Şimdi Ara

11. SINIFTA SAYISALDIM. 12'de TM'ye geçtim. MEZUNA KALDIM SAYISALDAN HAZIRLANMAK İSTİYORUM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Durum hayli karışık. Normalde de çok kararsız bir insanım.Ben 11. sınıfta sayısaldım sayısal derslerim iyi olduğu halde ( kimya hariç ) TM'ye geçtim. Hukuk istiyordum çünkü. Bu sene 33 binden mezuna kaldım. Açıkçası bu sene istediğim gibi çalışamadım ailevi problemler yüzünden. Etüt,dershane,kurs vb destek hiç almadım. Zaman ilerledikçe hukukun bana uygun olmadığını görmeye başladım.Sayısaldan girersem diş hekimliği düşünüyorum. Ders çalışmaya henüz başladım. Dershaneye yazılacağım ama TM sınıfına mı MF sınıfına mı karar veremedim sizce TM'den mi devam edeyim ? Sayısalda 11. Sınıf pek zorlamadı ama 12. sınıf FKB konuları nasıl hiç bir fikrim yok. Sizce diş hekimliğini kazanabilirmiyim ?

• Yahu önce bir ne istediğine karar ver öyle bir soru ki bu ne desem boş
  • Çalışacak olan sensin hocam, düzenli çalışırsan imkansız diye bir şey yok. Sorunun cevabı sende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mannis -- 23 Ağustos 2017; 20:28:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Hala karar vermediyseniz işiniz zor 12 sınıf konularını en kötü dershanede halledersiniz ama önce ne istediğinize karar verin derim

• 12 fkb organik dışında kolay

• Hmm88 H kullanıcısına yanıt
    80 bin cok buyuk bir hedef degıl degil mi ?

• 06madiba06 kullanıcısına yanıt
    Degil tabiki

• 06madiba06 kullanıcısına yanıt
    Zaten tm de 30 bin yapan bir i mf de 50 60 bin gibidir edebiyat yerine kimya biyo calos mat zaten var rahat gelor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.