Şimdi Ara

110 Bin benzinli-Otomatik tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Maks 110 bine turbo benzinli-otomatik araç bakıyorum.
    Düşük km li araçlara bakıyorum, aklmdaki araba yeni kasa ibiza ,tavsiyelerniz nelerdir

• 2015 mazda 3 skyactive g alabilirsiniz ortalama yakıt tüketimi 5.5 lt dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilingercekleri -- 23 Ocak 2020; 13:34:13 >
  • 2019 kia rio 1.4 100ps 6at(kullanıcısıyım memnunum)
  • Akasha_Ether kullanıcısına yanıt
    Yakıt tüketimi nasıl şehir içinde aracınızın ?
  • Opel Astra 1.4 Turbo 140 hp otomatik düşünebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7B91582C3 -- 23 Ocak 2020; 15:17:40 >
  • İbizanın bir önceki kasa 1.0 eco tsi dsg style 2016 modelini kullanıyorum. Tek sorunum ufak olması. Motor performans yakıt çok iyi. Yazın 5.5 kışın 6.5 100 km de... Ortalama hızım 24-25 km. Yani şehir içi trafik diyebilirim.
  • yetkili servis bakımlı pejo 308 1.2 turbo - EAT6 otomatik
  • violave kullanıcısına yanıt
    Benim araç daha rodaj suresini bitirmedi o yüzden 7.7 görünüyor. Ama genel olarak Kia’lar zaten yakıt tasarrufu ile ünlü değil.
    Hangi paketi almıştınız? Memnun olmadığınız yanları var mı? Otomatik vites midir sizdeki?
  • 2017 kasa 2008 modellerine bakabilirsin
  • tetriser T kullanıcısına yanıt
    1.4 elegance tekno paket
    100 BG
    6 ileri otomatik bendeki.
    Araçtan genel olarak memnunum ancak tabiki hoşuma gitmeyen bazı tarafları da yok değil.
    Süspansiyon biraz sert galiba yoldaki herşeyi hissettiriyor.
    Yakıt tüketimi biraz fazla geliyor. geçenlerde trafikte sıkıştım 8'e tekrar çıktı ancak araba daha 730 kmde düşer diye umut ediyorum.
    Geri görüşte kör nokta durumu söz konusu aynaları iyi kullanmak ve dikkatli olmak gerekiyor.
    motor şanzıman uyumu genel olarak iyi lakin bazen şanzıman ağır kalabiliyor. Bu durumda gazı biraz daha okşamak gerekiyor.
    gaz tepkimesi süper değil ama üzmüyor.

sonuç olarak bu tarz durumlar göze batabilir yada batmayabilir beklentiye göre değişir. Ben çok rahatsız olmuyorum.

Sonuçta B segment bir araç ve fiyatına göre sundukları (bence) gayet iyi.
    2019 model elegance alma arefesindeyim. Yokus performansı nasil sizce?
    5 kişi dik yokuşta tık demedi hiç zorlanmıyor
    Anladım, sağolun bu bilgi önemliydi benim için. Ya ben yerli yabancı kaynaklara bakıyorum da bazılarında sunroof var. Ama benim bildiğim kadarıyla bizimkilerde yok. Türkiye'ye özel bir durum mu? Sizde var mı sunroof?
  • Clio 5 al boşline joy toros motorlu manuel111 lira lansmana özel 110 a verirler
  • Giulietta 1.4 otomatik 170HP tam o paraların arabası. Bastım mı gider yol tutuşu efsanedir..
  • Bende 100.000 liraya kadar araç bakıyorum manuel. İçime sinen araç bulamadım daha Allah yardımcımız olsun
  • Fiat Egea 1.6 E-torq 110 Hp otomatik düşünebilirsiniz. Atmosferik motordur. Bu şekilde yüksek model, donanımı dolu olan bir araba alabilirsiniz.

Edit: Turbo benzinli olarak TSI motorlar iyidir. Ama DSG sorunlarla sıkça gündeme gelen bir şanzıman olduğu için TSI + manuel daha mantıklı gibi. Tabi karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemesis-Prime -- 29 Ocak 2020; 21:17:24 >
    Türkiye’deki paketlerde
    Sunroof yok
    Projeksiyon tipi far yok
    Led stop yok
    Yağmur sensörü yok
    Şerit takip, acil durum fren sistemi yok

Baz fiyatı 70binin altında tutmak için bir çok donanımı koymamışlar arabaya.

Ben güvenlik paketini opsiyonel olarak almak isterdim açıkçası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.