Şimdi Ara

11 Eylülde kuleye çarparak yere düşen uçak motor ve tekeri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
3
Favori
21.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rehberin TV kanalları olduğu sürece gerçeğe ulaşamazsın. Ama madem TV kanallarını o kadar ref alıyorsun ufak bir soru: 911 de kaç kişi öldü? 2800. Kaba hesapla kule başı 1400 ve yine kaba hesapla, içerden patlatılan pardon uçakların çarptığı katlar ve üstünde kalanlar 1400 kişi. Binanın altında onun 4-5 katı kadar bölge var. O bölgede oransal olarak 6-7 bin kişi olur. uçak çarpması sonrası bina göçene kadarki 1-2 saat içinde canını kurtarmak isteyen 6-7bin kişi. O kişilerin sadece bini asansörle inip kaçmaya çalışsa bina zemin katından kaçan yüzlerce insan olması gerekli. Var mı öyle bir durum? Yok. Cunku uçak sonrası binanın zemin katında in cin top oynuyor. Ref aldığın herhangi bi TV kanalı bina zemin katından kaçan yüzlerce kişiyi cekti mi, var mı öyle bir çekim. Yok.

Gördüğün gibi, senin şu TV kanallarını ref alsak dahi bu olayın bir düzmece olduğu ortaya çıkıyor.

• Diana 'nın olayını İng kraliyet ailesi yaptı ise yani "otomobil kazası" düzmece ise o durumda Diana nın gerçekte ölmediği de iddia edilebilir, cunku düzmece olayın sonucuna bakarak Diana öldü diyorsun. Olay düzmece diyorsan, düzmece olaydan çıkan sonuca da güvenmemelisin.
  • @MeGaDave06
    Bayağı bir video alıntılamışsın. Tek resim ile yorumlayayım. Bakın, şu sizin uçağınız ikiz olmuş. Kuleye carpan uçak görüntüsü eklemek bu kadar kolay işte. Birebir 100% birebir aynı uçak. As simple as that.
    11 Eylülde kuleye çarparak yere düşen uçak motor ve tekeri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Diana 'nın olayını İng kraliyet ailesi yaptı ise yani "otomobil kazası" düzmece ise o durumda Diana nın gerçekte ölmediği de iddia edilebilir, cunku düzmece olayın sonucuna bakarak Diana öldü diyorsun. Olay düzmece diyorsan, düzmece olaydan çıkan sonuca da güvenmemelisin.
    Olay kaza değil diyorum
    Kaza süsü verildi
    SUİKAST
    Olayın failleri kraliyet ailesi..
    ------
    Elvis ve M.Jackson ile alakası yok konunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Rehberin TV kanalları olduğu sürece gerçeğe ulaşamazsın. Ama madem TV kanallarını o kadar ref alıyorsun ufak bir soru: 911 de kaç kişi öldü? 2800. Kaba hesapla kule başı 1400 ve yine kaba hesapla, içerden patlatılan pardon uçakların çarptığı katlar ve üstünde kalanlar 1400 kişi. Binanın altında onun 4-5 katı kadar bölge var. O bölgede oransal olarak 6-7 bin kişi olur. uçak çarpması sonrası bina göçene kadarki 1-2 saat içinde canını kurtarmak isteyen 6-7bin kişi. O kişilerin sadece bini asansörle inip kaçmaya çalışsa bina zemin katından kaçan yüzlerce insan olması gerekli. Var mı öyle bir durum? Yok. Cunku uçak sonrası binanın zemin katında in cin top oynuyor. Ref aldığın herhangi bi TV kanalı bina zemin katından kaçan yüzlerce kişiyi cekti mi, var mı öyle bir çekim. Yok.

Gördüğün gibi, senin şu TV kanallarını ref alsak dahi bu olayın bir düzmece olduğu ortaya çıkıyor.
    İlk çarpma anı ile.
    Binanın yıkılışı arasında ne kadar zaman farkı var
    Bu aralıgı bilmek gerek ki..
    Kaçış olmuş mu kaçmaya fırsatları olmuş mu diye yorum yapılsın
    Buradan da olay düzmece mi diye sonuca ulaşılabilsin..
    ---------
    Millet konuya dünya düzdür muhabbeti ile bakıp konuya irdelenyenlere bu gözle bakmakta
    Binaya uçak çarpmadı hepsi foto montaj desen inan millete alay konusu olursun
    Ölenler mevcut...
    Bu olayı Abd kendi çıkarları için kendisi yaptı denilirse ancak yerli yerinde olur..
    Hele ki Bütün basın ve görselleri de Abd sundu diye bir teori atarsan
    Yok artık denilir
    Bu kadar gücü ve algı yönetme kapasitesi olan bir ülkeden de şeytan bile korkar

• Boşa tartışıyorsunuz o gün o kulelere bir şekilde uçaklar çarptı fakat binanın toza dönüşüp erimesinin bununla bir ilgisi yok,zaten binanın yıkım planı bu şekilde binanın tememline bina yıkımı sırasında binayı bu şkilde yok edecek bir sistem kurulmuş ve bina bu şekilde yıkıldı araştırırsanız söylediklerimi öğrenebilirsiniz.
  • Konumuz dünya şekli değil. Konu yatayda toplam 12.8cm kalınlıkta çelik binaya aluminyum Boeing 767 nasıl girer konusu.

