Şimdi Ara

11'ler Tanışma Konusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
6.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben söylemeyi unuttum hangi konularda olduğumuzu. Matematikte analitik bitirdik bugün. Biyolojide destek hareket bitti bugün. Kimya da bu hafta sıvı çözeltilere başladık. Fizikte de eğik atış bitti ama hoca üstünde duruyor konunun ya soru çözecek ya da enerjiye geçecek bilmiyorum
  • layt_selamii kullanıcısına yanıt

Hocam bende bry b çözüyorum üçgende açılar bitti zorlanıyorum birazcık. Alt seviye olarak palmenin tyt si var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada bizde destek ve hareketi bitirdik gazlar bu hafta bitiyor hafta sonu çalışcam çalışamadım fazla. Fizikten düşey atışdayız. Matematik analitikte ilerledik birazcık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de ders ders kaç kaynak bitiriyorsunuz ?
  • Phurky kullanıcısına yanıt

Valla ben mat acil tri fasikülü var ve protest diye bizim okulun. Fizik yine 1 tane o. Biyoloji için palme,protest ve lemma diye yazın almıştım garip bir yayın hafif zor. Kimya için palme alacağım ve protest yine.

• orientis O kullanıcısına yanıt

Valla öyle hocam bırakmamak gerek.

• ajnaxir A kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam, forumda öneren çok kanal tavsiyesi diye konu da açabilirsin.

Bu yazdıklarım 11 için, TYT için yazın mal gibi Biyo ve Kimya için 2 şer tane Paraf yayınları ve Kimya için Benim Hocam, Biyoloji için Lemma yayınları dediğim lanet kaynağı bitirdim. Şaka gibi boştan 4 kitap için 1-2 ay harcadım. Şimdi 345 var Biyo TYT için ve Kimya için Aydın TYT var. Daha başlamadım aga zaman yok  

TYT Mat için 3D aldırdı hocamız. Geo için BRY A dedim. TYT Türkçeyi de yazın hallettim Palme TYT Konu anlatımından ve Karekök SB den. Şimdi BS paragraf+BS Türkçe yapıyom.

Ben tyt için paragraf problem geometri bakıyorum sadece hocam yazın mat baktım azcık çok değil. Tyt netiniz ne durumda hocam

Valla hocam 67.25 yaptım en son. Zorluk ama ''orta'' diyebilirim denemenin. Matta çok problemim var ''problemde'' özellikle   Sosyal bilgi sormuşlardı, fenim iyiydi. Yani ortalama bir denemede böyle yaptık.

Hocam ben tyt 2019 u çözdüm 74,75 yaptım iyidir o sınava göre herhalde
  • Ben de özdebir ile 3d çözdüm en son. 3d biraz moral bozdu ama yinede şuanki durumuma göre iyi olduğunu düşünüyorum. 71.25 net yaptım
  • orientis O kullanıcısına yanıt

Yani genel olarak hepimizin iyi. Ama bence şimdi bu netleri düşünmemize gerek yok,zaten 11 çalıştıkça ve paragraf+problem ilerledikçe artacaktır. Yapacağımız iş şuanda 11 e odaklanmak herkes öyle diyor. Telafisi yok 11in.

Genel olarak iyi böyle devam,hedefim hazirana +90 görmek veya +80

• Sizin hedefler neydi ve kaç k istiyorsunuz onu söylemedik 

ERÜ tıp veya Kocaeli tıp. 10k ortalama ne olursa artık. 8-11 arası yapmam gerek.

Yapılmaz mı hocalarım ya ilk senede bu azimle ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layt_selamii -- 3 Aralık 2020; 12:11:6 >
    Hocam bende hayalimde itü ceng var 2k seviyesinde ama olmazsa ytü ceng de güzel 11k galiba yani ilk 10 k diyebiliriz hocam

Güzel hocam valla. İnşallah dilediğin gibi olur.

İnşallah sizinde olur istediğiniz hocam

İnşallah hocam, ne yapalım çalışıyoruz işte bir şeyler için. Üstüne koya koya ilerliyoruz.

• Yeni yeni çalışmaya başladım aklım yeni başıma geldi. %2'lik okula gidiyorum dersler baya detaylı ve hızlı gidiyor. Matematikte tamım fakat şuana kadar hiçbir derse girmedim. Fen dersleriyle ilgili hiçbir bilgim yok. Eksikleri yavaştan kapatmaya çalışıyorum fakat her geçen gün daha fazla ders işlendiği için zor oluyor. Taktiklerinizi önerilerinizi bekliyorum..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.