Şimdi Ara

***11 aylık bebek, Suri'lerden Menenjit kaptı. Eli ve ayakları kesildi.*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
1
Favori
10.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerimcem

menenjit heryerden kapabilirsin hatta çocuğun eline aldığı oyuncaktan meyveden bile kapabilir, bağışıklığı düşük yavrucaklar genelde ağır atlatıyor bu süreci yavrucağa çok üzüldüm ben haber baştan aşağı kafatasçılık hayal ürünü ve artniyet..
    Sen zerre üzüldüysen beni ne yapsınlar kerimcem .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erken doğum, viral öncü enfeksiyon, 2 yaşından küçüklük, kompleman sistem eksikliği, properdin eksikliği, aspleni, kalabalık ortam, sigara maruziyeti.

• Hastane enfeksiyonları çok ciddi oranlarda ölüme sebebiyet vermektedir. Bu dünyanın her yerinde aynıdır. %1 filandır. Çok ciddi bir rakam. Bunu bilmek lazım. Allah aileye sabır versin.
    Ayrıca, göç sebebiyle ülkeye değişik hastalıklar girdi. Görülme olasılıkları malesefki arttı. Bi 10 yıl sonra rakamlar dökülür.
    Yapabileceğiniz tek şey sağlıklı yaşamak. Dikkat!

• Celonfix kullanıcısına yanıt
    suriyeliler ırk olarak mikrop yuvasıdır hastalıklıdır diye nazi vari bilimsel yazı koy ozaman buraya ıspatla...adamlar okadar uçmuşki genelde anal sex ve eşcinsellikten kaynaklanan aidsi bile suriyelilere bağlamış yüksek hayal dünyalarıyla diyelim....
    suriyelilerin bende ülkemde kalıcı olmasını istemiyorun gitmelerini istiyorum ama yapılan olay insanlığa sığmaz sanki keyiften geldiler buraya....bu bildiğin nazi kafası
    hiç bir bilimsel dayanağı ve ıspatı yokken yazmışlarda yazmışlar senaryoyu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Kasım 2019; 23:19:50 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Bir de böyleleri var tabii, eşcinsellikle aids bulaşırmış. Başka birşeyle bulaşmadı bunca senedir menzilci sağlık bakanı sağolsun uykusunda horulduyorken çok haberimiz oldu. Cinsellik tabu ya, kendi muhafazakar işadamları havuz yaparken artık kimlere bulaştıysa özel hayat deyip geçiyoruz. Harika bulaşıcı hastalıklarla mücadele ediyoruz dersiniz, atın ölümü arpadan değil.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    sizin niyetiniz derdiniz belli polemiğe girmiycem...
    https://t24.com.tr/haber/escinsellik-aidsi-tetikliyor,33444

uzaa.....dünya alem biliyor sen bilmiyorsan kendi sorunun...herhalde erkeklik organının dışkının içinde dolandırmanın ne kadar sağlıklı hijyen olup olmadığını tartışmayalım istersen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Kasım 2019; 23:30:53 >
    O senin dediğin sünnetsizlerde. Sen şimdi aynı şekilde mi bulaştığını zannediyorsun o magazin okumaya yeten kafanla?
    Ayrıca dışkıda hiv olmaz sivrizekalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 21 Kasım 2019; 23:34:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

O senin dediğin sünnetsizlerde. Sen şimdi aynı şekilde mi bulaştığını zannediyorsun o magazin okumaya yeten kafanla?
    Ayrıca dışkıda hiv olmaz sivrizekalı.
    tamam canım suriyeliler aids hastalık yayan özel bir ırk derhal gaz odalarına atıp imha et...bir gün vatansız kalırsan onlarıda anlarsında neyse,sen kendi sivrizekanla aids yayan ırk olarak kabul et kesin nobeli kaparsın bu sene ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Kasım 2019; 23:40:2 >
    Yavrum, eceli gelen cami duvarına işermiş. Dikkat et sonra ben ne kaptım, nasıl bulaştı diye hırlama meskun mahallerde. Gerçi sende salık verecek kadar bile akıl yoktur ya ben kime diyorum. Aynen devam, kesin bilgi yayalım: akpliler aids olmuyormuş.
    Sizin cehennem ateşinden koruyan kefen satan bir deliniz de vardı. Aidsten koruyan birşeyler de üretseymiş ya, çok aklı yetiyorsa bu işlere. Sağlık bakanı fırsattan istifade üstüne atlayıp sarığına salya sümük sürebilirmiş. Sevaptan imtina bırakmasın kendini, kabir azabından kurtaracak çok fani var dersiniz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 21 Kasım 2019; 23:46:25 >
  • Evet bunlar alinmasaydi bu küçük yavrumuz bunlari yasamayacakti

