Şimdi Ara

11. Sınıftayım(mf) tyt matematik sb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 11. Sınıf mf öğrencisiyim. Matematiğim iyi sayılır karekök tyt başlayabilecek durumda olduğumu düşünüyorum. Tyt matematik için soru bankası çözeceğim ama yayın konusunda kararsızım çünkü seneye kitapların yenilenme ihtimali var. Dolayısıyla 3-4-5, Karekök gibi kaliteli soru bankalarını almaktan biraz çekiniyorum, seneye tazelenme ihtimalinden dolayı. Sizce bu kitaplar yenilenir mi, yenilense bile almalı mıyım?
    Şu tyt matematik kitaplarından hangisini önerirsiniz?
    -Karekök tyt matematik sb
    - 3-4-5 tyt matematik sb
    - Sonuç Derece tyt matematik sb
    - Bilgi Sarmal tyt matematik sb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendine güveniyorsan karekök al yoksa 345. Bunlari yaza kadar bitirebilirsen iyi olur. Problem fasikülü ve geometri de önemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karekok cebir sorulari icin cozulurdu onun da onemi kalmadi. 345 coz derim, kalan zamanda da dortgen ve ucgenleri bitirmek seni 12 de baya rahatlatir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki 3-4-5 veya karekökün seneye yenilenme ihtimali var mı sizce, göz önünde bulundurmalı mıyım?

• Ben karekök çözüyorum ama aldığıma pişmanım resmen sınav değişti artık bence çözüm 3d al (11'im)

• quote:

Orijinalden alıntı: Die Chemie.

Peki 3-4-5 veya karekökün seneye yenilenme ihtimali var mı sizce, göz önünde bulundurmalı mıyım?

Karekök yenilenmez de 345 yenilenebilir. Ne olursa olsun sonuçta 20 tane cebir soracaklar ve senin bunlara antrenmanli olman lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Die Chemie. kullanıcısına yanıt
    Kitap yenilemek karekokun huyu degildir :) 345 yenileyebilir bir ihtimal ama bence yenilemez. 345 i cozun pisman olmazsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyem kaf 1-2'yi bitir sonra geç denemelere. Eğer bunu çözmek istemezsen 3-4-5.
  • Up

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.