Şimdi Ara

11 yıllık üyeliğim her girişte hata veriyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Donanımhaber’in eski takipçilerinden birisiyim. Lakin sanıyorum zamanında güncellemediğim telefon numarası değişikliği yüzünden üyeliğe her girişimde şu şekilde uyarı alıyorum.
    Mail adresime girip doğrulama yapıyorum, sonraki girişimde yine aynı şey.
    Tüm bu sorunlar PS4 dijital oyunu satın alma sayfasından birisine mesaj atmaya çalışırken başladı. Telefon numarası doğrulama istedi. Ben de Ayarlar kısmındaki telefon numarası doğrulama kısmından eski telefon numaramı girdim ama yeni telefon numarasına dair bir ekran gelmedi. Sanıyorum eski numaramdan onay gerekiyor ki numaram artık kullanılmadığı için bu mümkün değil.

Üyelik durumu:

Birilerine mesaj atmak veya PS4 gibi başlıklarda konu açmak gibi işlemleri yapamıyorum. Forum Destek'e her girişimde çıkış yapıyor ve tekrar şifre girmemi istiyor. Tekrar tekrar girsem de destek kısmına giremiyorum katiyen.

Bunlara ek olarak bildirimlere her tıkladığımda boş sayfa açılıyor. Telefon numarasından mı kaynaklı başka bir şey mi emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalotalar -- 5 Eylül 2020; 19:1:50 >

• destek yardımcı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuasudba kullanıcısına yanıt
    Forum Desteğe giremiyorum ki. Girince üyeliğimden çıkış yapıyor kendi kendine.
  • bu konudan bilindik adminleri çağırırsak yardım edebilirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an bana özel mesaj gelmiş mesela. Bildirimi görüyorum ama ne mesaja girebiliyoryum ne kişiye cevap yazabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalotalar

Şu an bana özel mesaj gelmiş mesela. Bildirimi görüyorum ama ne mesaja girebiliyoryum ne kişiye cevap yazabiliyorum.

pm atamıyorsunuz, destek açamıyorsunuz. şuan sistemde kayıtlı numarayı caneraksoy@donanimhaber.com adresine yollayabilir misiniz.

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Mail attım
  • quote:

Mail attım

Düzelttim durumu. ekstradan gsm değiştirmek istiyor musunuz ? ona da bakalım.

• Bu sitede 2 tane mi hesabın var?@kalotalar
    Nasıl bir hata varmış? çok merak ettim. Bütün sorunlar düzeldi şu anda. Teşekkür ederim.
    Telefon numarası değişikliği için forum destekten kayıt oluşturdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalotalar -- 31 Mart 2020; 23:42:37 >
  • Bir tane var. Bu sorunlardan dolayı google hesabımla siteye giriş yaptım dün ama onun mail adresi de farklı zaten.
  • quote:

Nasıl bir hata varmış? çok merak ettim. Bütün sorunlar düzeldi şu anda. Teşekkür ederim.
    Telefon numarası değişikliği için forum destekten kayıt oluşturdum.

e mail onayına düşmüşsünüz, ondan login sıkıntısı yaşıyordunuz.

Bu arada telefon numarası değişikliği için forum desteğe yazdım. Ne zaman sonuçlanır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.