Şimdi Ara

1080Ti arıyorum. (Aorus, Rog Strix, Evga FTW3 tercihimdir.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 1080Ti arıyorum. (Aorus, Rog Strix, Evga FTW3 tercihimdir.)

Merhabalar,

Şahsi bilgisayarımda kullanmak üzere 1080Ti aramaktayım. Aorus, Rog Strix, Evga FTW3 tercihimdir. Kutusu ve kutu içeriği tam tercihen garantili ürünlerle ilgilenmekteyim. (Garantisi yoksa da dert değil üründe problem olmasın yeterli.) İstanbul içi elden deneyerek alım yapabilirim. (Geldiğimde deneme yapabileceğim bir ortam sağlayabilirseniz tabi.) Diğer illerden ise önce ürün sonra ödeme şeklinde alım yapabilirim. (Satıcı arkadaşın referans puanı benden yüksek ise ve referansları güncelse önden de ödeme yapabilirim.)

Tekliflerinizi PM yolu ile veya 534 321 15 44 whatsapptan fotoğraflarla beraber iletebilirsiniz.

Teşekkürler, iyi akşamlar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 22 Ocak 2024 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 1080Ti aramaktayım ilan güncellenmiştir.

• hocam meraktan soruyorum şimdi adamın 20 tane 25 tane referansı var. sizin kinden yüksek olmadığı için önce ürün sonra para mı olucak? ben yıllardır alişveriş yaparım şuanki referansım kadar bi okadarda yazılmayan referansım var. kimseden ne boyle bir talep de bulundum nede başkası benden bulundu. buranın mantıgı önce para sonra ürün dür.yıllardır bu şekildedir.cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

• Kişisine göre görüşülüp anlaşılır. Satıcı arkadaşla benim aramdaki bir meseledir.

• Miyadı dolmuş , mağazalarda bile kalmamış Rx 570 kartlar 2600 liraya ilan açılıyor. O zaman bendeki daha 1 ay garantisi olan FTW3 ü , 18K dan ilana koysam mı diye düşünmüyor değilim :)

• OSINOS kullanıcısına yanıt

Miningci olmadığım için şahsen ben almam o fiyatlara kart. Kendi şahsi bilgisayarımda kullanacağım. DH geneli gibi oyuncuyum bende :)

• Gülünç. Öyle ya da böyle önce para sonra ürün şeklinde alışveriş yapacaksanız neden referans alıyorsunuz ki? Dolandırıcılık yalnızca para gönderilmeyince mi yaşanıyor?

Kimisi 500 referansı olur ama 50 referansı olana güvenip sorun etmez, kimisi referans sayısına muazzam önem veriyordur, kendi referansından az olan ile alışveriş yapmak istemez. Kimisi de bu konularda beşerî iletişime önem verir. Her ürün sahibi ile ürün arayan alışveriş yapacak diye bir kaide yok, şartları kendi anlayışına ve şartlarına uymayan ilâna teklifte bulunmaz.

Sadece siz değil, bunları buradaki çoğu arkadaş düşünmüyor, düşünemiyor. Şaşırtıcı gerçekten. Adam 2 yıl önce üye olmuş, 5 mesajı var, 2 referansı var. Önce para sonra ürün diyor. Kendin gibi olana de, ama karşında bilmem kaç tane referansı olan, bilmem kaç mesajı olan, eski bir hesap sahibine bunu diyince biraz keriz silkelemek oluyor. Tamam, güvenilirsin. E iyi de bunu, güvenilirliğin önemli olduğu bir platformu kullanırken o platformun kanıtlayabileceği şekilde sunamıyorken bunu sunabilenden daha güvenilir olduğunu kim neden düşünsün ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Gülünç. Öyle ya da böyle önce para sonra ürün şeklinde alışveriş yapacaksanız neden referans alıyorsunuz ki? Dolandırıcılık yalnızca para gönderilmeyince mi yaşanıyor?

Kimisi 500 referansı olur ama 50 referansı olana güvenip sorun etmez, kimisi referans sayısına muazzam önem veriyordur, kendi referansından az olan ile alışveriş yapmak istemez. Kimisi de bu konularda beşerî iletişime önem verir. Her ürün sahibi ile ürün arayan alışveriş yapacak diye bir kaide yok, şartları kendi anlayışına ve şartlarına uymayan ilâna teklifte bulunmaz.

