Şimdi Ara

110 levelde saatte 10k kasacak yöntem arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • minning ve herb ile saatte en kötü 10k farm yapmam lazım ama şuan en çok ne satılıyor bilmiyorum o yüzden yardımlarınızı bekliyorum hangi ore u ve herb ü farmlamak lazım şöyle peynir ekmek gibi satacak

• zandalar ve kul tirasta Monelite Ore farmla şu an 200 stack 20-40 k arası. Bfa yoksa imkanı yok gibi günde 10k. Ancak transmog farm ile kasabilirsin
  • YB) kullanıcısına yanıt
    Saatte 200 stack nasıl yapıcaz.Uçamıyoruz bide.Sürekli gezerekmi?
  • Saatte şu kadar toplayabilirsin diye bir şey demedim bfa meslek ürünleri şu an iyi gold getiriyor nasıl gold farm yapacağınız size kalmış Fakat uçamıyorum üşenirim gezmeye dersen zaten goldu unut derim.(Balık tutarakta kasabilirsin)
  • mesut372 kullanıcısına yanıt
    Uçma başladığı zaman farm kolaylaşacak ve gold getirisi düşecek.Bunu unutmamak gerekiyor.

Kendimden örnek; mining ve herb var.Şu an 116 level oldum.Görevleri yaparken gördüklerimi topladım.

Meslekler max level oldu ve topladıklarımı sattım.63k gold geldi.

Uçmak fiyat düşürür.
  • Uçmak fiyatı düşürür ama kastığın miktarı arttırır olayın uçmakla falan alakası yok. Grinding yaparak Legion ın sonlarına doğru saatte kastığın gold 10k~ civarıydı. İster git Ghost iron ore topla ister git primal fire farmla istersen git starlight rose topla bunların saat başı getirisi 10k~ oluyordu TN serverında herkes farm yapıyor fiyatlar zaman/altın baz alınarak bir yerde mutlaka dengeyi buluyor. Ama grinding dışında Transmog ve Pet gibi rng ye bağlı farm yaparsan oda tam kumar. Uçmak sadece şu anda nitelikli ürünlerin fiyatını düşürür BS,LW,Tailorların gibi...

110 level saatte 10k gold için Ghost Iron Bar ve Khorium Bar öneririm. RNG ye gireceksen Pet ve Transmog farmla.
  • Skinning şu an iyi baya. Expulsom ile 300 ilvl tradeable craft yapabiliyorsun. 5-10k civarı satılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski content üzerinden para kasmak zor. kasmak için şunları deneyebilirsin: boe mount farmı, mount yapıp satma meslek ile, transmog boe farmlayıp satma, vial of the sands archeology ile farmlayıp satma. bu tür mountlar oyunun her zamanı satılır ve para eder, hatta eski mountların daha da fiyatı artıyor. onun dışında eski maden/bitki vs. ile çok para kasacağını sanmıyorum. belki eski legendarylerin matlarını maden üstünden farmlayıp satabilirsin. bir diğer şey battlepet düşürüp satmak, battlepet levelleyip satmak. ben bir günde 10 tane peti 1-25 kasıp satıyordum bir ara iyi para getiriyordu.
  • Ben level kasarken gördüğüm otları toplayıp geçenlerde sattım.. zandalar haritasından cikan riverbud ve ... Polen diye en degerli otlar vardi genelde.. tanesi 40 goldtan 200 tanesi 8k etti.. ama 200 tanesini toplamak 2 3 saat rahat sürüyor..10 k para bu contentte toplama ile çok zor.. belki darkmoon card ile birşeyler olabilir ama ona da çok sağlam para lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben konuyu açtıktan 2 gün sonra gametime i aldim bfa ilede 5 token kastim şimdilik yeter, bfa yokken ghost iron bar kastim saatte 10k yapiyodum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tosunpasa kullanıcısına yanıt
    Darkmoon senin belirttiğin gibi çok istiyor.Yapanların kasa sağlam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.