Şimdi Ara

11.3.1 JAİLBREAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok uzun zamandır 11.2 deydim bugün yabancı forumlarda dolanırken ian beer in exploitleri açıklayacağını öğrendim 11.3.1 için coolstarda onu işaret ederek electra aracı 11.3.1 için geliyor demiş haftaya çıkacağına dair söylenti var hazır imzalar açıkken downgrade etmenizi tavsiye ederim neden derseniz bu ian ne zaman exploit açıklasa gerçek çıkar ve jailbreak yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cikmadan inanmam artik hem Untethered olmadiktan sonra kiymetide yok. iPhone X kullanmaya basladigimdan beri JB yi aramiyorum bile. iPhone6 JB li olarak gestureslerle iPhone X gibi home tusunu kullanmadan kullanirdim 6 yi. Safari ilede artik dosya indirmekte mümkün bunun disinda JB olmadanda bazi twekli uygulamalar yükleniyor Tutuapp veya Tweakbox gibi yerlerle. Ancak ne varki JB iOS un gelisimine buyuk katki sagliyor, bizim icin gerekli olmasada Apple icin gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 1 Haziran 2018; 9:51:38 >
  • gelişme var mı ?
  • raulforever kullanıcısına yanıt
    Bekleyiş devam ediyor ama coolstar sitesine ekledi ipsw.me de ekledi siteye geliyor orası kesin bir hafta demişlerdi 2-3 gün önce.Kesin geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eve gideyim de 11.3.1’e döneyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Hocam bu safari ile dosya indirme nasıl oluyor bulamadım

• c34 kullanıcısına yanıt
    Indirmek istedigin dosya iOS11 le gelen dosyalardaki kaydetnek istedigin yeri gösteriyorsun ve indirip kaydediyor.

• Evet arkadaşlar iOS 11.3.1'e JB çıkacağı söyleniyor.
  • imzalar kapanmadan 11.3.1 e gecsin herkes jailbreak icin
  • Ne zaman çıkıcak merakla bekliyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.