Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.188
Cevap
229
Favori
1.037.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizi aptal sanıyorlar hocam herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hilal Bıyıklı Bozkurt -- 11 Eylül 2020; 22:7:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür bu hafta da paramız cebimizde kaldı

• cop bir hafta
  • Vay anam 5500 e 2080 süperi kapıştılar ya artık birşey demiyorum alanların dünyadan haberi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

https://www.incehesap.com/asus-tuf-b450-pro-gaming-oyuncu-anakart-fiyati-41988/

nasıl arkadaşlar?
    Önceki hafyalar daha ucuza sattılar üstelik 100 tl geri ödeme kampanyası vardı kampanya devam ediyorsa değerlendirilebilir.
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    4200'e 2060 super alan şanslı bir kişi var
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    3080 fiyatlarından haberiniz yok sanırım hocam. Nvidia'nın FE karta verdiği fiyata göre yorumlamayın, FE kartlar Türkiye'de satılmıyor.
    3080 TUF bile 9.300'den listelendi bugün.
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    İki hafta önce 879 TL ye almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @incehesap sizin yapacağınız iş bu kadar işte.S.
    İ5 9400f için girdim. 2 dk içinde bitti. 2 saattir takip ediyorum.Artık incehesap deftreri kapandı benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 11 Eylül 2020; 22:10:14 >
  • 5700xt, 3400 TL... Şaka gibi fiyat. Msi marka başka sitede 3300 TL.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blackdik kullanıcısına yanıt
    190 TL de para iadesi var. x570 güzel bir chipset, bence alınır.
  • Ryzen 9 yazıyor kutunun üstünde 7 yazıyor var mı anlayan

• Ryzen 5 2600 bakarken indirimi görünce i5 9400F aldım bir tane. Şimdi bir de anakart lazım

Az önce banka güvenlik için aradı şüpheli işlem gibi gördü niyeyse ilginç hiç aramazlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeXtrin -- 11 Eylül 2020; 22:15:12 >
  • Mitra kullanıcısına yanıt
    Pahalıya geldi. 270 liraya Corsair ram alıp geçtim. Apacer gelseydi keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

anakart modelim Gigabyte AB350 Gaming 3, bu işlerden pek anlamadığım için soğutucu var mı bilmiyorum.

forum sitelerinde anakartım için genelde Samsung Evo 970 M2 Nvme SSD önerilmiş, sizce daha mı iyi olur onu almam?
    anakartı inceledim. Tek bir NVMe ssd slotu var o da ekran kartı slotunun altında. Ekran kartından yayılan sıcaklık hemen dibinde ki SSD'yi ısıtacaktır bu yüzden soğutucu ile kullanmalısın. Yalnız soğutucu yüksekliğine dikkat etmelisin yüksek boyutlu soğutucu ekran kartına değebilir. Samsung EVO'lar en iyi SSD'lerdir ama ona göre de fiyatı vardır. Bütçe meselesi yani..
  • Şu GamePower GP700 MousePad'ı aldım bakalım nasılmış. 700x300x4mm boyutları hoşuma gitti. Daha önce GamePower RGB100 almış, PVC yapısından dolayı beğenmemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pointlessaeva

950tlye alınır mı sizce
    Hayır ben almam şahsen..
  • 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.