Bunlar yuzunden olan her olumsuz olaydan siyasi irade ve oh verenler sorumludur

Allah anasina babasina sabir versin kafayi yer insan

Bu ulke bop kapsaminda tamamen bitirilmistir artık düzelmez bundan adim kadar eminim

2000deki guzel Türkiye cok uzak bize artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Bir sus sende kaderci kaderci şom ağzınla içimizi karartma.
  • quote:

Yavrum, eceli gelen cami duvarına işermiş. Dikkat et sonra ben ne kaptım, nasıl bulaştı diye hırlama meskun mahallerde. Gerçi sende salık verecek kadar bile akıl yoktur ya ben kime diyorum. Aynen devam, kesin bilgi yayalım: akpliler aids olmuyormuş.
    Sizin cehennem ateşinden koruyan kefen satan bir deliniz de vardı. Aidsten koruyan birşeyler de üretseymiş ya, çok aklı yetiyorsa bu işlere. Sağlık bakanı fırsattan istifade üstüne atlayıp sarığına salya sümük sürebilirmiş. Sevaptan imtina bırakmasın kendini, kabir azabından kurtaracak çok fani var dersiniz!
    valla arka sokağımda var 2014 de aile buraya 0 eşyayla geldi bir yardım sever ev verdi mahhalleden, sefil bir biçimdeydiler evleri bombalanmış cocukların anneleri ve 1 kardeşleride ölmüş bombalamada, tüm evdeki eski eşyalarımızı verdik ara sıra maddi yardımda yaptım adama gider güzel çocuklarınıda ara sıra severim çok tatlılar, yemeğede çağırdılar gittim içli dışlıda oldum inş tüm hastalıkları kapar ölürüm sende kına yakarsın tabi bunları anlamınız için ilk once vicdanı olan bir insan olmanız lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Kasım 2019; 23:47:17 >

Yapıcaksın tabii, sanki kendi paran. Bol keseden harca, dostlar alışverişte görsün. İtibardan tasarruf olmaz. Sakın, birilerinin dediğinden çıkma olur mu? Sağlık taramaları da iptal olsun, iyice içli dışlı ol. Allah yardımseverleri korur, nefsi müdafaya yetecek aklı olanları değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 21 Kasım 2019; 23:50:28 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Bu hesabı babanız kullanmıyor, kelimelerinizi kullanırken seçin!

• quote:

Bir sus sende kaderci kaderci şom ağzınla içimizi karartma.
    Ne karartmasi

Bu ulkede kimse kimseyi sallamaz kimse kimsenin acisina uzulmez haksiz gucunu kullanir gariban kanini yutar

Ben buraya neler yazarim da beni gec mesut ceviki bile silivriye alırlar

Ulke elden gitti kardeşim toparlanamayiz artik

Her gun yuzlerce afgan iranli pakistanli bangladesli afrikali arap zenci o bu bilmem ne bela ulkeyi isgal ediyor yavas yavas

Ekonomi berbat 90 milyon insan var ekmek az insanlar 3 kurus icin insan girtlakliyor geçen adli vakada arkadasinin pantolunundan 5tl calan adam vardı

Ulke bayir asagi tam gaz gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Efendi mi oldunuz sözde? Ne olur gerçeği yüzünüze çarparsam? İyice azıttı millet. Alo! Bu gidiş hayra alamet değil, pışpışlıyım da uyanmayın mı istiyorsunuz manyaklar. Ölüm uykusu çöktü üzerinize ayılıp kendinize gelin.
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Cahillerin güçlü olduğu fikrine karşı çıkıyorum. Yüzyıl geçse de cahil, cahildir. Asla iki yakasını bir araya toparlayamazsın. Senin vazifen kim cahil, kim edepli birbirinden ayırmak. Hepsi bu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.