Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.191
Cevap
230
Favori
1.037.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sağlam bir x570 1299 TL

1 Tb nvme ssd 550-650 TL

MSI vb türevi 2k 144 hz 1999 TL gibi fiyatlar tam ağzımızın tadına göre olurdu da dolar kuru malum!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Arkadaşlar demin yukarıda yazmıştım işlemci satın aldım Hesabımdan 2000 TL para çıkışı oldu ancak internet sitesinde Satın aldığım ürün görünmüyordu ben de banka mı aramıştım bankadan Konu ile ilgili geri dönüş beklerken incehesap Sitesinden mesajları gören Osman bey kendisinden Allah razı olsun demin bana ulaştı İnternet kaynaklı sistemsel bir hata olduğunu söyledi korkulacak bir durum olmadığını söyledi , Gerçekten çok mutlu oldum
    Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum
    Umarım alışveriş iki taraf içinde hayırlı olur hayırlı geceler dilerim
    Edit:
    Osman bey ,demin bankamdan paramın hesabıma geri yatırıldığı söylendi
    Ben de tekrardan alışveriş yaptım şu anda sipariş alındı umarım alışveriş iki taraf içinde hayırlı olur inşaAllah
    Benim de bir sıkıntım var sipariş ile ilgili, acaba osman beye nasıl ulaşırız :D veya belki görür o bana ulaşır. Osman bey yardımınıza ihtiyacım var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Saglamsalassa

Benim de bir sıkıntım var sipariş ile ilgili, acaba osman beye nasıl ulaşırız :D veya belki görür o bana ulaşır. Osman bey yardımınıza ihtiyacım var :)

Alıntıları Göster
    Hocam ben de göreve gidiyordum şimdi gördüm mesajınızı
    Umarım görür mesajınızı şu anda yoğunluk olduğundan dolayı belki görememiştir ama ben inanıyorum ki mesajınızı gördüğü anda size ulaşacaktır
    İnce hesaptan bana arama geldi numara şirketin numarası ancak sekreter açtığı için hafta sonu ulaşabilirsiniz yani şu anda yapmanız gereken firmanın aramasını beklemek ben inanıyorum ki kısa zamanda ulaşacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hoparlörlerde a250 baktım mesela %45 indirim yazıyor ama amazonda geçen haftalarda gördüğüm fiyattan 5 lira falan düşük
  • Bu monitör alınır mı? https://www.incehesap.com/aoc-g2460vq6-24-gaming-monitor-fiyati-30889/

Ya da g2590vxq mi alınmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Int32.Parse

Bu monitör alınır mı? https://www.incehesap.com/aoc-g2460vq6-24-gaming-monitor-fiyati-30889/

Ya da g2590vxq mi alınmalı?
    Ben aldim hocam. O fiyata baska sitelerde denk bir monitör goremedim acikcasi. 1080p ve orta sinif ekran amd ekran karti olanlar icin gayet ideal duruyor.

• metallurgy kullanıcısına yanıt
    Aynen fiyatı çok iyi duruyor. Black Friday kampanyaları mı beklesem diyorum ama malum ülkemizde kampanya değil kaktırma oluyor. Ama 2. linkteki ürünün çerçevesi biraz ince. Çok para vermeye gerek yok sanırım. Rx580 var freesync de kullanabilirim. Ben de alayım o zaaman. Hayırlı olsun ikimize de
  • Blody a60 kullanan varmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • secovaleo S kullanıcısına yanıt
    a90'ını kullanıyorum. Makro düşünüyorsanız +10 dolar daha vermeniz gerekecek. Makro kullanmayacaksanız sağlam, hissiyatlı bir mouse.
  • Int32.Parse kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabiniz icin tesekkurler tam a4tech x7 alacakken buna rastladim acayip kararsiz kaldim acaba hangisini alsak yardim icin simdiden tesekkurler

• Son 3700x'i de ben aldım. 2700x'ten sonra ne kadar mantıklı oldu bilmiyorum ancak bf5'teki stuttering'ten kurtulurum diye ümit ediyorum. x370'i de x570 ile değiştirmek gerekecek çünkü asıl stuttering'ten şüphelenme sebebim msi x370 anakartın voltaj dengesizliğiydi.

Black friday öncesi güzel bir indirim oldu, döviz kurları böyle dalgalı devam ederse bu fiyatları da arayacağız.
  • secovaleo S kullanıcısına yanıt
    A60 ama kampanya bitti. Başka yerden alacaksanız da makro özelliği ücretli haberiniz olsun.

Sitede 99 hocam devam ediyo

• Anakart ve ryzen2600x baya iyiymiş alanlara hayırlı olsun

Yardiminiz ic8n yesekkurler aldim hocam soteden 99 tl ye

• Bir tane cougar aldım, inşallah güzeldir

• quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

3700x 1699 TL

Sağlam bir x570 1299 TL

1 Tb nvme ssd 550-650 TL

MSI vb türevi 2k 144 hz 1999 TL gibi fiyatlar tam ağzımızın tadına göre olurdu da dolar kuru malum!
    Hocam Ryzen r7 3700x 2000 tleydi nerede 1699 TL’ye satılıyor
    Gerçekten güzel fiyatmış bizimle de paylaşırsan sevinirim

• Konuyu açan arkadaşa teşekkürler işlemci indirimi bekliyordum bayadir aldık sonunda bi tane

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.