Şimdi Ara

109 Kiloooo Oldum Depresyondayım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyaz unlu hiç bir şey yeme kilo verirsin en kötü daha almazsın.
  • Ben de 174 e 82 yim şöyle bi 75 olsam bu yaz süper olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 193 boy 104 kilo bir veremedik gitti

• Ben 65 kiloyum diye vücudumdan nefret ediyorum. Göbek var, bacaklar tombul :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: central CEE

55 kiloyum :D
    Fırtınada dışarı çıkma
  • 1.89 140
  • ben de 74 kiloyum. son bikaç aydır yürümekten başka harekette yapmıyorum, cips çikolata falan da yiyorum günlük. geçen bi tartılayım dedim hala 74'üm. bug var bende heralde 2 yıldır 74üm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

ben 1.80 75tim onda bile triplere giriyodum şimdi 70 oldum sizin durumunuzda olsam kafayı sıyırırdım heralde
    Hocam ben 181 65kgyim herkes bana zayıfsin diyor acaba beni tufaya mi getirmeye çalışıyorlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Ben 175 66 yım zayıflıktan kırılıyorum. Sen baya baya zayıfsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Ben 175 66 yım zayıflıktan kırılıyorum. Sen baya baya zayıfsın
    Amaaan neyse zaten dogru dürüst beslenemiyorum cidden kafama takamicam 65i zor koruyorum ibre en son 64 65 arasi takiliyordu tartida

• Bende 1.74 70 kiloyum.kaslıyim kahverengi gözlü ve bir arkadaşın dediği gibi mafya varoş karışımı bir tipim var.kendimi zayıf hissediyor ve kilo almaya çalışıyorum lakin o kadar öfkeliyim ki bir türlü kilo alamyom

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05C9F9077

Ben 65 kiloyum diye vücudumdan nefret ediyorum. Göbek var, bacaklar tombul :(
    Allah var bacaklar süt gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Hocam ben 181 65kgyim herkes bana zayıfsin diyor acaba beni tufaya mi getirmeye çalışıyorlar?

Alıntıları Göster
    65 baya zayıf hocam ben kendim test ettim bikaç sene önce 64 kiloya kadar düşmüştüm ama gerisi gelmiyordu takılmıştım orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

65 baya zayıf hocam ben kendim test ettim bikaç sene önce 64 kiloya kadar düşmüştüm ama gerisi gelmiyordu takılmıştım orda

Alıntıları Göster
    Hocam 5 kilo ne fark ettiriyor ki o kadar ben 60tim sonra sporla 65 oldum sonra 61e kadar dustum sporla 67 oldum nerdeyse hic fark yoktu bunlar arasinda yada ben goremiyorum belkide

• Yaşam koçu olarak çalışıyorum. Kilo vermek veya almak isteyen arkadaşlar mesaj atarsa yardımcı olurum.
  • 179-79aslında 5 kilo versem fena olmaz göbek gider en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Allah var bacaklar süt gibi.

Alıntıları Göster
    kas yok ama
  • 17 Yaşındayım 1.81 civarı boy 79 kiloyum :( düz vücutluyum ama kas istiyorum yav geniş omuzluyum geniş sırtlıyım kaslı olsam bide tam olacak... Arkadaşta 1.74 boyunda 82 kilo çok şişmanım diyor ulan boyu uzun olsa gram şişman gözükmiycek ama işte herkeste aynı şans olmuyor şahsen biraz daha kısa olsam halimden çok daha memnun olurdum çünkü şu an vermeye değil almaya ihtiyacım varmış gibi gözüküyorum boydan dolayı :'))
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.