Şimdi Ara

111 tl kuponlu hesap 20 tl ALİEXPRESS (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
41
Favori
19.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendisi çok açıklayıcı bir şekilde yardımcı oldu. Diğer sitelerden almak yerine güvenilir bir şekilde bu satıcıdan alabilirsiniz :)
  • Senitemra kullanıcısına yanıt

Çokkk teşekkür ediyorum. yine bekleriz :)

• Kerem Bozkurt adamın dibinin bizzat kendisidir. Kötü yorum yapanlar ya beceremiyor, yada çekemiyor. Güvenle alabilirsiniz. Adam emek sarfediyor. Bence kaçırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim hocam sağolun iyi ki varsınız :)

• Platiyle uğraşmamak için $20'lik kupon aldım kendisinden, 1 dakika içerisinde hallettik. Yardımsever, ilgili. Teşekkür ederim.

• filojistoN kullanıcısına yanıt

Ben teşekkür ederim tekrar bekleriz :)

• Çok namuslu dürüst ahlaki olan ticaret adamıdır kupon satan arkadaş. alışverişimde sorun oldu tereddüstsüz yardım etti. siparişim başarılı olduğunda da buraya dönüş yapacağım.

• Çok teşekkür ederim hocam sağolun. Merakla bekliyorum siparişinizin sonucunu.

• Arkadaş güvenilir ve hızlı cevap veren biri, elinden geldiğince de size yardımcı olacaktır. Güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz. Siparişim kargoya verilince tekrardan editleyip sorun olmadığına dair dönüş yapacağım.

Edit: Ürün gümrükten geçti yarın büyük ihtimalle bana da gelir, sağolsun arkadaş her konuda yardımcı oluyor aklınızda bir soru işaret olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zouguippo -- 8 Mart 2021; 20:59:23 >
  • Zouguippo kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum hocam yine bekleriz , 🤗
  • Ref. İlgi ve alaka için çok memnunum. Bütün süreçte hiçbir gecikme olmadan kendisi yardımcı oldu. Bu süreçte başka güzel ürünler bulursam yine tercih edeceğim kendisini.  

• Sucuklu Pizza kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam hız bizim işimiz :)
  • 20 dolarlık kuponu kaça alabiliyoruz ?

• FerreT kullanıcısına yanıt
    Pm atıyorum.
  • Daha önce belirtiğim gibi. Hizmet elli bir arkadaş.

4 Hesap açmasını istedi. Hataya binayen 5 açtı ban verdi.

1 kullandım. Diğrelerinide kullanacağı. Emeğine sağlık bence sorunsuz satıcı.

• pasaoglu1 P kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Çok sağolun. Hizmet ve hız bizim işimiz :)
  • Hocam merhaba. 20 dolar kupon mevcut mudur acaba? Mevcutsa almak istiyorum. Teşekkürler

• serdarth S kullanıcısına yanıt
    Pm atıyorum hocam.
  • KUPONLAR AKTİF VE GÜNCELLLLL !!!!!

• 20$ lık kupon ne kadar acaba?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.