Şimdi Ara

11.09.2020 GÜNCEL - İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]

11 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 47 Misafir (30 Mobil) - 23 Masaüstü35 Mobil1 iOS18 Android
5 sn
7.572
Cevap
147
Favori
462.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 978
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 39
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 7 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 12169
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 978
  • Favoriye Eklediklerim 147
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • salvatore_volkan (29 mesaj) Patren (24 mesaj) jonywayt (4 mesaj) Rapator (1 mesaj) fpotur (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4630 mesaj) Mobil (1406 mesaj) Mini (432 mesaj) Uygulama (1098 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> 11.09.2020 GÜNCEL - İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7739 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İncehesap Gaming Geceleri

https://www.incehesap.com/gaming-geceleri

Önceki haftalar (arşiv):

04.09.2020 İndirimleri

28.08.2020 İndirimleri

07.08.2020 İndirimleri

24.07.2020 İndirimleri

17.07.2020 İndirimleri

10.07.2020 İndirimleri

03.07.2020 İndirimleri

26 Haziran 2020 İndirimleri

19 Haziran 2020 İndirimleri

12 Haziran 2020 İndirimleri

5 Haziran 2020 İndirimleri

29 Mayıs 2020 İndirimleri

15 Mayıs 2020 İndirimleri

8 mayıs 2020 indirimleri:

1 Kasım 2019 İndirimleri

25 Ekim 2019 İndirimleri

18 Ekim 2019 İndirimleri

11 Ekim 2019 İndirimleri

Çift başlıktan dolayı arşivlenen diğer konu:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141192469
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Intel Core i7 8700K 4.7GHZ --- Gigabyte Z390 Aorus Ultra --- Gskill Trident Z DDR4 2*8GB 4000 CL18 @cl17 --- Msi RTX 2070 Super Gaming Trio Z --- James Donkey JD1024 1TB --- Be Quiet! Silent Base 801 --- Evga G3 750W 80 Gold --- Be Quiet! Dark Rock Pro 4 --- Gigabyte Aorus FI27Q --- Corsair K70 LUX --- Philips Fidelio X2hr/00 --- FiiO Q1 Mark II --- Logitech Z337 2.1

• Cuma indiriminden 'kapılan' bazı 2700X işlemciler forumda satışa çıkmış bile. Satanların forumun tanınmış üyelerinden olması maalesef daha kötü etmiş durumu. Yâni ihtiyacı olanlar alıp kullansaydı daha iyi olmaz mıydı ? Yazık..

Tabii şimdi birkaçı çıkıp 'Sana ne oluyor ? Hem biz yapmasak başka biri illâ yapacaktı aynı şeyi..' diye müdâfaaya geçer hemen. Bazı şeylerde birbirimizin üstüne çıkmakta mâhir değil miyiz zaten milletçe?..
    Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın

Bence başka bir yerden takip etmeyi bırakın. Çünkü almışsınız.
    Almadan önce yeterli araştırmayı da yaptığınıza göre artı-eksi dengesinde artılar daha ağır basmış ki almaya karar vermişsiniz. Tabi bunları ürünün içinize sindiği sonucuna vararak yazıyorum.

Artık ürünün tadını çıkarma aşamasında olmanız lazım.
    Geriye bakmanın sonu yok.
    Her zaman kampanya olacak. Her zaman daha iyisi çıkacak.

Peki giden zaman, ömür geri gelecek mi?
    Amd mi, intel mi, nvidia mı diye en güzel günlerimizi, saatlerimizi verdiğimiz gençliğimiz geri gelecek mi?
    Haftaya 200 lira ucuzu satılsa ne olur?
    200 lira verip 1 hafta geriye gidip hayatı tekrar yaşayabiliyor muyuz?

O bir hafta boyunca neyi seviyorsanız onu yapın.
    İşse iş, ödevse ödevinizi yapın.
    Oyun oynayın. Müzik dinleyin.
    Eşiniz varsa kuruyemişi alıp battaniyenin altına girerek güzel bir film izleyin.
    Hayatı yaşayın.

Firmalara önem verip hayatımızdan zaman ayırmaya değmez.
    Ben şahsen sistemi toplayıp biraz bilgisayarın performansını test ettikten sonra 3-5 yıl uğramam foruma.
    Arkadaşlar satın almış olduğum ryzen 3900x'i kapalı kutu olarak(açmadan) iade ettim.
    İncehesap firması, ürünü arıza-onarım servisine gönderdik 20 iş gününe sonuçlanır gibisinden komik bir mesaj göndermiş.(mesajlarını yeni gördüm 5700xt de almıştım 30 dakika kadar önce onuda iptal edicem,ayrıca firma tutumundan ötürü firmadan satın alıp,kurulumunu yapmadığım tüm ürünleri ilk fırsatta iade edeceğim.)
    Uzun zamandır ürün alıyorum, sorun yaşamıyorum vs. ancak klasik her Türk firması gibi, biraz tutulunca cozutan firmalara bir yenisi daha eklenmiş, onu anladım.

Sipariş verirken bir kez daha düşünün.Ben forumdaş olarak uyarımı yapıyım.