"Ölenler mevcut" ?

Binaların içinde 2800 ölen var diyen CNN ABC BBC manşetine bakarak
    "ölenler mevcut" şeklinde bilirkişi edasında konuşunca sen de alay konusu olursun :)

• berkke kullanıcısına yanıt
    Uçaklar video montaj. Belge ve ispat.
  • Türk vatandaşın röportajına ne diyorsunuz ? Uçağın bize doğru geldiğini ve pilotu bile zar zor gördüklerini söylemişler ve dona kaldık demişler arkadaşları buna. Adam bide diyorki merdivenlerden inerken ağır bi koku vardı jet fuel kokusu diyor herif bi duygulanıyo duruluyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeGaDave06 kullanıcısına yanıt

Sahidi dinledim. Şunları diyor sahidimiz:

Hükümet şirketinde çalışıyorum.
    Deprem gibi bina sallandı.

82. kattaydım. O gün 67.kattaydım.

82. kattaki arkadaşlar uçağın geldiğini görüyorlar. (iyi de 82. kattaki herkes ölmedi mi)
    "arkadaşların hikayeleri gerçekten korkunç" (hikaye mi?)
    her kattan binlerce insan indi. (binlerce insan zemin kattan çıkarken görüldü mü?)

jet fuel kokusu gelirdi (jet fuel ın tümü bomba gibi patladı hala kokusu geliyor :)

jet fuel damla damla akıyordu diyor şahidimiz ve sonra da kafayı sallıyor, masal anlatan kişiler öyle kafa sallar.

Yıllar önce transformer (trafo) patladı o zaman da deprem gibi sallandı diyor sahidimiz :) Binanın içinde trafo mu var :) Trafo patlaması binayı sarsmaz ayrıca.

İlkin evi aradım. Anne babama ulaşamayınca cepten eşimi aradım.

Spiker soruyor "eşinizi aradığınızda hala binada mıydınız"

Evet henüz merdivenlerin içine girmmeiştik.

şahidimiz, WTC binası içinde, WTC'ye ne olduğunu bilmiyor "haberlere bak ne olmış öğren" diyerek haberlerden ne olduğunu öğreniyor ahahah:::

İtfaiyeciler cok feci yaralılar indiriyordu. "İnanın ki bakanlar bayılıyordu" (!) iyi de spikeri neden inandırmaya çalışıyor ki? gerçek bişey için "inanın" deyip durulur mu hiç?

6:40 'ta "bütün camlar kanlıydı" diyor, bütün camları kanlı gösteren bir video var mı? Yok. sonra sahidimiz "orda da (zemin kat) bayılan insanlar vardı" diyor. Şahidimizin adı Masalettin Canlandırıcı olabilir mi? Bizim insanımız fiyakalı giyinip TV'ye çıkan kişilerle cook kandırıldı maalesef.

• tum arguman bu mu yani ? sinek gibi cama yapismasini mi bekliyordunuz ? o ucak binanin taa oteki ucundan parcalar halinde cikti hatirliyor iseniz. ama tabii size gore oradan cikan seyler patlayicilar yuzunden sacilan bina parcalari sadece ..
  • Wilter kullanıcısına yanıt
    hayır, 11 eylül'ün önceden tasarlanmiş komplo olduğuna inanmıyorum ama arkadaş, sen de hiç mi gazetedeki bulmacaları çözmüyorsun ??

9 dolarin yanında, kuleler 1 1 gibi duruyor, yani 11 eylül, yani 9/11
    saat 9:55 değil, 9 ve 11 rakamları
    ayrıca, tünel yükseklik uyarısı genellikle 9 feet oluyor, ya da değişiyor amerikadaki tünel girişlerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 13 Eylül 2019; 21:36:34 >
  • Hocam kaç beden giyiyosunuz?

• halen daha bu sacmaliga inanan ve savunan insanlar var .. sunulan ispatlar da birbirinden aptalca hazirlanmis kotu kalitede grafikle/kurgularr. sorulan sorular, cevaplari cok basit bir sekilde verilebilecek sorular ve soran kisi sanki cevaplanamaz sorular gibi soruyor ve karsisindakini koseye sikistirdigini zannediyor.

tam komedi .
  • arkadaş, sen de canın neye isterse ona inan, ama orda 2 kule çöktü, 2500u bina içinde, 500 u de oraya yardima gelen itfaiye ve polis idi. hatta yıkımdan dolayı oluşan asbest 'i yutan insanlar sonradan akciğer kanseri olup ölenler var.
    ben de merak ettim hepsini izledim. senin de izlemeni tavsiye ederim. şu kanal, zaman çizelgesiyle birlikte videoları yayınlamış

https://www.youtube.com/user/MrKoenig1985

82. kat bölgesine çarptığında, ordaki herkes ölmedi . videolari izlersen, orda da göreceksin. şu kadın dakikalarca, o uçta öyle el salladi yardim gelsin diye adı
    Edna Cintron

