Şimdi Ara

10bin tl pc toplama ekipman monitör dahilinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10bin tlyi 1 kuruş bile aşmadan hatta 10bin tlnin altında da olursa çok güzel olur şöyle bir pc istiyorum ekran kartı aynı kalsın model farklı olabilir birde kasa aynı kalsın10bin tl pc toplama ekipman monitör dahilinde10bin tl pc toplama ekipman monitör dahilinde

• anakartı daha kaliteli yapmak kaydıyla alınabilir
  • olmamış

10bin tl pc toplama ekipman monitör dahilinde
  • İtopyada MSİ Troya var bakabilirsin ama 11k

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aoc monitör yerine Viewsonic xg240mh öneririm. O fiyatta en kaliteli TN panele sahip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O monitör gereksiz.
    4K desteği olan ekran kartına full hd monitör almak mantıksız. Ya ekran kartını 1060 gibi bir versiyona düşürmen gerekir ya da 4k monitör (bence 4k monitör almak mantıklı)
  • talhalkaptan kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi maks 10k
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    ekipmanve monitörü biraz daha kaliteli bişey düşünüyorum
  • Rasenboa kullanıcısına yanıt
    ekipman monitöre fazla para bayılınca size performans saglamıyor ki senin koydugun monitör 1080p 144 hz ve 2500 tl benim koydugum monitör 1080p 144 hz ve 1200 tl kapish
  • Ek olarak 27” monitor için 1080p sıkıntılı bir çözünürlük. Piksel piksel takılırsınız eğer yakın mesafeden oyun oynayacaksanız. Sizin yerinizde olsam düzgün bir anakart alıp işlemciyi 2600 yapardım. İleride 3000 serisine geçersiniz o anakart o bütçe için komik duruyor. Taichi veya crosshair alma imkanı varsa bir inceleyin derim. Bir de kesinlikle vs serisi psu almayın ben dahil forumda çok çeken oldu özellikle rattling ve fan sesi bezdiriyor insanı. İmkan varsa rm serisi veya seasonic modellerine bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailgvn77 -- 20 Mart 2019; 9:44:30 >
  • Monitor kesinse ilk çıkaracağım parça rtx 2070 olurdu, gereksiz pahalı. Rtx 2060 gayet yeterli olur.

• asko56 kullanıcısına yanıt
    daha ucuza alırım o sorun değil ama curved ve 27 inç 1.önceliğim
  • ismailgvn77 kullanıcısına yanıt
    haftada 4 saat internet kafede aynı monitörü kullanıyorum ne piksel takılması yaşadım nede görüntünün düşük kalite olduğunu gördüm cam gibi gösteriyor mübarek lütfen söylentilerin kurbanı olmayın.
  • ismailgvn77 kullanıcısına yanıt
    ayrıca taichiler aşırı pahalı anakart için o kadar bütçem yok zaten işlemciyi uzun süre kullanıcam
  • Rasenboa kullanıcısına yanıt
    size monitör aramada iyi şanşlar ozaman
  • daha geleceğe dönük olacak sistem uzun süre parça değiştirmeyi düşünmüyorum ondan 2070 tercih ettim
  • Siz bilirsiniz hocam zaten fikirleriniz sabit, değişime pek açık değil. 27” için 2k 144hz çok daha iyi bir tercih. Kullanıcısı olarak söylüyorum. Muhtemelen siz o kafe monitörleri dışında monitör kullanmadığınız için size öyle geliyor. 2600 ve 2700 arasında özellikle 2k çözünürlükte hiçbir fark olmaz, en azından hissedilen bir fark olmaz. Aradaki 1000 lirayı monitöre ayırmak bence daha mantıklı. RTX 2070 alacağınızı ve oyun ağırlıklı bir sistem olduğunu varsayarak söylüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.