Şimdi Ara

11.SINIF SAYISALDAN EŞİT AĞIRLIĞA GEÇMEK LÜTFEN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Donanım Haber Ailesi Ben 11.Sınıf sayısal öğrencisiyim.Fakat sayısal derslerle aram pek iyi değil ve ilgimi çekmiyor oturup sayısal derslere çalışasım gelmiyor.Bilindiği üzere bu yıldan itibaren bölüm seçme 11.sınıfta oluyor.Bende bu dönem başında istediğim bölüm eşit ağırlık olmasına rağmen aile ve dost baskısı üzerine sayısal seçtim.İlk dönem bitti çevremdekileri bunu ilettim fakat eşit ağırlıkta fazla bölüm yok sayısal da iyi kötü bir şey okursun gibi sözler duyuyorum.Sizce ne yapmalıyım ? Sayısalda devam etmeli miyim,yoksa eşit ağırlığa geçiş yapmalı mıyım ? Yardım ederseniz çok sevinirim.

• Mutlu olacağın mesleği seç ve kimseyi dinleme.
  • Ben 9.sınıftan beri PDR istiyordum fakat ataması düştü bi hukuk tutturamazsan başka seçenek kalmıyor gibi şeylerden dolayı mecburen sayısala geçtim fakat sayısalı da yapamıyorum.Bu yüzden kafam çok karıştı.
  • O zaman hukuğa kas.Yapabilirsin.Önünde yeterli zamanın var.
  • Hukuk okuyorum tavsiye ederim.
  • Ben son sene sayısaldan tmye geçtim . Ve dostum eğer kararın kesin ise sakın vakit kaybetme göründüğünden daha zor bir an önce geç ve alış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PDR istiyorum fakat açığı kapayabilir miyim çok tereddütteyim.Tutturamayıp sayısaldan eşite geçene kadar sayısalda kalsaydın iyi kötü bi mühendislik okurdun gibi tepkiler alırım diye çok korkuyorum.Açıklarımı çalışarak kapayabilir miyim ve kendimi çok zorlamam mı gerekiyor ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.