Şimdi Ara

11 Günde Türkiye genelinde 200 araba satılmış (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
5.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: astegon

Hocam minör sebep dedim. Elbette sebeptir saydıklarım.

Güzel bir atasözümüz var: Borç yiğidin kamçısıdır (ki bana saçma sapan gelir)

Bugün reis "Faizler 500 bps indi" dese, hadi onu geçtim, konut kredileri 0.6 ya araç kredileri 0.8 e indirilse emin olun rekorlar kırarız rekorlar.

Anekdot: Bu akşam bir misafirimi ankaranın güzel mekanlarından birine götürmek istedim. Mekan full. Yer yok. Sahibini tanısam bile "Abi maalesef ama ararım seni" dedi. 35'lik rakı'ya 200 TL verecek çok adam var demek.

Alıntıları Göster
    Bırak türkiyeyi avrupada araba kalmaz reis faizleri indirse.Dün bankada sıra beklerken vatandaşın biri babasına cady aldığını kendisinede passat alacağını devir için geldiğini konuşuyordu telefonda.sanki marketden zeytin peynir alıyordu.

• Boss Boost B kullanıcısına yanıt
    Akp’ye hic oy vermedim asla da vermem comar hic degilim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

90'lı yıllarda 30 35 bin araç aylık olarak satılıyordu yılık değil yalnız.

https://forum.donanimhaber.com/1995-yili-otomobil-satis-verileri--124887452

Üstüne abd 'de enflasyon yok mu güzel kardeşim. 350 dolar o zamanın 250 doları ile aynı değerde mi?

Daha üstüne 2005'lere kadar asgari ücretle çalışan oranı yüzde 20 bile değildi. Şimdi yüzde 50.

Alıntıları Göster
    Zaten aylık veri bu

Doların değer kaybı enflasyon hesabı bunları zaten hiç koymadım. Düm düz hesaptan bile anlamayan adam çok burada.

• 200 aracın %95’i Filo egea megane ve yeni focus

• ne amaçla yapıyorlar hocam, ben bilmiyorum?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün bir kaç bayi gezdim. Çalışanlardan başka kimse yoktu. Özellikle toyota cumartesi günleri çok yoğun olurdu. Hatta bir kaç tane teslimat bile yaparlardı. Oraya da şöyle bir kapıdan baktım. O kadar ıssızdı ki girmeye çekindim. Hyudai nin çalışanlarını tanıdığım için biraz muhabbet ederim diye girdim. Piyasa sanki durgun diyerek konu açayım dedim. Hocam piyasa durgun falan değil resmen bitti dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZIL İN

Bırak türkiyeyi avrupada araba kalmaz reis faizleri indirse.Dün bankada sıra beklerken vatandaşın biri babasına cady aldığını kendisinede passat alacağını devir için geldiğini konuşuyordu telefonda.sanki marketden zeytin peynir alıyordu.

Alıntıları Göster
    Faizler o kadar inerse Euro kuru kaç olur yeni araçlar kaç paraya ülkeye girer onu da hesaplamak lazım. Faiz indirimi bu fiyatlarla biraz iş yapar ama Euro tırmanırsa kimse yine alamayacaktır.
  • son veriler var mı elde ?

• Ötv indirimi tekrar gelmedikçe daha da zor satılır.

• Bu fiyatlarla fazla bile,basit sıradan arabalar 120 bin lira.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.