Şimdi Ara

1080ti li 4k oyun bilgisayarı / 8500TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler özenle topladığım sistemi artık oyunlardan zevk almadığım için satıyorum. Ram den kasaya tüm ürünler kutuludur

Ekran kartı:

EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 HYBRID GAMING, 11GB GDDR5X, iCX Technology - 9 Thermal Sensors sıvı soğutmalı canavar tam yükte 48 i geçmez 24+ ay eu garantili faturası var kutulu

Anakart:

Asus Maximus Hero Viii (z170) 12+ ay garantili kutulu

Ram:

Team Delta 2400 mhz 4x2 GBkırmızı ledli ömür boyu garantili fatura ve kutusu mevcut

İşlemci:

G4560 4 çekirdek 3.6 ghz 4k oyunlarda sorunsuz darboğaz yapmaz ezmeyin , fakat yüksek fps alamazsınız 24+ ay garanti kutu ve faturası mevcut

Psu:

EVGA 700W BRONZ 80 plus güç kaynağı 20+ ay eu garantili faturası ve kutusu mevcut

İşlemci soğutucu:

Corsair Hydro H100v2 Extreme Cooler canavar soğutucudur garantisi yok utusu mevcut sorunsuz

Monitör :

Samsung 28 4k 1ms 1 tane ölü piksel yok garantisi bitmiştir kutusu mevcut sorunsuz

Klavye :

Logitech G910 Rgb Orion spectrum full mekanik Garantisi yok Sorunsuz kutusu mevcut

Kulaklık:

Razer Kraken 7.1 Surround Garantisi yok sorunsuz kulak padları yıpranmadan dolayı değişti kutulu

Kasa :
    Thermaltake N24 Oyuncu kasası Midi Plexi camında rahatsız etmiycek çizikler var diğer kısımları çiziksiz kutulu

Fan:
    Full rgb Aigo 5x kutulu sorunsuz

Ssd:
    Wd green 120gb 520mb okuma 520 mb yazma

Harddisk verilmeyecektir , niye diye sorarsanız Kişisel veri güvenliği için.

Fiyat : 8500 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.Ayın 7 sine kadar satılmazsa ilanı kaldırıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxLbeden -- 17 Eylül 2018; 16:15:29 >

• bu iişelmci ile 1080 ti yi nasıl kullanıyorsun hocam merak ettim dogrusu.
  • Abi kartı gördüm fiyatta iyi fena değil dedim de o işlemci darboğaz yapar k.bakma işlemciyi çıkarıp fiyat versen çok güzel sistem yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supervisor_

bu iişelmci ile 1080 ti yi nasıl kullanıyorsun hocam merak ettim dogrusu.
    Technopattaki videoyu izleyip etkisinde kalmış sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supervisor_

bu iişelmci ile 1080 ti yi nasıl kullanıyorsun hocam merak ettim dogrusu.
    Rx 460 ile kullanıyordum işlemciyi, 1080ti ye geçtim işlemciyi değiştirmek vardı sırada fakat 4k da çoğu oyunda 0 darboğaz olduğunu gördüm fakat oyun oynarken hesap makinesini açsam dahi darboğaz yapıyor doğrusu. Pc oyunculuğundan sıkıldım işlemciyi değiştirmedim o yüzden. Fiyatı uygun tutum alan arkadaş isterse değiştirebilir isterse 4kda sorunsuz oyununu oynar.

• i5 4590 ile 1060 bile darboğaz yapıyor . bu sistemde ekran kartı %30 kullanılır bence
  • sadece ekran kartına fiyat verebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realitych

i5 4590 ile 1060 bile darboğaz yapıyor . bu sistemde ekran kartı %30 kullanılır bence
    bu bilgi yanlış 2500k 4.8ghz de 1080 le kullandım 0 darboğaz 4k da hele hiç sorun yaşanmaz ama bu işlemci ile hiç kullanılmaz
  • Yüksek fps alamazsınız okadar, bundan dolayı birçok oyunca fps yi sabitlemeniz için seçenek var, öte yandan yeni çıkan oyunların hemen hemen hepsi cpu dan ziyade daha çok gpu tarafını kullanır zaten dx12 nin en büyük getirisi budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XGNUX

Yüksek fps alamazsınız okadar, bundan dolayı birçok oyunca fps yi sabitlemeniz için seçenek var, öte yandan yeni çıkan oyunların hemen hemen hepsi cpu dan ziyade daha çok gpu tarafını kullanır zaten dx12 nin en büyük getirisi budur.
    Aynen öyle, üstad sırf i7 im var demek için almak saçmalık, aynı işi görüyor zaten, Youtube ' da birsürü bemchmark var, bunla alakalı ama bazı arkadaşlar anlamamakta ısrar ediyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.