Şimdi Ara

11 şubat ehliyet sınavı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Benimki 86 çıktı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nasıl notlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SONKUR kullanıcısına yanıt
    86

• 84 bende

• https://youtu.be/--xbWV4siRc adresinden 11 Şubat 2017 tarihli ehliyet sınavında 2016 tarihinden sonra ilk defa kaydolanlar için yapılan sınav soru ve cevaplarına bakabilirsiniz.
    Tebrikler hayırlı olsun hocam

• Direksiyon sınavı ne zaman yapılacak bilen var mı?
    4-5 martmı 11-12 mart mı?
  • Hocam ya 4-5 martta yapılır ya da 17-18 martta veya martın son haftası olabilir ama 12 martta ygs olduğu için o hafta yapılmaz

• arkadaşlar bu mart ayında yapılacak direksiyon sınavı için sizlerden ne kadar ücret isteniyor. eşimde girecek , ondan 180 tl ücret istenmiş. internette baktığımda sınav ücreti 80tl yazıyor. bunların bu kadar istemelerinin sebebi nedir?
  • ones O kullanıcısına yanıt
    hocam eşinizin ilk girişi mi eğer daha önce kaldıysa 2 saat direksiyon dersi+sınav ücreti istiyorlar ama ilk direksiyon sınavı ise bir sorun arayıp kursa benden 80 tl istediler

• taha_kilic T kullanıcısına yanıt
    evet ilk girişi. internette aralık ayında meb tarafından yayınlanan yazıyı buldum ordada 80TL yazıyor. emin olmak için araştırma yapıyorum. sizden de o parayı istemişler. Eşim arkadaşıyla sormuş bu niye böyle yüksek diye net bi açıklama yapmamışlar. biz size dönücez demişler. bende gün içinde arayıp mebin yazısı böyle siz niye bu kadar istiyorsunuz diye sorucam bakalım ne diyecekler. cevabınız için teşekkür ederim.
    umarım en kısa zamanda halledersiniz hocam . Rica ederim ne demek .

Ben yatırdim 80 tl onda bir yanlışlık var eğer direksiyon sınavında yeterli görülmez ise 2 ders daha veriyor kurs oda sanırım 180 tl olması lazım ama direksiyon harcı 80 tl.

dediğim gibi ilçede tek ve daha yeni açıldı kurs. Kursa aradım sordum bana ilçe meb belirledi dedi fiyatı. orayla konuştuk, 180TL olmasının sebebi sınavdan önce iki saatlik ders vereceklermiş, onun parasıymış. kurstaki adama soruyorum o bile bilmiyor bunu. eğer kendine güveniyorsan ders istemiyorum diyorsan 80TL yok derste istiyorum diyorsan 180 TL imiş. olay bundan ibaret yani. adamlarda açıklama falanda yok bu bu olacak diye, fiyat bu diyorlar yapılacak şeyleri söylemiyorlar kurstan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONKUR

84 bende

Bende 80 alarak geçtim arkadaşlar yaşım 2 , bu pazar günüde direksiyon sınavına giricem sizinde aynı tarihmi ? sizce nasıl olacak direksiyon sınavı umarım heyecan yapmaz ve geçeriz
    İlk direksiyon sınavından önce alacağınız 2 saatlik eğitim 14 saatlik direksiyon eğitimine dahildir sizden o parayı isteyemezler 80 tl dışında vermeyin olur da kalırsa eşiniz o zaman 2 saat direksiyon eğitimi parası+direksiyon sınav ücreti isteyebilirler ancak

• taha_kilic T kullanıcısına yanıt
    ya bunlara söylenecek çok şey var aslında da neyse. kursun bize vermesi gereken bilgiyi ilçe meb veriyor. ne dersen de kendi bildiklerini okuyorlar gene. şimdilik meseleyi kapattık. sadece 80 TL verdik. Bakalım sınav öncesi eğitim verme durumu nasıl olacak.
  • Beels kullanıcısına yanıt
    Kardeşim benim direksiyon sınavından haberim yok yarın sürücü kursunu arayıp bilgi almayı düşünüyorum direksiyon sınavına gelincede giren herkes çok basit olduğunu söylüyor inşallah hepimiz geçeriz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.