Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SİLİNSİN
    SİLİNSİN
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Dostum cs go için konuşuyorum. Hesabındaki jetonlar sonradan alınmış. Hiç birinin görevi yapılmamış dolayısı ile değeri yoktur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dertlerinsani61

Dostum cs go için konuşuyorum. Hesabındaki jetonlar sonradan alınmış. Hiç birinin görevi yapılmamış dolayısı ile değeri yoktur.
    değerinin olup olmaması önemli değilki ben cs go hesabı satmıyorum steam satıyorum
  • dertlerinsani61 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende Pırlanta Berlin 2019 Rozeti var, onun katacağı değer nedir? Nasıl öğrenebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolsuz Samuray

Hocam bende Pırlanta Berlin 2019 Rozeti var, onun katacağı değer nedir? Nasıl öğrenebilirim?
    hocam mesele jetonların hesaba parasal değeri değil arkadaşın yazmak isteyip yanlış yazması demek ıstedigini yanlış belirtmesi jetonların cs içi bi değeri yoktur eywallah mesele su

karsına +100lwl steam kullanıcı geliyor bakıyosun cs 300 saat bu adamın bu oyuna bel bağlamadı belli bakıyosun steam 1 seneleık 2 lwl ama cs +1200 saat belli bu arkadaş oyunu oynamış değer vermiş hile işi yok olsada bu zaman kadar o hesap durmaz

bakıyosun adamın steam güzel vitrinler acık +110 lwl cs sine bakıyosun +1200 saat cs içinde 2017 yıldızını 2 kere doldurmuş 2018 kazanmış 2019 var 2020 rozeti var sadakat rozeti var yanında operasyondan alınmış rozetler var parçalanmış ağ görevler nin %100 tamamlamış hem hesapta güzel duran o hesapta zaman geçirdiğinin kanıtıdır hem o hesaba değer verdiğinin kanıtıdır. kendim için konusucak olursam ben hesabımdaki oyunların değerlerini yazdım onlar hesapladığından 1k ediyor kaldıki Prıme Dmg Rozetli +1200 Saatli Güven Faktörü Tertemiz İlk Maili Banana Ait Telefon Numarası 1 Kere Değişmemiş Hesap Satıyorum kaldikişi işte forumda bişeye mualif olucak neye olduğu önemli değil yeterki mualif olsun gerisi önemli Değil 1 Kişi Çıkıyor Steam Cs İçi Alınan Rozetler Deger Katmaz Dogru Ama

+100 lwl cs 100 saat bomboş charmı almak istersin aynı paraya +1200saat rozetli kac sene olduğunu dısardan tahmın edilebilen vcharmı almak ıstersın cs girdiğinde adam steamına cs ne baktığından bu adam 2016 dan beri oynamış kasmıs etkınlıklere katılmış varki bildiği oynuyo derler amin ol ben cs oynarken direk yasıyorum ilk 4 hs atınca karsı taraf hile yazar 2 dk sonra maşallah güzel charın varmış hile açmaz bu adam okadar saat kasmıs oynuyodur diyende var
    maşallah hesaba bakıp muhabbet bile değişiyor örnekler bunlar gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Second sister -- 9 Mayıs 2020; 3:50:11 >
  • Anlayıp da yazanın hali bir başka oluyor ellerine sağlık dostum anlatmak istediğim tam da buydu

• Satışı baltalamak istemem ama hesabın max ederi 450 tl ama gene de siz bilirsiniz tabihttps://steamdb.info/calculator/76561198421408174/?cc=tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Satışı baltalamak istemem ama hesabın max ederi 450 tl ama gene de siz bilirsiniz tabihttps://steamdb.info/calculator/76561198421408174/?cc=tr
    yanlış anlamada hocam oyunların %50 sini sitesem gene 450 den fazla ediyo baltalamak ıstemıyosun ama ugrasıyosun bak özelden yazmıcam lütfen yazdığın mesajı silermisin ilanımı baltalıyosun dıye ıstemıyorum silmenı yorumun boş bi yorum olduğu için istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dertlerinsani61

Anlayıp da yazanın hali bir başka oluyor ellerine sağlık dostum anlatmak istediğim tam da buydu
    eyw hocam biraz fazla yuklendım galiba demekkı bu anı beklıyomusum :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Second sister

yanlış anlamada hocam oyunların %50 sini sitesem gene 450 den fazla ediyo baltalamak ıstemıyosun ama ugrasıyosun bak özelden yazmıcam lütfen yazdığın mesajı silermisin ilanımı baltalıyosun dıye ıstemıyorum silmenı yorumun boş bi yorum olduğu için istiyorum.

Alıntıları Göster
    450 ettiği kanısına nasıl vardınız acaba? Steamdb çalışma mantığı oyunların indirimlerde düştüğü fiyatı hesaplar. Yani sizin hesabınız aslında 377 tl ediyormuş ama ben cs go prime statüsü için fazladan 78 tl ekledim ki oyunlarınız da bulunan metro serisi zamanında ücretsiz verildi. Benim ki sadece bir uyarı. Sonuçta serbest piyasa isterseniz 10000 tlye satın beni yada kimseyi ilgilendirmez
    SİLİNSİN

Sizin hesaba göre benim hesabım da 3000 tl ediyor
    SİLİNSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter Morgan -- 12 Mayıs 2020; 3:3:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

450 ettiği kanısına nasıl vardınız acaba? Steamdb çalışma mantığı oyunların indirimlerde düştüğü fiyatı hesaplar. Yani sizin hesabınız aslında 377 tl ediyormuş ama ben cs go prime statüsü için fazladan 78 tl ekledim ki oyunlarınız da bulunan metro serisi zamanında ücretsiz verildi. Benim ki sadece bir uyarı. Sonuçta serbest piyasa isterseniz 10000 tlye satın beni yada kimseyi ilgilendirmez

Sizin hesaba göre benim hesabım da 3000 tl ediyor

Alıntıları Göster
    tamam kardeşim sen +1300 saa prıme 9 rozetli hesap prıme statüsünde 78 tl bulursan haber et %0 vac yeme oranlı
  • Üstteki arkadaş haklı. 450 Max eder. 2 Tane CS hesabı sattım bugüne kadar. +2000 saat, global, 2016 ve sonraki tüm rozetleri full şekilde. 150 liraya satmıştım ikisini de. Yani Cs öyle aman aman para etmez. Diğer oyunlarının fiyatı indirimde zaten bitik durumda. Metro set 12.25, R6 35, Gta 5 bedava zaten,tomb raider 7 lira, ROTR 20 lira, Pubg 45 lira, witcher 3 20 lira. Hiçbiri senin yazdığın fiyattan satın alınan oyunlar değil zaten. Diğer arkadaş baltalamak istemem demiş ama bu ilan baltalanmalı. Sizin yaptığınız milleti salak yerine koymak, başka bişey değil.
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Benimki de 2800 lira ediyormuş. Hadi satalım hocam :D
    SİLİNSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanSüperKahraman -- 8 Haziran 2020; 14:31:6 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.