Şimdi Ara

1080p 3D Projeksiyon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Projeksiyon kurmayı düşünüyorum oturma odasına. Yalnız mesafe çok uzak değil 4,5mx3m odanın ölçüsü. Perdeyi kurmak istediğim yer ile izleme yeri arasındaki mesafe yaklaşık 3.5-4 metre kadar. Karanlık sıkıntısı yoktur.

Acaba projeksiyondan tam verim alabilirmiyim ? maksimum uzaklık veya yakınlık ne olmalıdır sizce ?

Birde 3d Full HD Projeksiyon aramaktayım. Önerilerinizi bekliyorum. Daha önce hiç projeksiyon kullanmadım. 2500-3000tl Bütçem var. Cihazı yurtdışından alacağım.

Optoma HD28DSE ve Optoma HD26D tavsiye edermisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: SatanistKesenMucahidKedi

Merhaba Arkadaşlar,

Projeksiyon kurmayı düşünüyorum oturma odasına. Yalnız mesafe çok uzak değil 4,5mx3m odanın ölçüsü. Perdeyi kurmak istediğim yer ile izleme yeri arasındaki mesafe yaklaşık 3.5-4 metre kadar. Karanlık sıkıntısı yoktur.

Acaba projeksiyondan tam verim alabilirmiyim ? maksimum uzaklık veya yakınlık ne olmalıdır sizce ?

Birde 3d Full HD Projeksiyon aramaktayım. Önerilerinizi bekliyorum. Daha önce hiç projeksiyon kullanmadım. 2500-3000tl Bütçem var. Cihazı yurtdışından alacağım.

Optoma HD28DSE ve Optoma HD26D tavsiye edermisiniz?

hocam ben optoma hd25 kullanıyorum, gayet memnunum, sorduğunuz cihazlardan da memnun kalırsınız,
    birde epson tw5300 var, eğer türkiye de yaşıyorsanız bu cihaz garip bir şekilde yurtdışına göre yurtiçinde daha uygun fiyatlarla satılıyor, bu cihazıda incelemenizi öneririm. forumda şu aralar çok konuşuluyor, ben bu cihazı incelemedim henüz ama teknik özellikleri açısından üst seviye gibi duruyor, alıp kullanan arkadaşlara epson kullanıcıları başlığından ulaşabilirsiniz,

• Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam.Bahsettiğiniz modeli bir araştırıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim Acer...
    1400 TL forum fiyatı...
    h 6510 bd...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.