Şimdi Ara

11 Ansiklopedi 250 Değil 22.90 Kargo Dahil + Hediyeli Kredi Kartı Yada Eft Ödeme yapabilirsiniz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
10
Favori
12.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: test_engineer

Siparişimi teslim aldım. Kitapların kalitesi mükemmel. Çekinmeden almanızı tavsiye ederim.

Sercan hocam çok teşekkür ederim ilginiz için sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: illegalite

Siparişten 24 saat sonra kargo elime geçti, gerçekten çok sıcak bir fırsat. 8-12 yaş arası çocuklarınız varsa bu fiyata düşünmeye gerek yok.

Hocam çok teşekkür ederim ilginiz için sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Hocam merhaba. Kapıda ödeme seçeneği var mıdır?

Hocam kargo ücretler çok yüksek olduğu için kapıda ödeme seçeneği yerin eft yada kredi kartı ile alabiliyorsunuz ilginize çok teşekkür ederim.
  • Bugün teslim aldık. Çok güzel ve faydalı bir set olduğunu düşünüyorum. Eft' yi bugün yetiştiremedim maalesef pazartesiye kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 no'lu siparişi bugün teslim aldık hediyesi ile birlikte. çok memnunuz. eft yi pazartesi yapacağım. teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14.90 a almadığına pişman oldum bende.Birazdan alirim diyordum unutmusum .şimdide alasim gelmiyor.

• yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler beğenmeniz bizi çok mutlu etti fırsatsa ateş yapın arkadaşlar 😌 Ayrıca bomba gibi bir fırsatla çıkacağız bu kitap değil

• remon R kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler beğenmeniz bizi mutlu etti fırsat olduğunu düşünüyorsanız işaretlerseniz memnun olurum

• SarayBurnu34 kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten sınırlı adette verdik şu andada İnan'ın bu fiyata hala fırsat neden 11 adet tanesi 2 TL sadece kargoyu Fi̇rmaniz değişiyor oda 8ila 14 TL arasında değişiyor
    Benzetme yapacağım kimme kırılmasın kızmasın 😞 Sigara parası değil lütfen kimse kızmasın arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: musara

kargo geldi arkadaşlar oldukça güzel kitaplar memnun edici ciltli arkadaşa teşekkür ediyorum. Saat pembe renk gelmiş benim ufaklık erkek olduğu için bir arkadaşa hediye verdim. Tekrar sipariş verebilirm hediye amacıyla ozaman artık telafi eder arkadaş bundan eminim:)

Merhaba hocam ,
    ilginize teşekkürler saat rengi için haklısınız siparişte bir seçenek vermeliydik :( beğendiğiniz için teşekkürler sağolun
  • Her baktığımda fiyat artıyor.enflasyona mı endeksli?soğumuş fırsat.

• quote:

Orijinalden alıntı: universty3

Her baktığımda fiyat artıyor.enflasyona mı endeksli?soğumuş fırsat.

Hocam ilk kampanya stoğu idi ikinci durumu yukarıda anlattım :( şu anda bu fiyata bu kalite yok hocam zaten çok az kaldı ..
  • Ygs lys kitapları gelecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cenghover

Ygs lys kitapları gelecek mi?

Gelicek hocam ,
    aynı zamanda

https://forum.donanimhaber.com/m_122263724/tm.htm buradaki konuya dikkat

https://www.cokdahaucuz.com/ofica-buro-seti-gri-FES-100SR (Ofis seti 30 Tl hikaye kitabı hediye)

https://www.coksatankitaplar.com/bilgi-Cagi-ansiklopedisi-11-kitap

• Gecikmeli de olsa satıcı kendisi birkaç kez arayarak Elazığ a ulaşmasını sağladığı için minnettarım. Oğlum kitapları o kadar seviyor ki yaşı henüz çok küçük olmasına rağmen bu fırsat gerçekten sıcak fırsat oldu. İlk kampanyada saat olmamasına rağmen zannediyorum kargoda yaşanan sıkıntılar vs nedeniyle saat de gönderilmiş. Beni birkaç kez arayarak dırumu takip eden Süleyman beye ve dörtgöz yayıncılığa çok teşekkürler.

• kopernikolatesla kullanıcısına yanıt
    Hocam ,
    Gerçekten kargoda bir sıkıntımız oldu oda nazarlık 😊 Size geldi anlayışınız İçi̇n teşekkür ederim iyi günlerde okuyunuz n11 mağazamızda olsun sitelerimizle olsun sloganımız işimiz dört elle yapıyoruz yorumlarınızı dörtgöz ile bekliyoruz teşekkürler sağolun arkadaşlar

• 11 kitap kampanya devam ediyor saatler yada dörtgöz yayınları sevimli hayvanlardan bir hikaye ile ilginize teşekkürler arkadaşlar

• eftyi yaptım. teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

eftyi yaptım. teşekkür ediyorum.

Hocam ilginize çok teşekkür ederim güngördü dimi hocam ?
    Ayrıca memnunsanız ve gerçekten fırsatsa düşüncelerinizi paylaşırsanız memnun olrum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.