Şimdi Ara

10K organik Twitter hesabimi satiyorum :) ne kadar eder sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Tertemiz Organik 10 binlik bir twitter sayfam var sizce kac tl eder yardimci olanlardan ALLAH razi olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Müşteri bulmada sorun yaşayabilirsin ama minimum 250 TL eder diye düşünüyorum..
  • Fazla bir şey beklememeni söylerim. Piyasada takipçi yaratmak cidden artık çok kolaylaştı.

• Yuh ulan :D 10K hesabımı sana ben istersen 150tl ye satıyım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destopret -- 26 Temmuz 2015; 12:45:26 >
  • öyle 200 - 300 bekleme şimdi o paraya 10kdan daha fazla takipci satın alınıyo
  • Benim 50k hesabım var fakat satmaya kıyamam lan çok emek verdim :Dd
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurhanYaprak

Benim 50k hesabım var fakat satmaya kıyamam lan çok emek verdim :Dd

hayrına takipci falan yapsana bize
  • o ney la satılabiliyo mu böyle twiter hesabı
  • Alıcı çok demek bu işlerde. Etik bulmuyorum.
  • Yakın zamandan bir örnek veriyim arkadaşlar.https://twitter.com/DensizBey bu hesap bir başkasına aitti ve hesabı sadece 350 tl ye sattı(şuana kadar 350tl teklif geldi demişti bana belki daha fazladır) ne yazık ki öyle büyük mevlalar beklemeyin. Şu zamanda 1 tl'ye 1k bot takipçi satıyorlar yani aynı paraya asıl hesabınıza kendiniz de takipçi yükleyebilirsiniz. Ancak gerçekten para edecek olan hesaplar gerçekten emek verilip kasılmış olan hesaplardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonard Snart

Fazla bir şey beklememeni söylerim. Piyasada takipçi yaratmak cidden artık çok kolaylaştı.

+1. 2010 yılında falan olaydık neyse. Artık çok kolaylaştı gerçekten.
  • 130a falan anca gider
  • Kimse dinlemiyor galiba 130 tl falan diyorlar. 10K lık hesap kardeşim. Emek verilmiş daha çok emek ver 50k ol 100k ol gerçek bi değeri olsun ki öyle sat hesabını bence. Ama eğer 130tl falan veren bulursan söyle bana bende veriyim ona hesabımı 130tl'ye. Uçmayın fazla lütfen atıp tutuyorsunuz.
  • Yüzlerce site varken kim para versin ki. umarım alıcı bulursun ama pek fazla umutlanma
  • 137 k 150 tl satıyo adam yan sayfada. 60 tl veririm

• 50tl ok se pm
  • Maximum 50 tl hocam ama salak bulursanız 70 e de gider :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.