Sadece siz değil, bunları buradaki çoğu arkadaş düşünmüyor, düşünemiyor. Şaşırtıcı gerçekten. Adam 2 yıl önce üye olmuş, 5 mesajı var, 2 referansı var. Önce para sonra ürün diyor. Kendin gibi olana de, ama karşında bilmem kaç tane referansı olan, bilmem kaç mesajı olan, eski bir hesap sahibine bunu diyince biraz keriz silkelemek oluyor. Tamam, güvenilirsin. E iyi de bunu, güvenilirliğin önemli olduğu bir platformu kullanırken o platformun kanıtlayabileceği şekilde sunamıyorken bunu sunabilenden daha güvenilir olduğunu kim neden düşünsün ki?

senin referansının fazla olması benim umrumda bile degil. senin referansın var diye sana ürünümü para gondermeden göndericek degilim. bu bir satış sistemidir. bende ticaretle ugrasıyorum. magaza sahibiyim.zaoamn gelen musterilere kıdemlerine gore malı parasız veresiye verelim? kullan sonra paryı öde diyelim? referanslarınızın fazla olması insanların size parayı almadan göndericeği anlamına gelmiyor.

• @hsngencer @Nicholai Hel yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Fakat konu gereksiz uzamış. Fazlasıyla açık ve net aslında. İlandaki açıklamam kendine uymayan bir satıcı varsa teklifte bulunmaz geçer gider. Uyan arkadaş varsa görüşürüz anlaşırız ve alışverişi yaparız.

• quote:

Orijinalden alıntı: PCBudur

@hsngencer @Nicholai Hel yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Fakat konu gereksiz uzamış. Fazlasıyla açık ve net aslında. İlandaki açıklamam kendine uymayan bir satıcı varsa teklifte bulunmaz geçer gider. Uyan arkadaş varsa görüşürüz anlaşırız ve alışverişi yaparız.

ben konuyu kapatmıstım. bugun yorum yazan ve kucuk gören arkadaşa cevap yazdım. yorumlarımı silmeye hazırım hocam.

• Okuduğunuzdan bunu anlayıp da sanki sizden bir ürün almak istiyormuşum gibi bana ürün göndermemeyi tercih etmeniz, ayrıca sorulmamasına ve konu ile doğrudan ilgili olmamasına rağmen mağaza sahibi olduğunuzu belirtme ihtiyacı duymanız, senli benli sokak üslûbunuz da göz önünde tutulduğunda biraz yetersiz oluyor.

Size tavsiyem, çalışanlarınıza birkaç kere sesli olarak mesajı okutmanız. Kimisi okuduğundan değil de, duyduğundan daha iyi anlar.

Ha bu arada amcamın fındıklığı var. Ne bileyim, öyle söylüyoruz ya, ben de belki konuya bir faydası olur diye eklemek istedim.

Edit: Mağaza sahibi olup da, mağazaya gelen müşteri ile burada her şeyin sanal olarak gerçekleştiği bir alışverişi bir tutmak da eksik düşünme işidir. Bir işletme sahibi olarak satış yapmak ile imajiner kimliğe sahip olan iki kişinin alışveriş yapmasını aynı görüyorsanız, yaşınızın da 18'den fazla olduğunu düşünürsek, pek denilecek bir şey yok zaten.

Kimsenin kimseyi küçük gördüğü yok, fikirler çatışıyor burada, kişileri konuşmuyoruz. En azından ben konuşmuyorum. Şahsi merakınızı şahsi mesajla gidermek yerine buraya, ortaya yazarsanız alacağınız tepkileri de küçük görmek olarak değerlendiremezsiniz. Teklifler PM'den demiş ilân sahibi arkadaş, teklifleri bile özel mesaj ile isteyen birisinin ilânına neden ilânda belirttiği alışveriş biçimine ilişkin eleştirel (eleştiride kötü bir şey yok) bir dille "buranın mantıgı önce para sonra ürün dür.yıllardır bu şekildedir." gibi anlamsız bir genelleme ile mesaj atıyorsunuz ki?

Referanslar tek başına bir işe yaramayabilir. Ancak ön bilgi olarak yeterlidir. Daha önceden de benzer alışverişleri sorunsuz gerçekleştirmiş birine güvenmek daha kolaydır. Ayrıca tek başına referans sistemine güvenmek de doğru değil, burada her iki tarafın da profillerinin önemi var, sadece önce ürün isteyen kişinin referansı değil. Kaldı ki konuyu açan arkadaş da zaten ilânında yine bunu belirtmiş, kendisinden daha fazla ve güncel referansı olan kişilere güvenebileceğini yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 28 Ocak 2021; 18:35:24 >

• Umarım aradığınız kartı bulursunuz. Size satıldıktan sonra bende 1080 Ti kartına talibim.

Satan arkadaşlara makul fiyat vereceğim. Umarım kimse kazık yemez veya kazık atmaz

Orta yolu bulalım herkesin yüzü gülsün

• Bende var sıfır evga 1080ti sc2 kendime aldım ama kullanamadan 2070süper bulunca kaldı elimde...kutudan çıkarıp test ettim 1 ay daha garantisi var çok sessiz ve serin bir kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _İZ BIRAKAN_ -- 6 Şubat 2021; 20:13:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _İZ BIRAKAN_ kullanıcısına yanıt
    PM atıldı
  • bu kartin ederi nedir? Strix 1080 ti'i satip 3080 almayi dusunuyorum. Sahibinden 8-10k arasi fiyatlar goruyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.