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 13 Eylül 2019; 21:57:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

arkadaş, sen de canın neye isterse ona inan, ama orda 2 kule çöktü, 2500u bina içinde, 500 u de oraya yardima gelen itfaiye ve polis idi. hatta yıkımdan dolayı oluşan asbest 'i yutan insanlar sonradan akciğer kanseri olup ölenler var.
    ben de merak ettim hepsini izledim. senin de izlemeni tavsiye ederim. şu kanal, zaman çizelgesiyle birlikte videoları yayınlamış

https://www.youtube.com/user/MrKoenig1985

82. kat bölgesine çarptığında, ordaki herkes ölmedi . videolari izlersen, orda da göreceksin. şu kadın dakikalarca, o uçta öyle el salladi yardim gelsin diye adı
    Edna Cintron

El sallayan kadın montaj. Nerden söylüyorum bunu? Cunku o görüntü harici / izole görüntü. kameraman bulunduğu yerden zoomlamaya başlayarak o kadını cekmiyor veya, cektiği andan sonra geriye zoom yaparak genel manzarayı da göstermiyor; cunku o hareketler üzerine montaj yapmak zordur fakat zoom değişmeden izole görüntü üstüne kolaydır. Bu ince ayrıntıya dikkat. Aynı taktik ile, binadan aşağı atlayan kişileri de montajladılar ve/veya başka bir yerde , bir film setinde cekilmiş görüntüleri WTC de cekmiş gibi yaptılar. Holywood ile dünyanın filmini cekmiş bir ülkeden, ABD'den bahsediyoruz, Rolanld Raegan gibi meslegi aktörlük olanların başkan olduğu ABD'den bahsediyoruz.

• valla, uzun ve güzel birkaç cümle yazıp seni ciddiye alacaktım, sonra sildim
    direk şunu yazayım
    yaş kaç ?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    TV'de izlediği herşeyi gerçek sanan senin tarafından ciddiye alınmayı takacağımı mı sanıyordun? Bir konu tartışmaktan acizsin.

• İkiz kuleler saldırısından sonraki süreç incelendiğinde büyük resmi görebilmek mümkün. Tarihi kısaca özet geçersek, ikiz kulelere saldırı oluyor amerika'da vay hain düşman deyip Afganistana giriyor ardından dünyada petro dolar sistemi hakim oluyor ki nedir bu petro dolar sistemi derseniz şudur ki Amerika bundan sonra yapılan bütün petrol satışı işlemleri sadece dolar kullanılarak yapılacak diyor. Haliyle petrolün dolarla satılması demek herşeyin dolarla satılması demek. Sonuç olarak Amerika dolar üzerinden bir hakimiyet kurmaya başlıyor ama millet bu duruma malesef geç uyanıyor fakat uyanıyor. Bu aşamadan sonra karşımıza ilk saddam çıkıyor. saddam batı dünyasının gücünü arkasına alarak diyor ki ben petrolü avroyla satıcam sonra hoop Irak'a demokrasi saddamada beyaz kefen. Ardından karşımıza çıkan isim ise kaddafi reis. O da diyor ki ben de altın ve euro ile satıcam sonra hoop kaddafi reisde mefta. Yani kısaca Amerika güç ve para için çıktığı bu yolda kendi insanı dahil herkesi götürmekten çekinmiyor. Kulelere bir uçağın çarpması kısmı ise tamamen palavra. Dikkatli izlediğinde öyle birşey olmadığı anlaşılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ŞEYHİ kullanıcısına yanıt
    Güzel yorum fakat 911'de milyar insanı kandırdıktan sonraki Afgan ve Irak hamleleri aslında biraz dikkat dağıtma amaçlı cunku ABD'nin o hamleleri yapması için 911 gibi bişeye ihtiyacı yok.

Ve, " ABD bu yolda kendi insanı dahil herkesi götürmekten çekinmiyor." derken kulelerde 2500 + 500 itfaiyeci olmak üzere 3000 kişinin ölmesini diyorsanız o 3000 rakamı yalan cunku bir kere binalarda kimse yoktu ve itfaiyeler de bina içine girip 80 kat yükseğe çıkmadı oradan kimse kurtarmadı. Bu olayda peki hiç kimse ölmedi mi? Hm ölmüştür fakat bina içinde olarak değil. Binanın mikroskopik toza dönüşmesi sonrası o tozu cigerlerine teneffüs edenler belki kanser belki başka rahatsızlığı ile, yangından etkilenen, kişiler; bunları cok fazla ayrıntılı düşünmeden örnek olarak veriyorum; sonuçta 3000 kişi uzaktan yakından ölmedi.

Sonuçta dolar kağıtları degerlendi. ABD'de özgürlük değil de baskıcı rejim çöktü ve bu da 10'larca yıllık periyodlar ile diger ülkelere de yayıldı. Örneğin bizim ülke. Bu 911 olayına inananlar veya inanmak isteyenler, vatansever adı altında baskıcı rehimlere boyun eğmeyi tercih eden kişiler. TV başına geçip her gün başka bi haberle hayaller gören, akılları hükümetler tarafından hükmedilen kişiler. ...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.