Şimdi Ara

11/22/63 (2016) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
21
Favori
13.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi çok iyi işlenmiş bana göre, favorilerim arasında yerini aldı.

Sadie'ye aşık oldum ya son bölümdeki cafedeki sahneyi arada bir açıp izliyorum
    Tek eksik bana göre JFK'yi kurtardıktan sonra döndüğündeki hali pek anlatmadan geçiştirdiler. Onun dışında çok beğendim.

• Dün bitirdim, güzeldi.

Yalnız suikasti tamamen Oswald'a yıkmaları hoş olmamış, 11 Eylül'ü de El Kaide yaptı zaten.

Bunun dışında dizi bitmeyip işlenenin tam tersi olacak şekilde devam da edebilirdi. Yani Jake diğer adamın yapamadığını yapıp geçmişi değiştirmeyi başarmıştı. İşte geçmiş de bu yüzden Jake zaman geçidinden geçtikten sonra kendini sıfırlamak yerine oluşan yeni geleceğe uygun şekilde kendini değiştirmiş olsaydı, yani yeni geçmişte Lee sorunlu birisi değil ve Kennedy'i öldürmüyor olsaydı. Bu durumda 8 bölümdür Kennedy'i kurtarmak isteyen adamımız bundan sonra tarihi düzeltmek için Kennedy'i öldürmek zorunda kalsaydı da bir 8 bölüm de bu konuyu izleseydik fena olmazdı.

• 11.22.63.S01.720p.HDTV.DD5.1.x264-NTb sürümünü indirmişim, ama altyazı.org sitesindeki altyazılardan hiçbiri uymuyor, var mı buna uyumlu altyazısı olan?
  • Diziyi yeni izleme fırsatı buldum.

James Franco ve diğer oyuncuların oyunculukları gayet güzeldi. Sırıtan bir oyuncu yoktu. Dönemi de güzel yansıtmışlar.

Sadece 1 ile 8. bölümü izlemek saçma ama ara bölümlerde de hiçbir detaya değinmiyolar nerdeyse. Baştan sona izlemek ile, 1. ile 8. bölümü izlemek arasında çok büyük fark yok.

Oysa JFK suikastiyle ilgili hiçbir detay göstermediler, çok çok yüzeysel geçilmiş. Ayrıca dizinin senaryosu da ABD hükümetinin uydurduğu, suçu Lee Harvey Oswald'a yıkan düzmece senaryo üzerinden çekmişler.

Öncesinde ve cinayet günü Lee Harvey Oswald'ın neler yaptığını, Amerika'nın ve JFK'nin politikaları, CIA ve FBI'ın bu suikastteki rolleri, Rusya bağlantıları, o gün duyulan diğer silah sesleri ve görülen şüpheli şahıslar vs. hiçbir şeye değinmemişler.

Olay hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyen yada merak eden varsa, ilk sayfadaki mesajımda da söylediğim gibi 1991 yapımı JFK filmini izlemelerini tavsiye ederim.

Gerçek olay yeri raporları, görgü tanıkları ifadeleri, avukat ve mahkeme raporları, otopsi raporları vs. edinilen tüm kanıtlar (daha sonrasında temizlenen) üzerinden çekilmiş bir film.

Yaklaşık 3 saatlik bir film ama sıkılmadan soluk soluğa izleyebileceğiniz bir film. Başrolde Kevin Costner oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 2 Eylül 2016; 20:38:13 >

• İzlemeyen varsa kesin izlesin az önce bitirdim çok hoşuma gitti uzun zamandır izlediğim en iyi mini dizi hatta son zamanlarda izlediğim en güzel dizi finali de bu dizide diyebilirim çok hoşuma gitti dizi.
  • Ahh ahh yine efkar basti ne diziydi be . Gecmise veya gelecege gitmek hepimizin hayali ama benim farkli bir takintim var ayrica 1950-60-70 ler de hayalimdir . Bu yuzden dizi benim yaralarimi desmisti . Cevremdeki herkese onerdim %95 i sevdi bu diziyi 2 gunde bitirdiler .

Kuskusu suphesi olan var ise tereddut eden falan hemen baslasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke kaliteli bir sinema filmi yapsalardı böyle kısa olması iyi olmamış.
  • Taze bitti ve efsaneler arasındaki yerini aldı. İyi başlayıp, iyi devam edip, iyi biten çok fazla dizi bulamazsınız. Kesinlikle tavsiye ederim..
  • Güzel gidiyor şu an izlemeyen arkadaşlara tavsiye ederim.

• efsane demek yeridir..saygı ile anıyorum bu diziyi.
  • The Night Of ile birlikte bu senenin efsane mini dizisi.Çok güzeldi be
  • Güzel diziydi. Hulu böyle başarılı işler yaparsa güzel olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2-2 hafta önce diziyi bitirdim. Şuana kadar izlediğim diziler arasında benim için top 5'e girmiş bir dizidir. Final bölümünde çok üzüldüm ve duygulandım. Keşke devam etseymiş. Ama tadında bitirmeleri de güzel.

Sarah Gadon
  • izlerken duygudan boğuldum, çocuk gibi gözlerim doldu.
    Bu kadar güzel bir dizi olabilir mi ya. Kusursuz
  • Diziyi bitirdim. Buradaki arkadaşlar efsane dizi falan yazmış ama hiç te efsane falan değildi.

Dizi JFK suikastini önleme amacıyla başladı ve sonlarına doğru aşk hikayesine dönüştü.Ana konudan bu kadar sapan başka bir yapım izlememiştim. Oldukça ilgi çekici olan jfk suikasti hakkında çok az detaya yer vererek çok yüzeysel bir şekilde geçiştirmişler.

Ayrıca dizi inandırıcılık konusunda da çok yavan kaldı. Herif sevgilisiyle el ele suikasti durdurmaya gidiyor resmen.

• Ben 2 sefer izledim ..gercek bir efsane benim için.

• 'Ohaaa' diyeceğim, başka bir şey diyemiyorum.
    Ağlamama ramak kalmıştı, bu nasıl final. Kesinlikle ef-sa-ne bir dizi.
  • Bende dün gece bitirdim diziyi . 8 saatlik bir film niteliğindeydi bence neredeyse hiç bir boş sahnesi yoktu akıp gitti 8 bölüm. Böylesine müthiş final yapan dizilere pek rastlayamamıştım açıkçası inanılmazdı. Geceden beri bi hüzün çöktü üstüme finalde yaptığı ters köşeden sonra boğazım düğümleniyo
  • Yeni izledim ve beğendim. Ama suikast önleme falan havada kalmış. Aşk dizisi olmuş ama kadının güzelliği ve sahnelerin doğallığı çok farklı his vermiş. Duygusal insanlar ve kadınlar çok beğenebilir bu diziyi. Oyunculuklarda gayet iyi. Final bölümü baya duygulandırıyor insanı

• Keşke James Franco yu farklı dizilerde görebilsek... Oyunculuğu cidden harika,umarım farklı yapımlarda yeniden karşımıza çıkar.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.