12 yıldır aktif olarak yurtiçi-yurtdışı alışverişi yapıyorum.Bakın açılmış veya güvenlik bandı yırtık üründen bahsetmiyorum(öyle olsa bile iade edebilirsiniz).Bütünüyle ambalajına dokunulmamış bir ürün.İlk defa bu tarz bir problem yaşıyorum.

Ek : Yaklaşık 8-9 bin tl lik siparişimi de kapalı kutu olarak iade ve iptal(5700xt) ettim. Bakalım bu ürünler için ne diyecekler. Tüketici haklarını hiçe sayan bu tarz firmalara karşı tavrınız net olsun arkadaşlar.

Ek 2 : Ürün iadesi en doğal tüketici hakkınız. Bunu servise gönderdik 20 gün bekleyin demek, yokuşa sürmek fırsatçılıktır. Eğer almış olduğunuz ürünü açmadıysanız, kullanmadıysanız, yasal cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.İster başka yerde 100tl-200tl uyguna bulmuş olun ordan alın, isterseniz fikrinizi değiştirmiş olun iade edin. Gerekçe sürmeniz gerekmez.
    Geçen ay 2150 lira vermedigim 5600xt'ye bu ay mecburen 2350 verdim. Bizi bu duruma düşürenler, ekonomiyi batıranlar utansın ne diyelim.

Edit: imla
    Site çökünce ardarda çok tıkladım, ödememi de yaptım ama gerizekalı garanti çalışanı iptal etmiş şüpheli işlem diye

Bankadan arıyor kamil diyor ki incehesap diye bir siteden alışveriş yapılmış, bu işlemi iptal ettim siz mi yaptınız. ULAN SEN NE HAKLA BENİM ALIŞVERİŞMİ BANA SORMADAN İPTAL EDİYORSUN, tekrar alırsınız beyfendi falan diyor kapattım telefonu beyinsiz ya...

Sirk gibi ülke yemin ederim gerçekten dolandırılıp arasam bankayı yardımcı olmazlar, sınırlı stok fırsat indirimli ürün alıyorum iptal ediliyor.
    Solid State Disk kullanıcısına yanıt
    Solid State Disk demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Solid State Disk

Cuma indiriminden 'kapılan' bazı 2700X işlemciler forumda satışa çıkmış bile. Satanların forumun tanınmış üyelerinden olması maalesef daha kötü etmiş durumu. Yâni ihtiyacı olanlar alıp kullansaydı daha iyi olmaz mıydı ? Yazık..

Tabii şimdi birkaçı çıkıp 'Sana ne oluyor ? Hem biz yapmasak başka biri illâ yapacaktı aynı şeyi..' diye müdâfaaya geçer hemen. Bazı şeylerde birbirimizin üstüne çıkmakta mâhir değil miyiz zaten milletçe?..
    Bunu yapanlar resmen çıkar peşinde kötü niyetli. Böyle şeylerden para kazanmaya çalışmak evsizlere dağıtılan bedava çorbaları alıp satmaya benziyor.

Bizim yapabileceğimiz bişey yok, forum yönetiminin ceza vermesi uzaklaştırması lazım bunları. Ama onlarında umrunda değil, onların para umrunda sadece...

İncehesap kişi başı 1 adetten fazla satıyor mu? Satıyorsa onların da suçu var.
  • Yarbay
    12322 Mesaj
    Yerimizi aldik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj
    Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hazır dolar artmışken herkes bir "indirim" yapma hevesine kapıldı.

|
    |
  • Binbaşı
    1400 Mesaj
    Her cuma olacak bir kampanyadan buyuk bir şey beklememek lazım :)

|
    |
    Bi gamepad indirseler de alsak

|
    |

vergilerden dolayı firmalar da çok birşey yapamaz oldu...
    |
    |

İşin eğlencesi bir yana; arkadaşlar kendimizi oyunlara kaptırmayalım. Okuyalım, ailemizle vakit geçirelim, dışarı çıkıp tefekkür edelim.

Dediğin çok güzel hoş da, oyundan ucuz hobi de pek kalmadı.
    |
    |
    bilgi@sayar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/james-donkey-712-incelemesi-f-p-rgb-oyuncu-kulakligi--140230416

https://forum.donanimhaber.com/gamepower-calypso-mekanik-klavye-incelemesi-su-gecirmez-klavye--140245229

Kullanıcı incelemesini yaptığım ürünler filan indirime girer mi acaba, bu bu halleriyle bile F/P olduğunu düşünürken indirim gelir mi
    |
    |
    Ryzen 9 3900X || Raijintek Orcus 360 RBW || Asus Prime X570 Pro || Team T-Force Night Hawk 3600Mhz 4X8GB || Zotac GTX Titan X Maxwell 12GB || Samsung 960 Evo Nvme || JD512 Nvme || FSP Aurum PT 1200W || Gamepower WarCry

Eski Kullanıcı Adı : Chris Brown

• Yarbay
    24636 Mesaj
    Site gg, birşeyide düzgün yapın arkadaş.
    |
    |

• Yüzbaşı
    524 Mesaj
    Site çöktü
    |
    |
    Şimdiden site çöktü saat 20:00de nolur kimbilir

|
    |
    Site hem çöktü hem de anasayfada indirimli ürün başlığı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Siteye giremiyorum

|
    |
SEO
bankalar.org
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.