Şimdi Ara

1080ti aldik ama oyun yok piyasada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ryzen 2700 , msi gaming x 1080ti , rgb 16gb 3200mhz ram , asus c6h hero anakart , noctua u12s sogutucu , 960 evo m2 ssd , 27 inc rgb msi 144hz monitor , corsair k70 klavye ve g403 fare , evga g3 650watt psu aldim.

Lakin bf1 disinda oyun oynamiyorum. Piyasaya bakiyorum oyunda yok. Sizde boyle hissediyor musunuz sistem toplayip oyun bulamama hissi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• gtx 1080ti almış ama neyi ne için aldığını bilmiyor

bu tarz üst seviye kartlar oyun oynamak için alınmaz taktir edersiniz ki fiyatı
    4k hdr tv den daha fazla

gtx1080ti ve türevleri 2k gibi yüksek çözünürlükte ultrada 144 fepese-efpiyes oynamak
    için alınır

mesela 1080p de 144 fps oynamak istesydi bu toplara girmesine hiç gerek yoktu

ultra da değil high ayarlarda oynarım yeter deseydi gtx 1060 yada rx 580 8gb gibi kartlar
    yeterli olacaktı

tabi eğlence meselesi ve bütçeyle alakalı bir durum bu
    mesela am4 b350 serisi bir anakrt alsaydı asus yada gigbayte gelecek yıl 7 nm ryzen 2 lerle birlikte ipc artışı yüzde 13 en az olarak söz ediliyor sonsuza kadar işlemci almasına gerek kalmayacaktı anakartı bozulmadığı sürece

7nm ryzen 2 lerin yetmeyeceği ekran kartı olmayacak 4k 60fps ultra dahil
  • Sistem toplayamadığım için kafam raad...
  • Ben oyunları da kartları da önceki nesiller arasından seçtiğim için genellikle sorun yaşamıyorum.
  • Ne tür oyunlar sevdiğine bağlı olarak değişir.
  • Var aslında da zaman yok. Fiyatlar da uçuk olunca 2-3 ayda bir AA kalitesinde oyun düşerse piyasaya zaman bulursak takılıyoruz. Şu sıralar Shadow of Tomb Raider oynuyorum mesela, sevdiğim bir seri..COD BO 4 ucuzlarsa tetikteyim ve Ocak-Şubat gibi RE 2 çıkacak onu bekliyorum..
  • Konsolda (PS4 Pro) oynamayı tercih ettiğim için imzamdaki sisteme pek oyun almaz oldum. Ancak PC'de alacak olsam aşağıdaki seçeneklere bir bakardım :

Assassin's Creed Odyssey
    Frostpunk (Bunu aldım ve oynuyorum, çok keyifli bir oyun)
    Forza Horizon 4
    Call of Cthulhu

Oynayacak ve zaman geçirecek oyun çok var da zaman var mı istek var mı ona bakın bence. :)
  • Witcher 3 var. Daha ne istiyon?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lara abla var geçen ay 321 lira saydım hani yok derken beleş korsan yok ilerlemeli multisi olmayan oyuna o kadar para vermem demek istiyorsan aslan aldıysan beslemesini bileceksin ya da korsanını bekleyeceksin.bf1 bende de var, bf5 beta ve laracığımdan sonra grafik değil bence.bomb has been planted.
  • Ben de bir sürü oyun bitirdim sonra döndüm tekrar Witcher 3 oynaya başladım

• oynayacak oyun kalmadı , yarıda bıraktığım doom la devam ediyorum en azından bir sürü video izlemeye gerek kalmadan fps oynuyor insan birde call fo duty ler bitti çıkacak olanları bekliyorum tabiki
    battlefield 1 felan beni bayağı sıkmıştı oynarken (single da)
  • Belki liste yardımcı olur. Oynamadığınız kaçırdığınız AAA oyunlar vardır mutlaka.
    1080ti aldik ama oyun yok piyasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

