Şimdi Ara

11'ler Tanışma Konusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
6.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet her ne kadar daha 1 yıldan uzun zaman olsa da artık sınava çalışmaya başladık az çok hepimiz. 11ler bu konuda toplanıp nerelerdeyiz hangi bölümü seçtik. Varsa hedeflerimiz falan. Hangi konulardayız okulda konuşabiliriz. Bekliyorum 11leri

• Up
  • Up
  • Hocam biyoloji hariç maalesef geri kalmışsınız. ben kendim öğreniyorum yutuptan konuyu. Bizimkiler tam müfredata göre ilerliyorlar.
  • Up
  • Sayisalim. Bioda destek ve hareket bitti, fizikte atışlardayiz(yetişemedim hocaya), Kimya gerçek gazlara geldik, mat analitik sona yaklaştık eğim vs bitti. Dediklerim dershane için geçerli, okulun derslerine girmiyorum genellikle günde 1-2 derse giriyorum okulun okuyup okuyup geçiyorlar onu da birakcam sanırım.
    Hedef 15K

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orientis O kullanıcısına yanıt

fizikçi 2 hafta covid geçirdiğinden dolayı ders anlatmadı. matematikçi ilerideyiz diyordu test çözdük 1 hafta

• ajnaxir A kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin okulu bilmem ama bugün bizim okul derse katılım raporu attı. %37 katılım yapmışım. %50altini sebep fln soruldu yani. Yoklama da sıkıntı yoksa güzel ilerliyormuşsunuz
  • Güzel hocam o kadar geride değilsiniz zaten zaman bol. Rahat toplanir
  • Upup

Ne yaparlarsa yapsınlar yoklama da umrumda değil üniversitede onlar değil ben okuyacağım. Velileri arayacaklarmis arasınlar devamsızlık olarak giremeyecekler zaten. Dershane dersinden sonra okulunkine giriyorum adamlar okuyup geçiyor hocam zaman kaybı sadece güya nitelikli okul ama hepsi aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajnaxir -- 3 Aralık 2020; 0:9:0 >
  • Arkadaşlar Menzunum 11de gözünüzü seveyim sağlam tutun 11i anlayın tyt hafif hafif gidin 11den kalan zamanınız olursa en önemlisi 11 sizin için başarılar

hocam müdür insiyatifine göre. bizim okulda da ona benzer bir durum var. arkadaşlara soruyorum yok diyorlar

• ajnaxir A kullanıcısına yanıt
    Evet ama bizde performans ona göre verilecekmiş. Ayrıca derse sürekli girenlerde neredeyse çoğu ders dile getiriyor bunu. Bizim dersler güzel geçiyor ama işte sözel derslere görmediğimden konuyu da bilmiyorum. Okulda en azından kulak aşinalığı oluyordu.
  • Korkutmak için yapıyorlardır umarım çünkü bize düşük puan girilince üniversite sıralamamızı, dolaylı yoldan da okulun başarısını düşürüyorlar.

Sınıfta girmeyen 10 banko adam var 0 falan vermezler umarım. Bizde de 1 2 hoca öyle dedi performansı katılıma göre vereceğim diye ona katılmaya çalışacağım. Umarım patlamayız ne diyim bunların yoklaması için günün yarısı boşa gidiyor

• Up
  • biyoloji sanki ilk dönemden bitecekmiş gibi hissediyorum. konular fazla değil gibi

• Abartılacak bir sey yok ben 1 ay biyoloji çalışmayı ertelemiştim su an okul hocasıyla aynı yerdeyim 1 konu max 3 saat alıyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.