geçti elime. Rus sitesinden son sürüm firmware ını yükledim. Evin konumunda fiber yok, vdsl mevcut. Yani alt yapı kötü, değerler düşük gelebilir.
    2. kattaki modemimden giriş katına ethernet kablosu çekerek (cihzla girişte, onun 2kat üstünde ana modem), giriş katına kurdum cihazı. Çekim gücü bece oldukça taminkar. Buda test sonuçları. Altteki sonuç 2.kattan bağlandığım wf2710, ilk sıradaki ise ana modemin yanından bağlandığım wifi.

110 TL Netis WF2710 AC750 Wireless Dual Band Router/Repeater (802.11ac ve 5GHz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aldarisedr -- 24 Ağustos 2019; 16:28:0 >

• sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    Tam.olarak bu işe yarıyor.wifi'nin %50 çekim yaptığı bir odaya bu aleti takarsin,infinity modemden wifi olarak aldığı interneti,gene wifi olarak tekrar dağıtır.cekim mesafesi farazi olarak iki katına çıkar,salondada rahat rahat wifi kullanırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Bu routerlardan hiç anlamıyorum belki cevaplanmıştır ama anlamıyorum çoğu yazılanı.
    Şimdi benim fiber modem odada tv yanında diğer odalarda port yok o yüzden kendi odama kablo çektim ama sıkıntılı oluyo biraz üstüne telefonum zor çekiyo ordaki interneti.
    Şimdi ben bu cihazı aldıktan kendi odama koysam cihaz wifiyle interneti çekse sonra ethernet kablosuyla masaüstüme bağlasam aşırı ping sorunu yaşar mıyım ? Bide böyle bi seçeneğimiz var mı ?
    Tabiki bu şekilde kullanabilirsin.ping sorunu yaşamazsınız, eğer wifi cok çok az çeken bir durumda olmazsa.

• Mutluthegreat M kullanıcısına yanıt
    Yok arkadaş biraz abartmis,3-4 sokak ilersine yayın yapamaz.sadece wifi ismini görür.ya o sokak dediği yerlerde ev yok, boş arsa,yada sokak araları 20 mt felan
    Tenda cidden router'ler arasında fiyatına göre muadillerinden bir tık üstte.ac1200 bir ara bendede vardı, bağlantı stabilitesi felan çok iyiydi.ayni Cisco gibi kaliteli bir donanım/yazılım uyumu var.

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür etmeye geldim, evin 1 mbit çeken yerine uzattım. aynı odadan 30-33 mbit hız alıyorum (35 mbit normalde), yan odadan da arada duvar ve duvarın önü arkasında kocaman gardroplar var, 20 mbit civarı hız alıyorum. 5G 1-2 mbit daha hızlı ama çekim gücü düşük. yan odadan sinyal zayıflıyor.

Kesinlikle tavsiye ederim, ürün çok iyi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

Teşekkür etmeye geldim, evin 1 mbit çeken yerine uzattım. aynı odadan 30-33 mbit hız alıyorum (35 mbit normalde), yan odadan da arada duvar ve duvarın önü arkasında kocaman gardroplar var, 20 mbit civarı hız alıyorum. 5G 1-2 mbit daha hızlı ama çekim gücü düşük. yan odadan sinyal zayıflıyor.

Kesinlikle tavsiye ederim, ürün çok iyi!
    Rica ederim güle güle kullanın en iyi verimi almak için aşağıdaki FW güncellemesini de yapmanızı öneririm
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139688039

• Arkadaşlar masaüstü bilgisayarımda usb wifi adaptör kullanıyorum ancak kalitesiz bi ürün.Kendi modemim dualband destekliyor.Yazılan routerı alıp odama koysam pcmide kabloyla bu routera bağlasam performansı nasıl olur?
    Ancak bu routerla modemım arasında 2 oda var kablo çekmem ımkansız bu routeri modemıme kablosuz bağlayabilirmiyim ?

Amacım 5ghz bağlantıyı masaüstümde kullanabilmek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luckylukegs -- 26 Ağustos 2019; 14:44:26 >
  • @cohannan ben de teşekkür ederim. Apartmanın güvenlik kamerası için almıştım. 2. kattaki evimin internetini kablosuz olarak alıp cihaza bağlanıyor. Alt katın da altında elektrik odasında muhafaza dolabının içinde olmasına rağmen kameraları mobilden sorunsuz izliyoruz. Çok memnunum.
  • luckylukegs L kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz var olan wifi ağınızı alır kablosuz ya da kablolu olarak dağıtır. Bu cihazı odanıza koyun. Kabloyla pcye bağlayın. Usb adaptörden daha performanslı olur.

• ysakay kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam tavsiyeniz için.Peki kabloyla bu cihaza bağlansam 5ghzi kullanabılırmıyım?Yoksa 5ghz sadece kablosuz bağlantılardamı geçerli.Pek bilgim yok bu konuda..
  • luckylukegs L kullanıcısına yanıt
    Hocam kabloyla bağlanınca max hız alıyorsunuz zaten ona yetişecek bir wifi teknolojisi yok. Örneğin 50mbit netiniz var. 2.4Ghz de bunu 30 olarak alıyorsanız,5Ghz de 40 olarak alırsınız ama kabloluda 48-50 alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: luckylukegs

Sağolun hocam tavsiyeniz için.Peki kabloyla bu cihaza bağlansam 5ghzi kullanabılırmıyım?Yoksa 5ghz sadece kablosuz bağlantılardamı geçerli.Pek bilgim yok bu konuda..
    5GHz yalnızca kablosuz bağlantıda geçerli bir kavram
  • @ysakay @cohannan tamamdır dostlar sağolun..
  • cihazda access point özelliği varsa sitesinde herşey desteklediği yazıyor neden sadace router olarak isimlendirmişler kutusunun üzerinde anlamadım
  • Beyler ben de şöyle sorayım. Biraz farklı olabilir belki. Wifi modem 3. Katta. Ben bu aleti 1. Kata koyacağım. Orada İnternet bir kere artacak buraya kadar tamam. Peki aynı anda ethernet kablosuyla akıllı tvye bağlantı yapabilir miyim? Hem kablolu hem kablosuz aynı anda kullanabilir miyiz yani?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.