Şimdi Ara

11 yaşındaki kızlar çıtır olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 11 yaşındaki kızlar çıtır olur
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    246 Mesaj
    '11 yaşındaki kızlar çıtır olur' diyen doktorla ilgili flaş karar!
    Show TV'de yayınlanan "Zahide Yetiş'le" adlı sabah programına konuk olan Dr. Cihan Aksoy, canlı yayında '11 yaşındaki kızlar çıtır olur' ifadesini kullanınca büyük tepki çekmişti. Skandal sözler üzerine NTV, Aksoy programına son verme kararı aldı.

https://www.youtube.com/watch?v=C1nLVhnrPf4

|
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Binbaşı
    1976 Mesaj
    Abartmayın be yeter, kötü amaç yok burada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sirt, omuz sorunlarini falan anlatiyodu herif, acikcasi biraz bit yavrusu sekli tavirlari vardi ama hic fark etmemisim bile bu cumlesini.

Yine de yalan yanlis bi sebep varsa dogrusunun bulunmasini isterim. Haksiz yere isten atilmamistir umarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

blondieastwood. RAWR
    fast car & hundred miles
  • Teğmen
    246 Mesaj
    abartan ben değilim haberi paylaştım sadece
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

Sırf yobaz cahiller tarafından tepki çektiği için kanal zarar görmesin diye atılmıştır işten. Yoksa söylediğinde bir sorun yok. En azından 9 yaşındakiler çıtır olur dememiş.

he 9 olursa olmaz 11 olursa olur yani zihniyete bak birini aklamaya çalışırken neyi örnek veriyor
    |
    |
    art niyet yok ayrıca cıtır lafı sadece cinsel anlamda kullanılmaz güzel endamlı genç kız anlamınada gelir ben kuzenlerime bile kız boyle ne güzel çıtır olmuşsun çok güzelsin fıstık prenses, diye takılırım yani instagramda ...bir erkek içlenerek kafiyeli şekilde çıtıırrrrr derse ora ayrı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Şubat 2017; 19:50:39 >
    |
    |

|
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
haberler
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.