Şimdi Ara

1080p 3 metreden 100' görüntü alabileceğim ev de film izlemek için projeksiyon tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1080p, 3 metreden 100" görüntü alabileceğim ev de film izlemek için f/p odaklı projeksiyon tavsiyesi rica ediyorum.

Mümkünse lamba ömrü 20.000 altı olmasın.

Gerektiğinde telefondan görüntü yansıtabilirsem iyi olur.

• lg pf1500g işini rahatlıkla görür
  • epson tw5650 projeksiyon cihazını tavsiye ederim.
    o fiyata daha iyi görüntü veren cihaz yok diyebilirim.
    lamba ömrü günde kaç saat kullanacağınızla alakalı, günde 3-5 saat kullanılacak ise led lamba ile hiç işinize yaramayacak bir özelliğe yatırım yapmış olabilirsiniz. ama görüntü kalitesi cihazı ilk açtığınzıdan itibaren sizi karşılar.
  • Merhaba arkadaşım;
    Bende evimde epson kullanıyorum kesinlikle eh-tw5650 almanı öneririm hem kablosuz bağlanabilirsin hemde istediğin özellikler mevcut. Diğer projeksiyonlar ile çok karşılaştırma yaptım bayağı bi iyi aradığın cihazı veya farklı markalardanda seçeneklere bakmak istersen benim kendi projeksiyonumu aldığım sitenin linkini vereyim sana çok iyi ilgileniyorlar fiyatlarda uçuk değil tavsiye ederim. Güzel bilgi veriyor bu sitehttps://www.projeksiyon.com.tr/ev-sinema-projeksiyon bu linkte bulabilirsin kardeşim.
  • bende epson 5650 kullanıcısıyım ve kesinlikle tavsiye ediyorum beklentini karşılayacaktır.
  • Ne cok 5650 kullanicisi varmis :)

Ben de yaklasik 6-7 aydir falan 2150 (5650) kullaniyorum. Eger tv niyetine ve cafe gibi surekli acik kalan bi yerde kullanmayacaksaniz Lcd’lerdeki saat olayi tamamen goz boyama.

Biz her aksam netflix, film vs izliyoruz. Gecen baktim lamba omrunu bitirene kadar 16k’lik projeksiyonlar cikar heralde. Bitse bile 200 lira falan.

Goruntu kalitesinden memnunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi laser projektör 5000 lümen 5cm uzaklıktan 80 inch 50cm uzaktan 150 inch görüntü veriyor 25000 saat ömrü var ilgilenirseniz özelden yazın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.