Şimdi Ara

11 Mayıs 2024 Moto Kurye Cinayeti (Yine bir suç makinesi tarafından işlenmiş bir cinayet) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
9.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
Mesaj
 • Roman vatandaşı değilim ama olsaydım bundan asla gocunmam aksine bundan gurur duyardım. Tarih konusunda ne kadar bilgilisiniz bilemem ancak Türk Milletinin asli unsuru Roman vatandaşlarımız hiçbir zaman bu devlete, kendilerine yapılan haksızlık, ikinci sınıf vatandaş muamelesi, ötekileştirmeye rağmen isyan etmemişler aksine ne zaman çağrılsalar vatan hizmetinde olmuşlardır. Tabi siz bunu bilmezsiniz. Veya işinize gelmez. Üstüme alınmaya gelince Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. Bu topraklarda yaşayan hiç bir vatandaşıma yapılan ötekileştirmeyi ayrımcılığı kabul etmem. Bence sizde hangi ülkenin vatandaşıysanız veya kendinizi vatandaşı olarak hissediyorsanız vatanınızı böyle savunun. Saygılarımla

 • Kayrabey kullanıcısına yanıt

  Değiştirsinler işleri ne? Ab üyeliği falanda kalmadı. Kime ayak uydurulacak?


  Bir suçu 3-5 kere işleyip meslek edinenler, bebeğe tecavüz edenler... Bunların iflah olmayacağı belli. Mahkeme sonrası grup grup eski usul duvara dizsinler beşer onar kurşuna dizilip infaz edilsin.

  Bunu yapmak kolay kanunu yapsınlar gerekirse halkoyuna gitsin sonuç olarak evet çıkar. Evet çıkınca herhangi bir partide eleştiremez.

 • Vanished Man V kullanıcısına yanıt

  Katılıyorum. Böyle suçların cezası ölüm olmalı.

 • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.