Şimdi Ara

11. Kalkınma Planı'ndaki teknolojik hedefler neler? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
6.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Elektronik cihazlardan alına vergileri 2 kat arttırılması
    -İmei kayıt ücretlerini 3000 TL yapılması
    -Vatandaş kendine aldığı üründen 2 tane alacak kadar vergi tahsil edilmesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• kuzgun_ kullanıcısına yanıt
    Altına imazım atarım.

• Türklerin gazını almaya yönelik kalkınma planıdır. Hangi parayla olacakmış sorusunu sorduğunuz vakit, etkisiz kaldığını göreceksiniz.
    "Keriz.avi" diyorum bu plana.

• Millete doğru kalkan bişeylerin olduğu kesin, bu kalkan şeyin bizim faydamıza olmadığı da bariz ortada.

• Tamam.

• saçma sapan bir plan. yazılımla ilgili tek bir kalem yok. özel şirketin yaptığı ihanın motorundan bahsedilen devlet planı mı olur. üniversitelerden öğretmenlerin yarısını kovmak, rektörleri de devlet eliyle atamak gibi hareketlerin olduğu ülkede kaliteli üniversite kalmaz. bütçeyi inşaatçılara değil de araştırma yapan profesörlere kaynak olarak kullanmadığımız sürece de bilim falan olmaz bu ülkede. diplomasını alan kaçar. avrupanın almadıklarıyla da ne kadar fayda görüyoruz ortada.
  • Yerli üretimin rekabet gücü arttırılacak derken çinden ürün çeken kestel in kalkındırılması mı olay? Yarı iletkeni olmayan bir ülkenin teknolojide yerli üretimine inanan varsa...

• Hayaller hayatlar 11. Planmış 1.sine ne oldu 2.3.4.5.6.7.8 peki ya 9.10 Neden olmadı hedefler neden tutmadı yapamadık beceremedik demek yerine her sıkıştığınızda dış mihraklar diyerek avuttunuz milleti

• Hepsini okudum. Bence bir önceki kalkınma planına göre daha ulaşılabilir hedefler. Ancak Türkiye ikiye bölünmüş bir blok ve partizan kafalı bir halk olduğundan bu hedefler kuruluşundan beri olduğu gibi tüm Türkiye tarafından desteklemediğini göreceğiz. Ve nedenini açık açık söylemeseler de asıl gerçeğin desteklemediği siyasi partiden "Geleceğe Yönelik Bir Hedef Konulmasından" ileri geldiğini aklı başında olan insanlar hep görecektir. Zira çok beğeni almış "OKUMADIM BİLE" yorumlarından bunun ne kadar doğru olduğunu görebilirsiniz. Vesselam.

• Besmele çeken ekmek dolabı.

• Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Güzelim bak ne yazmışım oraya 1985 de yaşadım 2002yi de 2019u da.
    1985 ile AK Parti göreve gelene kadar süre içinde dolar ne kadar artmış biliyormusun?Tam 3440 kat. Yüzde 344000 artmış bak yazıyla yazayım istersen yüzde üç yüz kırk dört bin.Şu paralı asker,kiralık muhabbetini de bırakın artık.Ben Ak Parti için böyleysem aynı mantıkla sende diğerleri için öylesin ne farkın var benden bu anlamda?Burada ben ve bir iki kişi varsak siden onlarcası var aynı anda .Bir karşıt fikir söyle bakalım ne oluyor dene biraz istersen.Elemanın biri çıktı burası solcuların yeri seni barındırmazlar burada ona göre yaz dedi açık açık hemde özelden değil şu forum üzerinde.Bu sizin zihniyetinizi tezahürü işte ne anlatıyorsun sen bana bık bık?
    Az yaşınızın adamı gibi davranın arkadaş.

Hadi uğurlar olsun sana şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 26 Temmuz 2019; 17:9:0 >
  • Çabuk kalkamadı dikkat edersen...
  • Soğanı patatesi 8 liradan yedik kış boyu. Bunları hangi ekonomik bollukla yapacağız?

özet: Vestel'in cebine 3 5 kuruş daha girerse kâr kârdır planı.
  • Bu işsizlik ve milli gelir oranları 2013 seviyesiyle oldukça yakın hedeflenmiş. İleri gitmek yerine eski halimize dönmeye çalışıyoruz. Şu son 2-3 yıldır ülke 10 yıl geriye gitti resmen seçim popülizmi yüzünden. Bu rahip sürecinde göz göre göre devalüasyon yapıldı ülkede ve kimse bundan söz etmedi ne hükümet ne medya. Dolar 2.80 seviyesindeyken 6.70 seviyesinde suan. Dolar alan yolda kalır dediler normal vatandaş cebindeki üç kuruş doları bozdururken büyük holdingler paralari dolar yapıp yurt dışına kaçırdılar. Hep gençlerin geleceğinden çalıyoruz böyle yanlışlarla.

Edit: Önceki kalkınma planlarında 2023 için 25 bin dolar hedefleniyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ülkede hiçbir plan tutmadığına göre 2023 te 12 bin dolar olmasını beklememek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmt4991 -- 26 Temmuz 2019; 17:36:38 >
  • 11. Kalkınma Planı'ndaki teknolojik hedefler neler?
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Aman, Allah Korusun, 2002 öncesine geçiş yapmayalım.

- Enflasyon %70 - %80
    - Faizler %200 - %300
    - Dolar ertesi gün 2 kat artıyor, bir hafya sonra tekrar 2 kat artıyor, ay sonunda tekrar 2 kat artıyor.
    - 30 milyar dolar (sadece 30) ihracat yaptık diye sevinmeler falan.
    - Savunma sanayisinin yerlilik oranı %10 - %15 falan
    - Hastane sıraları
    - Sadece 2 şeritli yarı toprak yarı asfalt yollar
    - Sadece çok zenginlerin kullandığı uçaklar

Allah o acıları, sıkıntıları tekrar yaşatmasın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.