Şimdi Ara

110 TL Netis WF2710 AC750 Wireless Dual Band Router/Repeater (802.11ac ve 5GHz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
15
Favori
24.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 110 TL Netis WF2710 AC750 Wireless Dual Band Router/Repeater (802.11ac ve 5GHz)
    https://urun.n11.com/access-point-router/netis-wf2710-ac750-wirelesssual-band-router-P370671971

Daha önce prize takılan wifi genişleticiden aldım çok sorun yaşadım. 4-5 saatte bir çıkar tak yapmak gerekiyordu. Bunu aldım rahatladım 1 kez donma, kopma olmadı öneririm

http://www.netisru.com/Suppory/de_details/id/1/de/51.html

Satın alan dostlarım üstteki linkte en güncel firmware var. İngilizce sitesinde bu güncelleme bulunmuyor. Arayüz Rusça değil, İngilizce oluyor. 2018 tarihli bu güncellemede "WPA2 problem fixed" bilgisi var.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 100 liraya alınabilir aslında bunlarda kupon varmıdır acaba
  • Senin önerinle ben de aldım, aylardır çalışıyor, sıfır sorun. Teşekkürler hocam.
  • Çekim gücü nasıl alt kattan çeker mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Çekim gücü nasıl alt kattan çeker mi
    Alt kata kablo çekip bu cihazı oraya konumlandırmak en mantıklısı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    çekim gücü değişken bir olay ama netmaster kablonet modeminden daha iyi çekim gücü var hocam, çekmesi lazım.
  • dubleks evin üst katına aldım bende alt katta modem üst kattan iyi çekmiyordu bununla iyi oldu. fiyat normal ama hep bu fiyattan satıyorlar
  • cohannan açtığı için 2 dk da aldım. aylardır araştırıyordum hangisini alsam diye :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

cohannan açtığı için 2 dk da aldım. aylardır araştırıyordum hangisini alsam diye :D
    Pişman olmayacaksınız. 5GHz/802.11ac de cabası yeni telefonların çoğu bu frekansları kullanabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 19 Ağustos 2019; 5:49:36 >
  • Ürünün normal fiyatı mı bu yoksa sıcak mı anlayamadım ben, eğer normal fiyatıysa 1-2 hafta kadar bekleyip öyle almak istiyorum, evde nasıl bir duvar varsa odama koyduğum modemden 2 duvar sonraki mutfaktan çok az bir sinyal alabiliyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: erho95

Ürünün normal fiyatı mı bu yoksa sıcak mı anlayamadım ben, eğer normal fiyatıysa 1-2 hafta kadar bekleyip öyle almak istiyorum, evde nasıl bir duvar varsa odama koyduğum modemden 2 duvar sonraki mutfaktan çok az bir sinyal alabiliyorum :(
    2 hafta sonra da muhtemelen bu fiyatlarda olacaktır sonra da alabilirsiniz
  • Xiaomi mi router 3 e göre çekimi nasıldır

• diğer modeme wifi ile bağlanıp çoğaltabiliyor muyuz yoksa illa kabloyla mı bağlanmalı
  • Bu cihazda MAC adresine göre bilgisayara sadece istediğimiz sitelere izin verme gibi bir seçenek var mı? Kullanan arkadaşlar bakabilir mi ? Yani tüm siteler kapalı olacak ve bizim belirleyeceğimiz belli başlı siteler açık kalacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Pişman olmayacaksınız. 5GHz/802.11ac de cabası yeni telefonların çoğu bu frekansları kullanabiliyor

Alıntıları Göster
    hocam, ben de netis'in menzil genişletici cihazlarından aldım , mantıken olur düşünüyordum ama olmadı
    kablolu gelen interneti, bu menzil genişleticiye bağlayıp, kablosuz ve şifresiz hale getirmeyi düşünüyordum ancak yine de netis'in bağlantı ekranına gelince, wireless şifresini istiyor bağlantı için

bu router'larda da durum böyle midir ?

edit= cevabı kendim buldum, travel mode varmış güçlendirici üzerinde, o ayardan girince oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 19 Ağustos 2019; 11:35:44 >

• Dostlar ev dubleks ama alta kablo çekecek durum yok. Alt katta bu kablosuz olarak genisletme yapar mi performansi nasil? Daha önce xiaomi wifi plus kullandim memnun kalmadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erwinsmith06 -- 19 Ağustos 2019; 9:31:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anteni çıkarılabiliyor mu

• Arkadaşlar ben bu cihazdan iki tane almıştım. Gayette memnundum.

- Annemlerin evin en dip odasındaki neti kablosuz olarak evin ortasından alıp heryere dağıttım gayet stabil olarak bir hafta kullandım bayramda. Menzil genişletici olarak kullanıcaksanız wifi ismini ve şifresini modeminkiyle aynı yaparsanız birinden çıkınca diğerine otomatik bağlananır.

- Eğer telefon ya da pc ile sinyali azda olsa aldığınız bir net varsa emin olun çok daha iyi şekilde sinyali alıp dağıtır. Ben otelin anabinasındaki interneti 40 metre ilerdeki villadan alıp dağıtıyor,alt ve üst katta kullanıyordum.

- Anteni çıkıyor neden sordunuz anlamadım ama.

- MAC filtreleme menüleri vardı bakmadım ama bayağı geniş bir menüsü var. Türkçe seçenek var zaten kurulum kolay.

• Evde kablonet internet var, modem netmasterin infinity401 modeli salonda internet tam çekmiyor. Şimdi bu ürün tam olarak ne işe yarıyor bunu alsam salondanda wifi çeker mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Arkadaşlar ben bu cihazdan iki tane almıştım. Gayette memnundum.

- Annemlerin evin en dip odasındaki neti kablosuz olarak evin ortasından alıp heryere dağıttım gayet stabil olarak bir hafta kullandım bayramda. Menzil genişletici olarak kullanıcaksanız wifi ismini ve şifresini modeminkiyle aynı yaparsanız birinden çıkınca diğerine otomatik bağlananır.

- Eğer telefon ya da pc ile sinyali azda olsa aldığınız bir net varsa emin olun çok daha iyi şekilde sinyali alıp dağıtır. Ben otelin anabinasındaki interneti 40 metre ilerdeki villadan alıp dağıtıyor,alt ve üst katta kullanıyordum.

- Anteni çıkıyor neden sordunuz anlamadım ama.

- MAC filtreleme menüleri vardı bakmadım ama bayağı geniş bir menüsü var. Türkçe seçenek var zaten kurulum kolay.
    neden olacak son çıkan modellerin tamamında sabit anten var

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.