Belki liste yardımcı olur. Oynamadığınız kaçırdığınız AAA oyunlar vardır mutlaka.
    tema falan mı bu hocam
  • Father Torque kullanıcısına yanıt
    nightsniffer kullanıcısına yanıt
    gtx 1080ti almış ama neyi ne için aldığını bilmiyor

bu tarz üst seviye kartlar oyun oynamak için alınmaz taktir edersiniz ki fiyatı
    4k hdr tv den daha fazla

gtx1080ti ve türevleri 2k gibi yüksek çözünürlükte ultrada 144 fepese-efpiyes oynamak
    için alınır

mesela 1080p de 144 fps oynamak istesydi bu toplara girmesine hiç gerek yoktu

ultra da değil high ayarlarda oynarım yeter deseydi gtx 1060 yada rx 580 8gb gibi kartlar
    yeterli olacaktı

tabi eğlence meselesi ve bütçeyle alakalı bir durum bu
    mesela am4 b350 serisi bir anakrt alsaydı asus yada gigbayte gelecek yıl 7 nm ryzen 2 lerle birlikte ipc artışı yüzde 13 en az olarak söz ediliyor sonsuza kadar işlemci almasına gerek kalmayacaktı anakartı bozulmadığı sürece

7nm ryzen 2 lerin yetmeyeceği ekran kartı olmayacak 4k 60fps ultra dahil

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Hayır kendim emek harcadım. Burdaki yöntemle her uygulama için tek tek uğraşmanız gerek. ikonlarıda google'dan aratıyorum, sonra keyfime göre photoshop'da düzenliyorum. Biraz deli işi
    www.askvg.com/tip-customize-start-screen-tiles-background-color-text-color-and-logo-in-windows-8-1/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 18 Ekim 2018; 17:4:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

Hayır kendim emek harcadım. Burdaki yöntemle her uygulama için tek tek uğraşmanız gerek. ikonlarıda google'dan aratıyorum, sonra keyfime göre photoshop'da düzenliyorum. Biraz deli işi
    www.askvg.com/tip-customize-start-screen-tiles-background-color-text-color-and-logo-in-windows-8-1/
    vay be efsane olmuş valla

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

lara abla var geçen ay 321 lira saydım hani yok derken beleş korsan yok ilerlemeli multisi olmayan oyuna o kadar para vermem demek istiyorsan aslan aldıysan beslemesini bileceksin ya da korsanını bekleyeceksin.bf1 bende de var, bf5 beta ve laracığımdan sonra grafik değil bence.bomb has been planted.
    BF1 ve BF5 arasında grafik anlamında uçurum fark varmış gibi konuşmuşsunuz da merak ediyorum cidden ne fark var daha fazla yıkılabilir çevre dışında hiç bir artısını görmedim oyunun sadece ben değil hardcore BF fanları da aynı şekilde. Uzun yıllardır BF oynuyorum inan BF5 kesinlikle bir BF1 etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 128MilyarDolar -- 18 Ekim 2018; 17:37:53 >

• Konunun amacı soru sormaktan öte birilerine hava atmak mı ne sanki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1080 ti alan birinin oynayacak oyuna para bulamaması daha komik bence.1060 vardır kütüphane yapar gösterecek tabi her şeyde art niyet aramayın net böyle bir yer internetiniz hayırlı olsun.
  • Nefesi kesilmiş bir Nvidia'cı daha. Zevk sahibi olamamaksa paha biçilemez...

• Piyasada oynanacak çok sayıda oyun varda fps dışında farklı türlere ilgi yoksa haliyle oynanacak oyun bulmakta sorun yaşanabilir.

Steam-Uplay ve Origin kütüphanelerimde oynanmayı bekleyen oyunlar var fakat önce Assassin's Creed Odysseyi bitirmem lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 18 Ekim 2018; 19:58:10 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.