Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.182
Cevap
226
Favori
1.036.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de kampanya ile 3700x ve b450 aldım(https://www.incehesap.com/gigabyte-b450m-s2h-matx-anakart-fiyati-41347/) ama sanırım biraz daha iyi bir anakart bakacağım. İsteyene indirimli fiyattan veririm 1 kuruş kâr koymadan, İhtiyacı olan biri varsa işi görülsün diye yazıyorum yoksa siteye iade yollayacağım, sitede şuan 430 olmuş diger sitelerde falan da 430 altına yok. Dediğim gibi ilgilenen varsa tam 369 TLden kargolarım. (bu arada kampanyası bittiginde anakart stoku hala mevcuttu kimsenin hakkını yemediğim için hemen suçlayan çıkmasın diye yazıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saglamsalassa -- 12 Ekim 2019; 20:43:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saglamsalassa

Ben de kampanya ile 3700x ve b450 aldım(https://www.incehesap.com/gigabyte-b450m-s2h-matx-anakart-fiyati-41347/) ama sanırım biraz daha iyi bir anakart bakacağım. İsteyene indirimli fiyattan veririm 1 kuruş kâr koymadan, İhtiyacı olan biri varsa işi görülsün diye yazıyorum yoksa siteye iade yollayacağım, sitede şuan 430 olmuş diger sitelerde falan da 430 altına yok. Dediğim gibi ilgilenen varsa tam 369 TLden kargolarım. (bu arada kampanyası bittiginde anakart stoku hala mevcuttu kimsenin hakkını yemediğim için hemen suçlayan çıkmasın diye yazıyorum)
    Anakart ne gibi sorunlar çıkarır ki hocam bende işlemciyi aldım da anakartım msi b450m gaming plus buna takip calistiricam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bir sorun çıkaracağı için degil ama bios update etmek gerekiyor 3. nesil ryzen için. Ama sorun da bu değil carbide spec 06 kasa kullanıyorum içerisi harran ovası gibi, mAtx anakart ile tüm bileşenleri sıkıştırmak istemedimve kasanın alt tarafı komple boş kalıcak görüntü olarak da çirkin olacak. Zaten 3700x in dengi bir anakart degil ryzen5 veya 2. nesillere daha uygun bir anakart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saglamsalassa -- 12 Ekim 2019; 21:27:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ajea-

Anakart ne gibi sorunlar çıkarır ki hocam bende işlemciyi aldım da anakartım msi b450m gaming plus buna takip calistiricam

Alıntıları Göster
    Msi b450 gaming plus max ise max olan Anakartlarda herhangi bir güncelleme yapmadan işlemci takıp çalıştırabiliyorsunuz bu konuda içiniz rahat olsun aynı ankartı ben satın aldım kargoda bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Msi b450 gaming plus max ise max olan Anakartlarda herhangi bir güncelleme yapmadan işlemci takıp çalıştırabiliyorsunuz bu konuda içiniz rahat olsun aynı ankartı ben satın aldım kargoda bekliyorum

Alıntıları Göster
    Bendeki max olmayanı zaten ryzen 2600 var suanda kral bios en son güncellemeyi kurdum işlemci gelmesini bekliyorum ama insanlar o anakartta 3700x düzgün calısmaz tarzı konusuyorlar da garip
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0kup

Bendeki max olmayanı zaten ryzen 2600 var suanda kral bios en son güncellemeyi kurdum işlemci gelmesini bekliyorum ama insanlar o anakartta 3700x düzgün calısmaz tarzı konusuyorlar da garip

Alıntıları Göster
    Ramleri 3200mhz ve üstü ise sorun olacağını sanmıyorum
    İşlemci ve anakart firmaları çalışır diyor destek veriyor içinizi ferah tutun bi sorun çıkmaz bence

• quote:

Ramleri 3200mhz ve üstü ise sorun olacağını sanmıyorum
    İşlemci ve anakart firmaları çalışır diyor destek veriyor içinizi ferah tutun bi sorun çıkmaz bence

Alıntıları Göster
    3200ne alaka?

• quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

3200ne alaka?

Alıntıları Göster
    Ryzen 3700x ram olarak minimum 3200mhz istiyor

• quote:

Alıntıları Göster
    Pekı düz 3700 de aynı durum var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

Pekı düz 3700 de aynı durum var mı

Alıntıları Göster
    Hocam düz 3700 yok
    R7 Ryzen 3700x
    R5 Ryzen 3600x
    R5 Ryzen 3600
    İşlemciler var hocam ,

• quote:

Alıntıları Göster
    Haydaaa 3000lik var bende çalıştırmıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ajea-

Haydaaa 3000lik var bende çalıştırmıyor mu

Alıntıları Göster
    Çalıştırır büyük ihtimalle ancak resmi sitede minimum olarak 3200 istiyor hocam 3700x için

• https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-7-3700x

• quote:

Çalıştırır büyük ihtimalle ancak resmi sitede minimum olarak 3200 istiyor hocam 3700x için

Alıntıları Göster
    Suan üzüldüm biraz.. eyvallah bilgi için

• RAM xmp biostan acilincaya kadar 2133 ye çalışıyor varsayılan olarak. Arkadaş belirtmemiş ama 3. Nesil ryzenler 3200-3600 MHz arası en verimli haliyle çalışıyor. 3000 MHz RAM ile de kullanabilirsin. Yapabiliyorsan manual oc yapamıyorsan da xmp ayarını açman yeterli.

• Hocam çözümü arkadaş hemen üst mesajda göstermiş,Üzülmenize gerek yok halledilmeyecek bir problem değil

• Beyler havale geçersiz mı indirimlerde?

Banka kartıyla alamıyor muyuz?

• Merhaba arkadaşlar ben 2-3 gündür pc dizmek için internette araştırma yapıyorum az önce bu konuyu buldum sizce pc dizmek için cuma gününü bekleyeyim mi birde benim bütçem maksimum 3000 lira bilgisi olan arkadaşlar bana öneri verebilir mi yaptığım sistem hakkında?

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]

Kasa içinde bir tane buldum 400w psulu 2 önde 1 üstte ve 1 arkada fanlı şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Merhaba arkadaşlar ben 2-3 gündür pc dizmek için internette araştırma yapıyorum az önce bu konuyu buldum sizce pc dizmek için cuma gününü bekleyeyim mi birde benim bütçem maksimum 3000 lira bilgisi olan arkadaşlar bana öneri verebilir mi yaptığım sistem hakkında?

Kasa içinde bir tane buldum 400w psulu 2 önde 1 üstte ve 1 arkada fanlı şekilde.
    Psu harici olarak kendin al ve 600 waat aşagı alma ileri dönük ekran kartı vs değişirsin kurtarmama gibi bir durum olmasın.

• o nasıl bir geceyse. indirim gecesinde AOC nin 144HZ 24 lük monitörü piyasadan daha pahalıya sattılar. tabi vatan hariç.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.