Şimdi Ara

11. SINIF YAZI İÇİN ÖTF, LİMİT, TÜREV FASİKÜL ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
18
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> 11. SINIF YAZI İÇİN ÖTF, LİMİT, TÜREV FASİKÜL ÖNERİSİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    964 Mesaj
    ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5E982D063 -- 10 Temmuz 2015; 12:28:09 >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkür ederim onu daha sonra çözmeyi dusunuyorum ama simdi biraz daha orta seviye olursa benim açımdan daha iyi olur. Başka onerisi olan var mi?

|
    |
    Monha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

~CRIPPLED BLACK PHOENIX~
    "'Rab'bim, hayatımın efendisi. Benden aylaklık, ümitsizlik, küstahlık ve gevezelik ruhunu al ve bana iffet, tevazu ve sabır ver.''
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj
    Gür veya mavi kpakli bir yayin vardi sonuv ya da yuzdeyuz adi bunlari cozebilirsin ozellikle trigo ötf limit halledersen rahat edersin.

11 matematigi erken bitince okulda işledik ötf, limit, türevi ayrintili bir sekilde. Ama ne soru cozdum ne konu tekrar ettim sadece dersi dinleyip defter tuttum. Konuları biliyorum, hoca o kadar anlatmış boşuna dinlemis olmayayim bu yaz soru cozucek seviyeye gelmek istiyorum o yüzden. Aynı şekilde trigonometri icin de alıcam fasikül

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5E982D063 -- 10 Temmuz 2015; 12:41:40 >
    |
    |
    electronicman22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

konuları gördüysen sıkıntı yok o zaman,fasikül demişsin ama apotemi benim pek hoşuma gitmemişti sene içinde aldım,bence konulara biraz hakimiyetin varsa,palme lys mat soru kitabı var,on numara kitap çok iyi kavratıyo,test sayısıda yeterli,palmeyi alıp çözmeni tavsiye ederim.
    |
    |
    doctor zey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-5E982D063

11 matematigi erken bitince okulda işledik ötf, limit, türevi ayrintili bir sekilde. Ama ne soru cozdum ne konu tekrar ettim sadece dersi dinleyip defter tuttum. Konuları biliyorum, hoca o kadar anlatmış boşuna dinlemis olmayayim bu yaz soru cozucek seviyeye gelmek istiyorum o yüzden. Aynı şekilde trigonometri icin de alıcam fasikül
    quote:

Orijinalden alıntı: doctor zey

trigonomeride apotemi almalısın kesinlikle
    |
    |

• Yüzbaşı
    964 Mesaj

Konulari gördüm ama unuttuğumu hissediyorum. 1-2 ay geçti hiç bakmadım cunku. Fasikül istememin sebebi de çözümlü ve uygulamali sorularla konu hakimiyetini sağlamasi. Palmeye de bakarim teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5E982D063 -- 10 Temmuz 2015; 13:45:07 >
    |
    |
    electronicman22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-DB5703CBA

Gür veya mavi kpakli bir yayin vardi sonuv ya da yuzdeyuz adi bunlari cozebilirsin ozellikle trigo ötf limit halledersen rahat edersin.
    quote:

Orijinalden alıntı: atikoo12

Mavi kapaklı olan sonuç olmalı. Bir kere daha duymustum digerlerine gore daha kolay seviyeymis sanirim. Baslangic icin iyi olabilir. Buna da bakicam tesekkur ettim

|
    |
    Burda sana apotemi diyenleri dinleme.Apotemi üst seviye bir kitap benim ilk 2bine giren arkadaşlarim çözerdi sürekli yapamadiklari çıkardı hocaya gider soru sorarlardi ki bu adamlar zaman denemelerin 47-48 yapan adamlardi.

ÖTF-Limit ve Türev için kesinlikle Güray Küçük al.Orta seviye bir fasikül konu sonu testleri de çok güzel.20-25 test var fasikülün sonunda sorular orta seviye konuyu kavratacak düzeyde.Trigonometriyi yala yut arkadaslarin dedigi gibi.Trigonometriyi en iyi anlatan kitap Fem Simetri.170 Sayfa sadece trigonometri var.Bulabilirsen Simetri 2.kitaptı sanırım 2.el bul onu ve trigonometriyi ordan çöz.İntegral içinde Simetri öneririm ne yazikki hiçbir fasikül güzel değil integral konusunda.

Sonuç yayınları sakın alma hiçbir şey katmaz sana hiç güzel değil.

Başarılar.
    Ben Turev ve Trigonometri icin APOTEMI kullandim ogreticiydi begenmistim Integral icin KARTEZYEN TURUNCU aldim hepsini kartezyen alabilirsin basittir ama ogreticidir ornek sorulara benzer sorular sorar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabulsüz -- 10 Temmuz 2015; 13:46:33 >
    |
    |

apotemi mi üst seviye kitap
    LevonSerkis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hiçbir fikri olmayan, soru çözmemiş biri için apotemi ağır gelir güray küçükten sonra çözülmesi gerekir. G
    |
    |
    Bahsedilenler: electronicman22

Bence teknod
    Femden bir kere yazarak kurallari hemen bitirin. Ardindan integral kurallarini dinleyin yazarak calisin tamamdir ...kurallar basit ama ezber..sonra da turev ve int uygulamalarina gecersiniz de limit otf oncelikle bilmeniz gerekiyir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    doctor zey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim :)

|
    |
    tpdr01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    konu anlatımı olarak esen 12.sınıf matematik konu anlatımı bu kitabı kullandım çok memnundum test sayısı olarakta gayet yeterli bendeki 2011 basımdı yeni basımla farkı olduğunu zannetmiyorum sınavda limit-türev-integralden 2 boşum var toplam ikiside integralden zamanım yetmedi
    |
    |
Reklamlar
SEO
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.