Şimdi Ara

110.000 uygun araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, 110k ye kadar çoğunlukla şehir içi, yılda 1-2 kez şehırdışı kullanılacak hidrolik direksiyonu olan kronik sorunu az olan, parça fiyatı az olan sedan araba arıyorum önerileriniz nedir.

Not: İlk arabam olacak.

• Ticari geçmişi olan bir albea olabilir ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Albealarında km si yüksek oluyor veya arıza çok veriyor diye duydum.

• Yüksek km olur ama dayanıklı arabalar hocam takside milyon km devirebilmiş arabalar ... 2 albea geçti elimden 1 tanesi 30 binden 130 bine kadar bende kaldı marş dinamosu dışında en ufak masraf çıkarmadı,diğerinide geçen ekimde aldım 183 binde ağır bakıma soktum(triger,fren balataları,lastik,şanzıman takozu,aks körükleri,antifriz vs) şuan 189 binde çok şükür ondan sonra da masraf çıkarmadı...Albea olmasa bile parçası kolay bulunan fiat-reno grubu bakmanızı öneririm başınız daha az ağrır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şase, direk gibi önemli yerlerinde hasar olmayan; boyalı ve değişenli fakat mekanik olarak masrafsız 1.2 Albea bakın. Piyasayı bilmiyorum ama taksi çıkması olmayan araçları bütçe dahilinde bulabilirsiniz sanırım.

Büyükşehirde iseniz Daewoo, Proton gibi arabalar da olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o bütçeye km düşük ve kornik sorunu az olan araç bulunması zor bence. 150 k civarında Clio ve ALbea'lar bulunmaya başlanır sanki.

• Fıat albea nasıl araba olduğu konusunda uzman bir yorum yapabilecek donanımda bir insan değilim fakat tecrübelerime dayanarak söyleyebileceğim şey yakıt cimrisi ve tam bir şehir içi arabası olmasıdır. Güzel kullanırsanız sizi asla üzmez ve yarı yolda bırakmaz . Fakat arabanın dilinden anlamazsanız da sanayiden kurtulamazsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.