Şimdi Ara

1080ti aldik ama oyun yok piyasada (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-22C714979

Konunun amacı soru sormaktan öte birilerine hava atmak mı ne sanki?
    Hocam insanları tanımadan böyle konuşmayın. Ben bu sistemi topladım lakin oyun bulamama sorunu var bende diye hissederek konu açtım. Fps sever biri olduğum için galiba bu duruma düştüm. lol dota vs tarzı oyunları knight ile bıraktım .
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    PSU' dan klavyeye kadar her şeyi yazmışsınız, tanısam da tanımasam da amacınız belli yani Ek olarak eski/yeni fark etmez, denenmesi gereken sayısız oyun var. FPS oyunu olarak Destiny 2(P2W)' ye bakabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-22C714979

PSU' dan klavyeye kadar her şeyi yazmışsınız, tanısam da tanımasam da amacınız belli yani Ek olarak eski/yeni fark etmez, denenmesi gereken sayısız oyun var. FPS oyunu olarak Destiny 2(P2W)' ye bakabilirsiniz.
    Doktugum para sonucu kendimi hedefe ulasinca bi garip hissettigimi belirttim. Destiny 2 ps4te oynadim mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

lara abla var geçen ay 321 lira saydım hani yok derken beleş korsan yok ilerlemeli multisi olmayan oyuna o kadar para vermem demek istiyorsan aslan aldıysan beslemesini bileceksin ya da korsanını bekleyeceksin.bf1 bende de var, bf5 beta ve laracığımdan sonra grafik değil bence.bomb has been planted.
    Eger borcsuz harcsiz 5bin lira gelirli biri olsaydim ben de verirdim o parayi. Hos eskisi gibi bulmacalar agirlikta degil hatta lara da ayni lara degil ama olsun.
  • Black Ops 4? Ghosts, AW, BO3 senaryolarını oynamadın mı?
  • Pc de oynanacak ıkı oyun var gerısı hıkaye

witcher3
    tomb raider
  • Paykasa Kart ,Astropay Kart satın almak ve güvenli alışveriş yapmak için ;
    Google paykasacards.net Yazmanız yeterlidir.

1080ti aldik ama oyun yok piyasada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sistemi yormayacaktir fakat black squad oynayabilirsiniz. Zevklidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

Eger borcsuz harcsiz 5bin lira gelirli biri olsaydim ben de verirdim o parayi. Hos eskisi gibi bulmacalar agirlikta degil hatta lara da ayni lara degil ama olsun.

Alıntıları Göster
    200 liraya da vardı oyun ama hastasıyım koleksiyon amaçlı o yüzden her şey olsun dedim.öncekini birader hediye etmişti ama deluxe'e season pass koymamışlar bu sefer soygun yani.ben de tavsiye etmem bu şekilde almanı düşürsün tosbalar.

oyuna gelirsek hiçbir TR oyununa benzemiyor insanların arasında dolaşıyorsun konuşup görev falan alıyorsun ve seçimlerine göre değişiyorsa ki illa ki aldığın verdiğin değişiyordur gta5 life is strange gibi bir şey olmuş şu anda oynadığım bölüm.bir de modifiye japon falan koyarlarsa bir sonrakine fast and lara olur.eheue ara videolar ve oyun içi deli grafik var bench yaptırıyorum inanmıyor kimse ikinci sahnenin oyun olduğuna.2013 TR açıyoruz çizgi film gibi.alınmalı kötü değil ama bu paraya değil ve indirmezlerse bir kaç ay içinde zaten korsanı çıkar.5-6 ayda çıkmıştı önceki.ben bir de 2k oynuyorum ya o da zorluyor kartı ama görüntü daha iyi oluyor tabi.biz 2k aslanını bu kadar besleyebildik 1070 ti ama şimdi olsa 3244 liraya vega64 satıyor hb onu alırdım ben alırken 5 bin küsürdü ki 2 3 hafta oldu olmadı ben alalı.

• Oyun almaya para bulamıyorum adam piysada oyun yok diyor şaka mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Nefesi kesilmiş bir Nvidia'cı daha. Zevk sahibi olamamaksa paha biçilemez...
    Sende çıldır orada hatta üzerine kudur kendi kendine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 19 Ekim 2018; 10:30:28 >
  • Doğru söylüyor , bende GTX 1060 değiştirip başka bişey almiyorum bu sebep ile

Ve aslında bunun tek sebebi firmalarin para hırsı , en son state of decay 2 oynadım keyif vermedi aslında konsept çok keyifli zombi survival defence oyunu ama oyunu sırf para kazanmak için yapmamislar

• Bende bulamiyorum bu yuzden pcyi satacagim satabilirsem

Ps4 alip cod oynayacagim surekli

Daha dun bir oyun indirdim ve indirdigim gibi sildim cok bos bombos zevksiz iğrenç oyunlarla dolu pc oyunculugu 19gb indirdim 2 saat kayıt oldum 15dkda sildim ciktim hep ayni sey oluyor

En son for honorı bitirmistim o da yokluktan zorlaya zorlaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 19 Ekim 2018; 11:3:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaisyLucky59

Black Ops 4? Ghosts, AW, BO3 senaryolarını oynamadın mı?
    Ucunun de senaryosu igrenc hocam bo3te kusacak gibi oldum dayanamadim sildim bitiremedigim ilk cod singleıdır kendisi

• oyunu ps4 te oynayan biriyim. pcmde gtx 1080 2k144 hz monitor falan var, sistem iyi ama geçen pcde oyun oynim diye steam e girdim kendi zevkime göre oyun bulamadım. ps store girince heyecan yapıyorum hangi oyunu alsam diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Nefesi kesilmiş bir Nvidia'cı daha. Zevk sahibi olamamaksa paha biçilemez...
    Dedi ve trafo bağladığı rx 580'iyle ay sonu gelecek elektrik faturasını düşünmeye başladı

İlahi metecik.
  • state of decay 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10D285547 -- 19 Ekim 2018; 13:52:29 >
  • piyasada güzel oyun yok ARK var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne tip oyunlar seversin. bir oyun bağımlısı olarak sana zibilyontane son sistem pc ler için oyun önerebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

Sende çıldır orada hatta üzerine kudur kendi kendine

Alıntıları Göster
    Sizi unutmadım: kraldan çok kralcılık, kartal ile şahin havası atmanın zevki size yakışır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.